aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Pressed Powder

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Pressed Powder
2014. október 27.

Nekem a rózsaszín csomagolású van meg. Nevelőapám vette nekem, direkt mondtam neki, hogy a legvilágosabb árnyalat kell. Pár nappal később tűnt fel, hogy furán sötét a bőröm, ráadásul csak foltokban. Mivel ugyanazt a BB-t használtam, elképzelni nem tudtam, mi lehet a baj. A legszebb, hogy reggel, sminkelésnél még nem volt semmi, csak később, a liftben lévő tükörnél tűnt fel. Eltartott egy ideig, mire rájöttem, hogy ez a ludas. Nagyon sötét lesz a legvilágosabb árnyalat is, ráadásul foltokban lekopik, természetellenes hatású, csúnya. Mattítani nem igazán mattít, egy óra után fénylett a fejem. Nálam kapásból kuka, rohantam venni másikat. Katasztrófa.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2014. október 27.

Már a másodikat használom. Az első mondjuk nagyon hamar elfogyott, mert még az elején leejtettem, amitől darabokra tört az egész, és úgy elég pazarlósan lehetett használni. Ezzel a másodikkal nagyon óvatos vagyok, nagyon vigyázok rá:) Nagyon zsíros bőröm van, hamar átfénylik, de ezzel tovább marad matt. Ezzel is újra kell púdereznem nap közben, de még nem találtam olyan púdert, amivel nem. A gagyi csomagolás miatt -1*.

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine
2014. október 27.

Nekem nagyon bejött, minden lakkozást ezzel fejezek be. Tartóssá teszi a lakkot (6-7 naponta szoktam lakkozni), és nekem nagyon lerövidítette a körömlakkozást. Előtte volt, hogy órákat vártam, és még úgy is párnanyomatos lett reggelre a körmöm. Ezzel nincs ilyen, pillanatok alatt megszárad, tulajdonképpen bármit csinálhatok, hibátlan marad a körmöm. A végére besűrűsödik, de még úgy is gyorsan szárad, és kevesebbet kell kidobni, mint mondjuk a nyc turbo dry fedőlakkjából, aminek a fele használhatatlan lesz. Már újra is vettem, és maradok is ennél.

Balea Bodybutter Kakao

Balea Bodybutter Kakao
2014. október 27.

Nagyon szeretem. Elég sűrű, de a kézmelegtől megolvad, könnyen kenhető. Kicsit tovább tart, amíg beszívódik, de cserébe tökéletesen hidratál. És hát az illata:))) Mint valami isteni csokis muffin, legszívesebben megkóstolnám. Újravevős!

Lovely Nude Körömlakk

Lovely Nude Körömlakk
2014. október 27.

Már egy ideje keresek szépen fedő, visszafogott színű körömlakkot, eddig miss sporty és essence lakkokat próbáltam, de azok több rétegben is foltosak, áttetszőek. Ez viszont végre nagyon szépen fed, már egy rétegben is, kettőben pedig teljesen tökéletes, a színek is gyönyörűek. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, majd meglátjuk :) Egyelőre kedvenc :)
Up: Azóta beszereztem még egy színt, imádooom!! A tartóssága is megfelelő, fedőlakkal majdnem egy hétig bírja takarítás és mosogatás mellett is:)

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2014. október 14.

Fantasztikus! Hatalmas pillákat csinál, nem póklábaz több rétegben sem, nap végéig tökéletesen a helyén marad, nem pereg. Nem biztos, hogy újraveszem, mert szeretek kísérletezni, de szükség esetén biztosan visszatérek hozzá.

Astor Seduction Codes Szemöldökformázó Gél

Astor Seduction Codes Szemöldökformázó Gél
2014. október 14.

Akciósan vettem 370 forintért. Nekem bevált, teljesíti amit ígér, tartja a helyén a kócosodásra hajlamos szemöldökömet. Egyetlen problémám vele, hogy rengeteg cuccot vesz fel a feje, rengeteg idő rendesen lehúzogatni róla a felesleget, és néha még úgy is sokat visz fel, fülpucival kell felitatnom. Nem volt pénzkidobás, de nem veszem újra.

Astor Long Life Szempillaspirál

Astor Long Life Szempillaspirál
2014. október 14.

Évekkel ezelőtt kaptam egyet ajándékba. Nagyon szempillaőrült vagyok, minél nagyobb annál jobb:) Ez viszont nem csinált túl látványos pillákat, hétköznapra viszont elhasználtam. Előnye, hogy szupertartós, kezdő sminkelőként néha megfeledkeztem magamról és megdörzsöltem a szemem, de tökéletesen maradt a helyén.

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma
2014. október 14.

Nekem nem jött be, nagyon zsíros maradt utána a kezem, viszont szinte semennyire nem hidratált. Az illata szerintem tipikus "növényszag" mint a legtöbb natúrcuccnak, ami számomra hányingergerjesztő.

Tibolina Kézkrém és Testkrém

Tibolina Kézkrém és Testkrém
2014. október 14.

Még csak pár napja használom, de egyértelműen csodaszer!:) Rengeteget szenvedek az iszonyú száraz körömágyammal, folyton sebesre kaparom és egyszerűen semmi nem hidratálta megfelelően EDDIG! Nem hagy zsíros réteget, bármikor felkenhetem, és szinte azonnal bátran fogdoshatom a telefonomat, nem lesz zsíros. A körömágyam pihepuha, a barátom pedig odavan az enyhén citromos illatáért (most először rá tudtam venni, hogy kipróbáljon egy kézkrémet :D) :)) A húgom ekcémás bőrén még tesztelés alatt van, remélem arra is beválik. Ja, és Debrecenben az első gyógyszertárban találtam is, 285 forint volt. Újravevős!