aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2019. február 6.

Az itteni vélemények (meg a cuki csomagolás) miatt vettem meg, és nagyon bevált! Jól fed, de nem maszkos, gyönyörű finise van, tartós és még a zsíros bőrömön sem fénylik át gyorsabban mint más (matt) alapozók). És még olcsó is. Nagyon szeretem, újra fogom venni.

Freedom Makeup Pro Impact Nails Körömlakk

Freedom Makeup Pro Impact Nails Körömlakk
2019. január 31.

3 db van, egy szürke, egy piros és egy pezsgőszínű. A színek szépek, jól fednek, de nagyon lassan száradnak. A tartósságot még sosem volt lehetőségem megtapasztalni, mert pár órával lakkozás után mindig annyira tönkremegy, hogy le kell mosnom. Többet szerintem nem is fogok próbálkozni, kuka mindegyik.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2019. január 31.

Nekem nagyon bejött, nem foltos, szép mélyfekete, nekem nem kenődik nap végére sem. A saját ecsetével használom. Mindig is béna voltam a tusvonalakkal, ezért ritkán is álltam neki bajlódni vele, ez viszont abszolút "foolproof", még nekem is sikerül rossz napokon is max. 5 perc alatt gyönyörű egyforma tusvonalat húzni. A mindennapi sminkem része lett, de szerintem így is előbb fog beszáradni, mint elfogyni, de ha elfogy, biztosan újraveszem.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. január 31.

Nem sokkal azután, hogy megjelent, megvettem és blokkal vissza is vittem, mert sem a szín nem volt jó, sem maga az alapozó nem jött be. Viszont csak nem hagyott nyugodni ez a rengeteg jó vélemény, nyáron újravettem, és annyira más véleménnyel vagyok most róla, hogy az előzőt ki is töröltem. Világos bőröm van, a 02-es árnyalat nevetségesen sötét volt rajtam, és még sötétebbre oxidálódott, érdekes módon viszont a 03-as teljesen jó:D talán kicsit rózsaszínes, de mivel rettentően sárga a bőröm, ez nem meglepő, szépen eldolgozva nem is feltűnő. Hétköznapokra szerintem kicsit sok, picit maszkos, de alkalmakra tökéletes, mert gyönyörű bőrt csinál és nagyon tartós. Nagyon zsíros bőröm van, úgyhogy nekem pár óra után muszáj újrapúdereznem, de normál vagy kombinált bőr esetén erre biztosan nincs szükség. Nem tudom, mi változott a bőrömmel, de egy csillagból öt csillag lett :)

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2019. január 31.

Hasonló a véleményem, mint az előttem szólónak. Korábban a Get big! bízálló spirált használtam, nem mindennapra, hanem "tartósító" fedőrétegként eső, hó vagy kánikula idején, vagy ha nagyon hosszú napom lesz és kell a 100%-os tartósság. Ebből a termékcsaládból szerettem a feketét és a rózsaszínűt is, úgyhogy a másik vízálló helyett inkább erre esett a választásom. Hát, hatalmas hiba volt. Szép pillákat csinál, én legalábbis tudok vele bánni, de a tartóssága kritikán aluli. Ahhoz képest, hogy vízálló, pár óra alatt lekenődik az egész a szemem alá akkor is, ha semmi víz nem éri. Teljesen használhatatlan, ennél ezerszer tartósabb nem vízálló spirálok vannak ebben az árkategóriában is. Én kidobtam, másoknak pedig nem ajánlom.

Revolution My Sign Complete Eye Base

Revolution My Sign Complete Eye Base
2019. január 31.

Notinós rendeléshez kaptam ajándékba Sagittarius árnyalatban. Ritkán sminkelem a szemhéjamat, inkább rúzsos vagyok, úgyhogy már rég rájöttem, hogy nem érdemes palettákat vennem, mert nem használom ki. Először el is akartam adni, de aztán csak hajtott a kíváncsiság, kipróbáltam. Én a primert elfelejtettem használni (ezek szerint jól tettem), a szemöldökpúder pedig túl sötét nekem, de a szemhéjpúderek és a highlighter isteniek. Sosem próbáltam "minőségi" szemhéjpúdereket, max essence-sleek-revolution vonalon mozogtam, de azt kell mondanom, hogy ez az eddigi legjobb. Nagyon pigmentált, könnyen satírozható, a színek tényleg olyanok felkenve is, mint a palettában. A kedvencem pedig, hogy egyáltalán (!!!) nem potyog, az a halálom, amikor kezdhetem újra az alapozást mert tele lesz az arcom csillámokkal. Na, ez ott marad, ahová kenem. A színek gyönyörűek, még a türkiz árnyalat is kihasználható, nagyon megy a zöldes-türkizes hajamhoz. A primer helyett szerintem is jobb lett volna egy matt satírozószín, illetve ebben a palettában nagyon sötét mindkét szemöldökpor, jobb lett volna, ha az egyik fele világosabb. Összességében örülök neki, biztosan nem vettem volna meg, de nem bánom, hogy hozzám került. A tejes árát szerintem nem éri meg, de akciósan jó kis kompakt paletta, totál bénaként is könnyen és gyorsan lehet vele nagyon szép sminket készíteni.

For Your Beauty Ecset Szemre

For Your Beauty Ecset Szemre
2018. október 25.

Évek óta van egy ilyenem, tényleg nem a legpuhább, de szerintem nem vészes. Én highlightert viszek fel vele a belső szemzugba és a szemöldökcsontra, erre tökéletes. Nekem nem hullik, nem is hullott, tényleg elpusztíthatatlan (pedig eddig már két Primus cigitöltőt sikerült tönkretennem:D). Szeretem, mindennapi használatban van, hiányozna ha nem lenne.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. október 25.

A sok jó vélemény hatására vettem még tavaly télen. Nem zsírosodik gyorsan a hajam, ezért számomra annyira nem központi dolog a szárazsampon,amiket eddig próbáltam, azok elmentek, de semmi extra, ugyanúgy össze kellett fogni a hajam, max nem tűnt olyan zsírosnak. Ez viszont nagyon tetszik, szerintem megéri az árát. Tényleg frissen mosott hatása lesz a frizurámnak, kicsit dúsít is, plusz egy napot kibontva is, és még egyet összefogva simán kibír a hajam. Így elég hetente hajat mosnom, ami nagyon jó a hajszínem védelme szempontjából. Az illata kellemes, a párom kifejezetten szereti, de szerencsére nem túl erős vagy tartós, nem leng körbe egész nap és nem nyomja el a parfümömet sem. Én nem is értem az előző véleményt, nekem egy éve megvan, ugyan eddig csak alkalmanként használtam, kb. egy hónapja használom heti rendszerességgel, de még mindig bőven félig van a flakon. Szerintem megéri.

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Low Shampoo Gentle Cleansing Cream

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Low Shampoo Gentle Cleansing Cream
2018. október 19.

Már a megjelenése óta nézegettem, de el akartam használni előbb a felhalmozott samponkészleteket. Aztán újra kék lett a hajam, amit nagyon koptatnak a hagyományos samponok és beugrott, hogy ez pont szulfátmentes és máris lett ürügyem megvenni:D Alapból száraz, töredezésre hajlamos, hullámos hajam van, ezen persze a szőkítés-festés tovább ront, ez a sampon viszont valami csoda! Én kevesebbet használok az ajánlott 10-15 pumpálásnál, egyesével pumpálgatok a kezembe és részekben masszírozom be előbb a fejbőrömbe, aztán a hajhosszba (szerintem olyan 6-8 pumpálásnyit használok egyszerre), majd megismétlem. Balzsam vagy pakolás nem kell a használata után, isteni puha és fényes a hajam. Szerintem jól tisztít, más szulfátmentes samponokkal sosem éreztem tisztának a hajam, ez viszont nem marad el tisztításban a hagyományosaktól. A színező sokkal jobban tartja a színét, pedig kékes színű a víz öblítésnél. Ja, és mivel nem csak a hajtövekre kell kenni, egységesebben fakul a hajam (más samponokkal előbb fakult a szín a samponozott tőnél, ami nagyon hülyén nézett ki). Sokkal hamarabb végzek a hajmosással, mivel nem kell pakolással meg balzsammal kínlódni. Amúgy sem zsírosodik gyorsan a hajam, ezzel sem vettem észre változást, ugyanúgy 5-6 naponta mosom. Egy dolgot nem szeretek benne, az illata szerintem kellemetlenül férfias, de annyira szeretem, hogy elnézem neki. Fantasztikus termék, azoknak, akiknek száraz haja van, nagy kedvence lehet:)

MAC Liptensity Lipstick

MAC Liptensity Lipstick
2018. szeptember 19.

Két "hagyományos" MAC rúzs mellé kaptam szülinapomra Mulling spices árnyalatban. Gyönyörű a szín, nagyon pigmentált,egy húzásra is úgy fed hogy wow. Viszont nekem túl krémes, a retro matte és matte rúzsokkal sokkal könnyebben tudok dolgozni, ez viszont nagyon kenődik azokhoz képest. Pont ezért nem is nagyon merem hosszabb időtartamra felkenni, mert folyamatosan rettegek, hogy olyan lesz a fogam vagy elvándorol az arcomon. Sajnos így a tartósságáról sem tudok nyilatkozni, mondjuk azt a 2-3 órát, amit maximum viseltem, simán kibírta. Igyekszem még barátkozni vele, mert nagyon tetszik a szín és nagyon kedves ajándék volt a páromtól. Azoknak viszont, akik túl száraznak érzik a matte formulát és inkább a krémesebb rúzsokat szeretik, abszolút ajánlani tudom, ők biztosan nagyon fogják szeretni. Nekem ez így sajnos csak 4*.