aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lora Pirosító

Lora Pirosító
2014. október 14.

Egy szép barackos árnyalatot vettem meg, egyszerűen gyönyörű. Egy problémám van vele, hogy rettenetesen pigmentált, szinte hozzá sem érintem az ecsetet és máris bohócnak nézek ki. Csak akkor használom, ha van időm bőven pepecselni az eldolgozásával, kapkodós reggeleken inkább a lovely pirosítójához nyúlok. Előnye a lovelyval szemben, hogy jóval tartósabb. Pár száz forintért vettem, nem bántam meg, el fogom használni.

Lovely Color Mix Ásványi Arcpirosító

Lovely Color Mix Ásványi Arcpirosító
2014. október 14.

Ezelőtt a Lovely Sunny Blusher pirosítóját használtam 'cinnamon lady' árnyalatban. Mikor fogyóban volt, csak gyorsan lekaptam ezt a polcról, épp akciós volt, csak otthon tűnt fel, hogy ez nem pontosan ugyanaz. Ennek ellenére elégedett vagyok, tökéletes a színe, nem túl pigmentált, de szerintem ez előny, nehéz bohóchatást elérni. Egyszerű dolgozni vele. A tartóssága nem tökéletes, nap végére megkopik, de még akkor is látszódik valamennyire. Szerintem újraveszem, ha nem lesz kedvem mással kísérletezni.

For Your Beauty Összecsukható Púderecset

For Your Beauty Összecsukható Púderecset
2014. október 14.

Nekem más színű a külseje (fekete, kis kövekkel), de szerintem az ugyanez. tegnap vettem, nem akartam túl sokat kiadni egy ecsetre, ráadásul nagyon praktikusnak tűnt, hogy összecsukható. Ma reggel próbáltam ki, nem tudok mást mondani, mint hogy borzalmas! Csomókban hullik a szőre (szobatársam nem tudta elképzelni, mit csináltam a fürdőszobában, ami miatt vastagon szőr borítja a mosdót:D), és rettenetesen büdös. nehéz összecsukni, leesik a kupakja. Azt a 600 forintot sem érte meg, az évek óta használt 100forintosboltos ecsetem fényévekkel jobban teljesít.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2014. szeptember 20.

Tavaly télen kezdett el a bőröm foltokban iszonyúan száradni, mindenféle testápolót próbáltam, de csak egyre rosszabb lett. Nevelőapámtól kaptam egy tégely Nivea smooth sensation testápolót, az nagyjából helyretette a bőrömet. Viszont mikor nyáron visszajött ugyanez a probléma, túl soknak éreztem a niveát, zsíros, ragacsos lett tőle a bőröm. Több testápolót is kipróbáltam, mire rátaláltam erre a csodára. Két nap alatt rendbetette a viszkető, sebes, hámló bőrömet. Isteni illata van, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, csak pihepuha bőrt:) Egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy, nekem napi használat mellett egy hónapig bírta, de ezt a fantasztikus hatása miatt megbocsátom neki:) Azóta próbálgatok más testápolókat is, de mindig van belőle itthon, mert ez az, ami tuti biztos beválik:)

Rexona Pure Protection Golyós Deo

Rexona Pure Protection Golyós Deo
2014. szeptember 9.

Engem tulajdonképpen csak az illatmentessége fogott meg, utálok dezodort venni, (szinte) mindegyiket büdösnek, valahogy "izzadságszagúnak", fullasztónak érzem (meg amúgyis imádom az illatos kencéket, nem kell rám több illlat :D), úgyhogy egyből lecsaptam rá. Nekem tökéletesen bevált, igaz nem vagyok túl izzadós. Sosem éreztem magam testszagúnak, izzadtnak. Gyorsan szárad, nem csíp, nem irritál, nem hagy foltot. Tökéletes számomra, csak azóta valahogy sosem találom. De nálam mindenképpen újravevős:)

Dove Go Fresh Fresh Touch Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Go Fresh Fresh Touch Bőrtápláló Krémtusfürdő
2014. július 24.

Nevelőapukám vette nekem (akciós volt a tescóban, gondolta ez biztos jó lesz), amúgy általában balea tusfürdőket használok, húgommal imádjuk gyűjtögetni a különböző illatúakat. Azokhoz képest ez sokkal jobban hidratál, kellemes az állaga. Nekem mondjuk mindig sok jött ki egyszerre, így annyira nem takarékos, de már hónapok óta megvan és még mindig van benne. Az egyetlen, amit nem szeretek benne, az az illata... A gyümölcsös, édes illatú tusfürdőket szeretem, ezt az uborkaszagot nem tudom hova tenni:D Ettől függetlenül elhasználom, nem gusztustalan, csak számomra nem túl kellemes. Mivel én a hidratálást nem a tusfürdőtől várom, hanem az illat az elsődleges, csak 4*

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2014. július 24.

Nekem a 835ös bright back at you árnyalat van meg, akciósan vettem a rossmannban 400 forintért. Nagyon örültem neki, mert pont ilyen színű lakkot kerestem:) Viszont eléggé csíkoz, nagyon nehéz egyenletesen eloszlatni, de nekem két vastagabb réteg elég volt. Gyorsan szárad, de a 60 másodperc azért erős túlzás. Nekem tartós is volt, essence fedőlakkal egy hét után is hibátlan állapotban mostam le, mert meguntam, pedig mosogattam, kertészkedtem, strandoltam is közben. Remélem most is ennyire tartós lesz, mert kirándulás és fesztivál miatt másfél hétig nem lesz alkalmam körmötlakkozni:D Összességében jó lakk, de a csíkozás miatt csak 4es.

Lovely Classic Körömlakk

Lovely Classic Körömlakk
2014. július 9.

Van egy gyönyörű oroszkurváspiros árnyalatom,a húgomnak pedig egy halványrózsaszínt vettem, tökéletes elégedettek vagyunk :) azért mertem megvenni, mert korábban is csak pozitív tapasztalataim voltak a lovely körömlakkokkal, viszonylag gyorsan száradnak (mondjuk az mindegy, mert gyorsan száradó fedőlakkal elkerülöm, hoyg sérüljenek), szépen fednek egy rétegben is, bár én mindig kettőt kenek fel, nekem tartósak is (vagy legalábbis nem kopnak gyorsabban mint más lakkok).
Tegnap viszont egy kék csillámos lakkra esett a választásom, szerintem kishableányos, nyárra ideálisnak tűnt. Most kentem fel és a sírógörcs szélén állok... Tele van nagy csillámokkal az üveg, de az ecsetre nem hajlandóak felkerülni, több réteg kéne a szép csillámokhoz, viszont nagyon híg, rengeteg átlátszó lakk kerül az ecsetre. Ha lehúzom a felesleget, lejön az ecsetről az az egy-két nagy csillám is, amit felküzdöttem... jelenleg iszonyú vastagon áll a körmömön a lakk, így sikerült elérnem a szép fedést (meg nem húzogattam az ecsetet, hanem "pöttyöztem" vele). Ez az életben soha nem fog megszáradni, remélem fedőlakkal sikerül :/ nagyon csalódott vagyok, így minden pozitív tapasztalat ellenére is csak 3 csillagot tudok adni...

NYC Smooch Proof 16H Lip Stain Ajakfilc

NYC Smooch Proof 16H Lip Stain Ajakfilc
2014. július 9.

Az egyik barátnőmnek van rózsaszínű (nem tudom pontosan melyik árnyalat), és ő nagyon sokat dicsérte nekem, úgyhogy beszereztem egyet az itt olvasott negatív vélemények ellenére. A forever mine wine árnyalatra esett a választásom, akartam egy kicsit bordósabb színt, és a kézfejemen kipróbálva egyszerűen gyönyörű volt. Az esti buliba ki is próbáltam, és akkor jött a megdöbbenés: nagyon sötét vörös, szinte fekete volt, úgy néztem ki mint egy vámpírkirálynő :D pánikszerűen próbáltam lemosni, sikáltam izomból, és nem jött le. Viszont nagyon szép (bár még így is elég merész) bordós-pirosasra sikerült halványítanom.Mivel késésben voltam, úgy gondoltam, jó lesz, de azért bedobtam egy másik rúzst, ha esetleg menteni kell a helyzetet. Legnagyobb meglepetésemre mindenki dicsérte a számat, és még másnap reggel is tökéletes volt, egyáltalán nem kopott vagy kenődött el. Szóval a tartóssága tényleg tökéletes, és már megtanultam, hogy felkenem, lemosom, és utána indulhatok :D Ezért a sokkért meg a maceráért levonok egy csillagot, de szerintem kipróbálok majd más színt is:)

UPDATE
Időközben beszereztem a champagne stain és a persistent pink árnyalatokat is. Mindkettő gyönyörű, bár a persistent pink nem olyan tartós (emiatt szomorú is vagyok), ráadásul mintha hibás lenne, hajlik összevissza a "feje" (nem tudok rá jobb szót :D), és csak egy szögből ad valami színt. Emiatt elég csalódott vagyok, főleg hogy fóliázva van, nem nyithatták ki előttem. Ami kicsit nyugtatja a lelkem, hogy nem én választottam rosszat, ez volt az utolsó darab :D Gondolkoztam, hogy emiatt levonjak-e egy csillagot, de mivel a másik kettővel elégedett vagyok, marad a 4.

Playboy Play It Pin Up 2 Parfümdezodor

Playboy Play It Pin Up 2 Parfümdezodor
2014. július 9.

Tegnap olyan katasztrofális napom volt, hogy gondoltam meglepem magam valamivel. Bementem a Rossmannba, elkezdtem szagolgatni a parfümöket. Ezek a playboyok egész szimpatikusak voltak, az egyik barátnőmnek megvan valamelyik, annak imádom az illatát, gondoltam keresek olyat. De mindegyik olyan büdösnek tűnt :D Velem volt a húgom is, akinek nagyon érzékeny orra van, összevissza fintorgott mindegyikre. Aztán ez volt az, aminél mindkettőnknek felcsillant a szeme, hogy hűűű, ez jóó! Annyira megtetszett, hogy nem is tudtam otthagyni. Szinte egész nap ezt szagolgatom, annyira beleszerettem:)) Nekem a tartósságával sincs problémám (bár ugye magamon elég hamar megszokom és nem érzem, szóval fogalmam sincs), az ha egy-két fújással frissíteni kell napközben, nekem simán belefér:) Szerintem fantasztikus!