aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Hideg Gyantázó Csík

Isana Hideg Gyantázó Csík
2018. június 22.

Kezdő vagyok otthoni gyantázásban, de akciósan gondoltam megér egy próbát. Mindkét lábszáram legyantázásához a felét elhasználtam. Többször át kellett mennem egy-egy területen, de így nagyon szép eredményt értem el. Mivel nagyon erős a szőr a lábamon, így nem is a négy hét tökéletes simaság volt a célom, csak untam már, hogy nyári időszakban naponta-kétnaponta kell borotválnom a lábamat. Közel egy hétig tökéletes volt önmagában is, utána pedig elég volt sokkal ritkábban (kb 5-6 naponta) leborotválni a megjelenő pihéket a tökéletes eredményhez. Én ezt vártam, nagyon örülök is neki. Szőrbenövéseket nem okozott és csak mérsékelten ragacsoztam össze mindent. Hiába a sok rossz vélemény, az én esetemben hozta azt, amit vártam, újra is fogom venni.

Balea Meleg Gyanta Roll-On

Balea Meleg Gyanta Roll-On
2018. június 22.

Nincs nagy tapasztalatom az otthoni gyantázásban, évekkel ezelőtt gyantáztattam rendszeresen kozmetikusnál, azóta epilátort vagy borotvát használok. Viszont a múltkor vettem akciósan hideggyanta csíkokat és a nehézségek ellenére is nagyon meg voltam elégedve az eredménnyel, gondoltam szintet lépek. A véleményeket sajnos csak azután jutott eszembe elolvasni, hogy már megvettem. Nem mertem nagyon felmelegíteni, mert sokan írtátok hogy folyik mindenfelé. Így viszont nagyon nyomni kellett, nehezen jött belőle, de megoldható volt. Egész szépen kiszedte a szőrszálakat, és nagyon tetszik, hogy vízzel lemosható. Viszont sokkal időigényesebb volt, mint a hideggyanta csíkokkal, ráadásul a két lábszáramra majdnem a felét elhasználtam, pedig pont azért vettem, mert hogy ez majd milyen sokáig elég lesz. A fő problémám viszont az, hogy mindkét lábam tele lett pici pattanásokkal, begyulladt szőrtüszőkkel, több nagy, mély göb is lett mindkét lábamon. Mivel ugye azért szőrtelenít az ember, hogy bátran mászkálhasson rövidgatyában, így meg három napig takargathattam a lábszáramat, ráadásul pokolian fájt is és még mindig sebes valamennyire, így ez hatalmas negatívum. Nem tudom, mit csinálhattam rosszul :( Ráadásul mostanra már szőrösnek érzem a lábam (három nap telt el!) A maradékot még elhasználom, de nem veszem újra és senkinek nem is tudom ajánlani. A kezdőknek hozzám hasonlóan nehéz lehet, a profibbak meg valószínűleg más hátrányait fogják tapasztani.

Police To Be Tattooart EDP

Police To Be Tattooart EDP
2018. június 4.

Már az üvege és az illatjegyei (mályvacukor, nyami!) miatt nagyon vártam, hogy végre megjelenjen a boltok polcain. Ahogy megláttam, kipróbáltam és nem kellett csalódnom:)) Azóta névnapomra megkaptam a páromtól 125 ml-es kiszerelésben, imádom az illatát, éjjel-nappal fújkálom magamra. Édes, púderes, de kellően friss, csodálatos tavaszi-nyári illat. Az üvege pedig annyira gyönyörű, nem tudok betelni vele. Én mondjuk a tartósságával annyira nem vagyok megelégedve, a bőrömről nagyon hamar eltűnik, de ruhára fújva sokáig érezhető.

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál
2018. április 28.

Mintám van belőle, de már az első használatnál teljesen elbűvölt, a keféje valami fantasztikus, a legjobb talán, amit valaha használtam. A festék állaga is szuper, nem kell lehúzogatni, de nem is kell folyton mártogatni, pont elég festéket visz fel. A végeredmény gyönyörű, hosszú és dús pillák, de nagyon természetes, olyan mint egy nagyon jól megcsinált 3D-s műszempilla. Szülinapomra kaptam rúzsokat a páromtól, ahhoz volt ajándékba a minta, amúgy kissé kívül esik a büdzsémen, de komolyan elgondolkodtam a beszerzésén... Viszont sajnos a tartósságával nem vagyok megelégedve, ha könnybe lábad a szemem, már folyik is le, egy délutáni alvástól pedig nyom nélkül eltűnik... Oké, nem ígéri hogy vízálló, és a délutáni alvás sem alap, de harmadennyibe kerülő drogériás spiráloknak meg sem kottyan, így azt várnám el, hogy egy ilyen kategóriájú spirálnak sem okoz gondot. Így nem veszem újra, de a mintát szívesen elhasználom. Ha pedig valaki tud ilyen keféjű drogériás spirált (a legjobban az tetszik benne, hogy a végén is vannak "tüskék" így a szemzugban is nagyon jól tudom használni), sikítson! :D

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2018. április 11.

Tavaszi illatnak vettem (tudom, a többség szerint őszi-téli, de a tapasztalat azt mutatja, hogy én ilyen illatokat szeretek melegebb időben is:D), nagyon régóta kíváncsi voltam rá, de valami mindig elé tolakodott a kívánságlistán. Nekem nagyon tetszik, erős, elegáns illat rajtam a szantálossága érződik, imádom! A tartóssága elképesztő, legutóbb akkor volt rajtam az egyik kabátom, amikor megvettem és kipróbáltam a kis feketét. Tegnap elővettem a szekrényből, és az egész kutyasétáltatás alatt kerestem az illat forrását, majd utána leültem tanulni és még mindig éreztem. Na, a kabátom ujja annyira őrzi még azt a próbafújást, hogy a csuklómra is átragasztotta, mintha csak akkor fújtam volna be. Egyetlen szívfájdalmam van: a párom szerint nagypapaszagú :((( Tudom, az a legfontosabb, hogy nekem tetszik-e, de mégis kellemesebb azt hallani hogy "olyan jó illatod van" mint azt, hogy "olyan szagod van mint a papámnak". Egyelőre semmiképp nincs szívem megválni tőle, megpróbálom hidegben is, hátha... na meg fújkálom lelkesen olyankor, amikor nem vagyunk együtt egész nap :D

Naomi Campbell Prêt À Porter EDT

Naomi Campbell Prêt À Porter EDT
2018. április 11.

Tavaszi parfümöt vadásztam a dm-ben, és látván, hogy ez kiárusítás alatt van (2500 Ft/15 ml), gondoltam adok neki egy esélyt. Iszonyúan tetszett a papírcsíkon, egyértelműen ő tetszett a legjobban az összes kipróbált példány közül. Nagyon erősen éreztem benne a rózsát és az ibolyát egy isteni édes-krémes alappal. Rajtam viszont sajnos nagyon rövid idő után elillannak a virágos jegyek és az édes-krémes süteményesség marad meg, így tavaszi illatként nem tudom elképzelni, de hidegebb időben mindenképp előveszem majd. Erős, egy, maximum két fújás is elég belőle, és nap végéig tart. Szerintem érdemes rá lecsapni ennyiért.

Bruno Banani Woman Deodorant Natural Spray

Bruno Banani Woman Deodorant Natural Spray
2018. április 7.

Rengeteg parfümöt vettem/cseréltem mostanában keresve a megfelelő tavaszi illatot, de ami nekem tetszett, azt a párom mindig leszólta. Ez az itteni (+ az EDT-nél lévő) vélemények alapján nagyon megtetszett, egy krémes-púderes-virágos illatot képzeltem el, alig vártam, hogy kipróbálhassam. Viszont a dm-ben teljesen üres volt a teszter, perceken keresztül próbáltam legalább egy fél cseppet kisajtolni, de semmi. Hosszas vacilálás után végül mégis megvettem, mert nem nagyon volt olyan illat, ami elnyerte volna a tetszésem. Ahogy kiléptem az üzletből, fújtam is egyet a csuklómra és hát elsőre azt hittem, hogy romlott, annyira kellemetlen, szúrós illatot éreztem. Borzasztóan csalódott voltam (vissza is mentem megvenni a 2. számú jelöltet:D), de azért nem akartam ennyiben hagyni a dolgot. Itthon a párom orra alá dugtam a csuklóm, azt mondta hogy szerinte jó (ez persze nem jelent semmit, szerintem nem is figyelt:D). Másnap befújtam vele magam, a párom meg is dicsért, hogy jó az illatom. Értetlenül álltam a helyzet előtt, de mivel vééégre tetszett neki valami, kitartóan barátkoztam vele. Kezdetben valóban szúrós, erősen citrusos, az én bőrömön később is megmarad benne valami fanyarság, de ennek ellenére nagyon kellemes, virágos, nőies illat lesz belőle. Papírcsíkon határozottan érződik, hogy a gyöngyvirág az, ami rajtam fanyar lesz, papíron is kicsit szúrós, de ott hamar lecseng, a bőrömön viszont megmarad. Nagyon megszerettem, hiába van egy csomó parfümöm, mostanában legszívesebben csak ezért nyúlok (többször is előfordult, hogy másik parfümöt fújtam először, de annyira hiányzott ennek az illata, hogy inkább lemostam és ezt használtam). A párom is minden alkalommal megdicséri az illatomat, úgyhogy elégedett vagyok, mert megvan a tavaszi illat:))) Egyedüli bánatom a tartóssága, papírcsíkon másnap is erősen érződik, de ruhán már csak kb 4-5 óra, bőröm pedig max. 2-3 óra a tartóssága. Mindegy, ennyi pénzért újrafújom, és kívánságlistás az edt :)

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. március 27.

50%-os kuponnal vettem, nem ezt akartam eredetileg, de szimpatikus volt, és annak ellenére, hogy az itteni vélemények elég rosszak, az egyik magyar blogger lány, akinek bízom a véleményében, egész jókat írt róla úgyhogy egye fene, megvettem. Őszintén szólva nem értem a negatív véleményeket. Jó a keféje, könnyű vele dolgozni, picit tapaszt, de ez minden frissen bontott spirálnál így van. Valóban lassan szárad a festék, de engem ez nem zavar, mert nagyon szépen tudom építgetni, amíg nem szárad meg. Az illata/szaga fel sem tűnt volna, ha itt nem írjátok többen, így megszagoltam, tényleg fura, de szerintem nem zavaró. Látványos eredményt tudok vele elérni, nekem nem pereg, de könnyű lemosni. Azt vettem észre, hogy az eddigi kedvenc Push up angel-höz képest szebben tartja a szempilláim ívét, jobban dúsít, viszont kicsit jobban tapaszt. Egyelőre elégedett vagyok, remélem hosszabb távon is beválik.

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2018. február 21.

Douglas adventi naptárban volt szerencsém a mini verzióhoz, első szaglásra szerelem volt. Az elején engem is Avril Black Starjára emlékeztet, 16 évesen használtam azt, de utána teljesen más lesz. Nagyon kellemes, krémes, puha, imádnivaló illat. Szupertartós, a bőrön simán kibír egy egész napot, ruhákon hetek múlva is érezni lehet. A párom nem győzött szagolgatni, amikor ez volt rajtam, nagyon tetszett neki is, úgyhogy az évfordulónkra kaptam tőle egy 50 milist:)))) Valószínűleg államvizsgára nem ezt használnám, de hétköznapokra nagyon szívmelengető ez az édes cukorbomba, jó érzés viselni.

NYX Liquid Suede Cream Lipstick

NYX Liquid Suede Cream Lipstick
2018. február 21.

Még december elején megvettem a Vintage árnyalatot, ami elképesztően gyönyörű, imádom, karácsonyra pedig megkaptam a páromtól a 30 db-os szettet. Igyekeztem minél többet próbálni, de még mindig nem jutottam el mindegyikhez:D Nagy előny, hogy úgy vettem észre, nem ingadozó a minőség, mindegyik szín megbízhatóan ugyanolyan jó (mondjuk elsősorban a sötét színeket használgatom). Könnyű eloszlatni, nem foltosak. A minik applikátora másmilyen, mint a teljes kiszerelésűeké, hajlékony a fejük, amit nagyon utálok, de meg lehet tanulni használni. Hajlamosak ragacsosak lenni, és fognak is egy kicsit száradás után is, úgyhogy én leitatom zsepivel a felesleget, így nem ragacsosak és nem is fognak. Simán kibírnak egy egész napot, orrfújással, ivással, óvatos evéssel. A zsíros kaja már sok nekik, de ezen nem is csodálkozom:D Lemosni micellás vízzel nem lehet, csak olajos lemosóval. A különleges színválasztékért pluszpont, káprázatosan szép színek vannak, személyes kedvencem talán a Jet set, nem gondoltam volna, hogy ennyire jól fog állni:) Nem tudok betelni velük, imádom őket, ezer csillag:)