aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2018. szeptember 19.

Ezer éve vágytam egy MAC rúzsra, de mindig lebeszéltem magam róla, sajnáltam rá a pénzt. Szülinapomra viszont meglepett kettővel a párom (Ruby Woo és D for Danger), ráadásul teljesen egyedül választotta a színeket netes swatchok alapján (milyencukimááár:D). Egyszerűen imádom őket, a Ruby Woo a leggyönyörűbb piros rúzs, amivel valaha találkoztam, simán el tudom képzelni, hogy tényleg mindenkinek jól áll. A szárazabb formuláját én kifejezetten szeretem, szerintem könnyebb vele precízen dolgozni, mint a krémesebb rúzsokkal. Szerintem nem szárít, de folyékony matt rúzsokon edződtem, szóval lehet, hogy csak nem tűnik fel azok után. Tartós, nem kenődik, még evős-ivós eseményen sem kell aggódnom, hogy a fogamra kerül vagy csúnyán lekopik. A D for Danger kicsit krémesebb, de azzal is nagyon könnyű dolgozni, gyönyörű, igazi őszi szín, nagyon jól áll, abszolút szerelem. Mivel nem kell állandóan kenegetni őket, szerintem sokáig kitartanak majd, de ha egyszer elfogynak, mindenképpen újraveszem őket, és már tervezgetem a következő színeket:D Akármennyire fáj ennyi pénzt kiadnom egy rúzsért, azt kell mondanom, hogy megérik az árukat.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. szeptember 19.

Mióta ősszel megjelent, azóta rohangálok utána, már kezdtem azt hinni, hogy csak valami városi legenda a létezése, de most végre tényleg mindenhol feltöltött állványokkal találkoztam:))) Elsőre gondolkodás nélkül a Lovely Lips árnyalat jött velem, és hát valami káprázatos. Maga a szín is mesés, olyan mintha nekem lett volna kitalálva (a párom ritkán tud határozott véleményt mondani a rúzsaimról, de ezt meglátta és azt mondta hogy "NA! ez nem tudom milyen rúzs rajtad, de vegyél még egyet mert nagyon jó" :D), a formula pedig tényleg olyan mint valami álom. A ceruza és a rúzs is krémes, könnyen kenhető, egyenletesen eloszlatható, nem foltos, az applikátor tökéletes, pont elég festéket vesz fel, könnyű vele dolgozni. Pillanatok alatt mattra szárad, lerobbanthatatlan, evés után (olajban sült bundáskenyér, nem kíméltem szegényt) persze megkopott, de gond nélkül igazítható, nem lesz darabos. Egyáltalán nem ragad, nem fullasztó érzés, szinte nem is érezni és ami a legjobb: szerintem - főleg a többi matt ajakkencéhez képest - alig szárít:) Nagyon szeretem a matt rúzsokat, sokféle is van és bátran kijelenthetem, hogy ezt a legkényelmesebb viselni, nem lesz nap végére cserepes a szám. Ma visszamentem a Sweety árnyalatért, a szín annyira nem az én világom, de ugyanez igaz rá is. Tökéletes, noha nem vagyok maradéktalanul elégedett a színskálával (sőt), a Milky Brownért még lehet hogy visszamegyek:D Ha pedig lennének belőle merészebb színek, vörösek, bordók, lilák, tuti felvásárolnám mindet:D

Update: A lovely lips továbbra is az egyik kedvencem, lassan el is fogy. Általában sötétebb, élénkebb rúzsokat használok, így nekem ez a "nude", ha visszafogottabb rúzsra vágyom, ez a maximum, amitől még nem érzem vízihullának magam. Bármilyen a hajszínem, fantasztikusan áll. Ja, és a nagymamám, aki utálja a rúzsaimat és rendszeresen megjegyzést tesz, hogy "ez azért túl sok", "nem tetszik a rúzsod, túl rikító" és hasonlók, kifejezetten megdicsérte ezt a színt ("na ez a rúzsod jó, használd mindig ezt, nagyon jól áll"). Úgyhogy átment a nagymama-teszten is:D

Trend It Up Expert Perfection Alapozó Bázis

Trend It Up Expert Perfection Alapozó Bázis
2018. július 4.

Szerintem semmi extra, essence primert használtam előtte és azt sokkal jobban szerettem. Ez olyan kis semmilyen, nem igazán észlelem bármiféle hatását, csak úgy megszokásból kenegetem. Ártani legalább nem árt, de nem fog hiányozni ha elfogy.

Balea Aqua Hidratáló Arcápoló Gél

Balea Aqua Hidratáló Arcápoló Gél
2018. július 4.

Nagyon szeretem, nem zsírosítja a zsíros bőrömet, de szépen hidratál, nem okoz pattanásokat, nagyon jó és olcsó, szép összetevőkkel. Csak ajánlani tudom.

Balea 3-Perces Pórusfinomító Arctisztító Maszk

Balea 3-Perces Pórusfinomító Arctisztító Maszk
2018. július 4.

A kedvenc arcpakolásom, négyesével szoktam venni:) Rendszeresen használva pár naponta nagyon szépen illeszkedik a rutinomba és karban tartja az arcom.Pihe-puha és egységes a bőrképem a használata után. A legjobban viszont azt szeretem benne, hogy ha pár napra borul a program, nincs időm rendesen "gondozni" az arcom vagy valami miatt kipattogok, ez a kis csoda tényleg 3 perc alatt hat és rendbetesz. Nagyon gyorsan hat, fogmosás előtt felkenem, utána lemosom, és szebb a bőröm mint más pakolással 15-20 perc után. Azoknak ajánlom leginkább, akiknek ritkán van ideje kivárni a pakolások hatóidejét, villámgyors és szuper:)

Alverde Bio Rózsavíz

Alverde Bio Rózsavíz
2018. július 4.

Zsíros bőröm van, reggelente használom arcmosás után, fényvédő előtt. Nekem így tökéletesen kiváltja a hidratálót. Az illata nem a kedvencem, nagyon nagymamás rózsaillat, de nem elviselhetetlen és pár perc alatt eltűnik. Praktikus kis nyári kiegészítő, strapabíró a csomagolása, szeretem. Még az is lehet, hogy újraveszem.

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel
2018. július 4.

Hozza a szokásos eredményt, szeretem ezeket az olcsó kallos pakolásokat (bár főleg "alapnak" használom, kókuszolajat, ricinust, argánolajat keverek bele, és hajmosás előtt használom, de önmagában sem rossz). Viszont az illata nagyon zavar, mostanában nagyon érzékeny vagyok a szagokra és forog a gyomrom ettől a mű banánillattól. A párom szerint viszont jó illatú, neki a szakállát szoktam ezzel kenegetni, nagyon szereti. Eddig csak a jázminosnak nem zavart az illata, így szerintem azt veszem újra, de ha valaki szereti ezt az illatot, annak ajánlom.

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló
2018. július 4.

Én nagyon szeretem, nem vagyok kifejezetten hullafehér, de nem nagyon szoktam napozni, így elég halovány színem van. Ezt általában szeretem, de azért egy idő után jól esett volna egy kis barnaság. Hosszas utánanézés után ezt választottam. Nagyon féltem, nehogy foltos legyen, féltem az önbarnítóktól, macerásnak tűnt a használatuk, féltem, hogy hülyén fog kopni vagy foltos lesz. Ezzel viszont nagyon könnyű bánni, két-három naponta 2-3 egymást követő este szoktam felkenni, így szép, de nem túl radikális színt ad. Első nap radírozok előtte, második-harmadik nap viszont nem, de sosem lett foltos. A kezemet sem fogta be, bár használat után mindig alaposan kezet mosok. Az illata szerintem kellemes, bár engem valamiért karácsonyi sütire emlékeztet, ami fura így nyáron:D Kell neki egy kis idő, amíg teljesen beszívódik, de ha azonnal felöltözöm, akkor sem fogja be a ruhát. Nagyon elégedett vagyok vele, könnyen használható, szerethető termék, ráadásul nagy mennyiséget kapunk olcsón.

Balea Tropic Fun Kézkrém

Balea Tropic Fun Kézkrém
2018. július 4.

Megtetszett a cuki csomagolása meg tubusból szagolva az illata, úgyhogy megvettem. Kb háromszor használtam, azóta csak áll a polcon, mert nagyon zavarónak érzem az illatát (ez mondjuk nem jelenti azt, hogy büdös, mostanában nagyon érzékeny vagyok a szagokra), émelyítő, cukros-ananászos illatú, ami ráadásul sokáig erősen megmarad. Az ápolása szinten tartásra elég lehet, de szerintem hagy egy zavaró réteget. Összességében ez most nekem egy nagy nem, bánom hogy megvettem. a csillag az elbűvölő csomagolásért jár.

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2018. július 4.

Kuponos napokon vettem féláron, de csak mostanában kezdtem el használni, mert túl sötét volt eddig. Most nagyon szeretem, szép állapotban van az arcom, így a fedése is elegendő, a bőröm nagyon zsíros, így pár óra alatt átfénylik, de nem okoz pattanásokat, természetes a fedése, összességében nem rossz. Nekem nem száraz a bőröm, így még a hidratálást is kiválthatom vele. Kár, hogy nincs világosabb, télen nagyobb hasznát venném ennek az állagnak.