aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2018. február 21.

A 12-00-ás világosítót és a 6-76-os meleg rézvöröset próbáltam. A világosító nagyon szépen és egyenletesen világosított, nem túl radikálisan, de nekem pont csak pár árnyalat kellett, hogy ne legyenek sötétebbek a hajvégeim és így ne legyen foltos a vörös. A vörös viszont kicsit csalódás, inkább egy meleg fényű barna, nem igazán rézvörös. Mondjuk gondolom sokaknak ez tetszhet, mert nagyon természetes színe van, ráadásul nagyon szép egységes lett, amit ritkán tapasztalok:) A szaga jó, az állaga is, meglepő módon egy doboz mindkétszer elég volt a mellig érő hajamra, pedig nem spóroltam. Viszont hiába az olaj meg a Salonplex szérum, amit 1 Ft-ért adtak hozzá, nagyon kiszárította a hajam, le is kellett vágni pár centit. Nem vártam, hogy egyáltalán nem roncsol, de azért ennél kíméletesebbre számítottam. Egyébként 50%-os kuponnal 2100 Ft-ért vettem 3 dobozzal (+ a három szérum), ami nagyon megérte. Van még egy doboz, amit végül nem kellett felhasználnom, azt még elhasználom, de aztán másik festék után nézek. 3 és 4 között vacilálok, de az akciós ár miatt legyen 4.

Miss Sporty Studio Lash Happy Brow Szemöldök Zselé

Miss Sporty Studio Lash Happy Brow Szemöldök Zselé
2018. február 20.

Meglep, hogy ilyen negatív vélemények vannak erről, nekem az eddigi legjobb szemöldökzselém. A nagy kefe ellenére könnyen tudok vele dolgozni, ha lehúzom a tubus száján, akkor nem is vesz fel sok festéket. Szépen helyre rakja és ott is tartja a szálakat, és valahogy dúsabbnak és szebbnek tűnik tőle a szemöldököm. A barna van meg, gyönyörű meleg barna szín, a vöröses hajamhoz nagyon passzol. Újraveszem.

Alverde Sminkfixáló Spray

Alverde Sminkfixáló Spray
2018. február 7.

A szaga valami rémes, rohadó gyümölcsökkel kevert házipálinkára emlékeztet és mar, de valami iszonyúan, a szememet, az orrlyukamat, a számat, hiába csukom be a szemem és tartom vissza a lélegzetem. Épp ezért smink fölé használhatatlan, mert lekönnyezem a szempillaspirált. Ennek ellenére nem szeretek kidobni dolgokat, úgyhogy próbáltam tesztelgetni, hátha valahogy beválik... Vagy szempillaspirál előtt fújom, de általában már az egyik szemem kész, mire eszembe jut:D Legutóbb viszont primer fölé, alapozó alá fújtam, és nagyon szépen terült rajta az alapozó. Mivel nagyon zsíros a bőröm, sok púdert használok, azért kell elsősorban a fixáló, hogy elvegye a poros hatást.Ezt viszont úgy oldottam meg, hogy a tenyerembe fújok, és onnan viszem fel blenderrel a kritikus pontokra. Így trükközve elhasználom, de nem spórolok vele, és nagyon várom, hogy elfogyjon.

Eveline Koncentrált Glicerines Kéz És Köröm Krém-Maszk

Eveline Koncentrált Glicerines Kéz És Köröm Krém-Maszk
2018. február 7.

Az íróasztalomon tartom, hogy napközben ne felejtsem el kenegetni a kezem. Nekem elsősorban nem a kézfejem bőre, hanem a körömágyam tud nagyon csúnyán sebesre száradni, arra ez kevés, de a semminél jobb. Ennek ellenére szeretem használni, mert nagyon gyorsan beszívódik és semmilyen kellemetlen réteget nem hagy, így azonnal folytathatom a dolgomat.

Kicsit off, de nem értem, hogy miért kell kipróbálás nélkül, csak az összetevők miatt lepontozni valamit... Ha a boltból gyorsan csekkolom, hogy érdemes-e megvenni valamit, arra vagyok kíváncsi, hogy a funkcióját betölti-e, és ezt is várom, hogy tükrözzék a csillagok... ha az összetevői érdekelnek, azt megnézem külön, gondolom, hogy akinek fontos az ilyesmi, az amúgy is ellenőrzi vásárlás előtt a csomagoláson.

Balea Men Bartöl Szakállolaj

Balea Men Bartöl Szakállolaj
2018. február 3.

Karácsonyra vettem a páromnak, de elfeledkeztünk róla és csak múlt héten került elő. Kellemes illatú, szép tőle a szakálla és a bőre sem szárad ki alatta. Az itteni vélemények (és a szép összetevők) alapján kipróbáltam az arcomra is, hiába zsíros a bőröm, nem zsírosítja tovább, sőt mióta használom olyan matt reggel az arcbőröm mint még soha:D szépen feltölti a bőrömet, jó érzés használni. A páromnak nagyon száraz bőre van, az orra gyakran hámlik, úgyhogy oda is szoktam neki kenni és tökéletesen orvosolja a problémát. Újravesszük!

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2018. február 3.

Úgyszintén Elegant Nude :D IMÁDOM! Hogy tudtam eddig nélküle élni??? Alapból kb úgyanolyan színű a szám, mint a bőröm, ezért nem szeretem csupaszon. Ez az árnyalat végre ad neki valami színt, visszafogott, de mégis látszik hogy van szám:D Szuperül mutat a vörös hajammal is, nem az a tipikus korrektoros nude, annál feltűnőbb, de erős szemsmink mellé sem sok:) Optikailag vastagítja az ajkaimat, krémes, tartós, nem szárít. Maga a tökély! Gyűjteni fogok más színekre is!

Update: Megvettem a Purple Storm árnyalatot is még ősszel, mindkettő hatalmas szerelem. Abszolút jolly joker szájravalók, mindenhez passzolnak, kényelmesek, nem szárítanak és tartósak. Csak ajánlani tudom, főleg a mostani kifutó áron, vegyétek, amíg lehet!:D

Essence Balmy Kiss Hidratáló Ajakápoló

Essence Balmy Kiss Hidratáló Ajakápoló
2018. február 3.

A lilát vettem meg végszükség esetére, amikor nincs időm/kedvem/alkalmam rúzsozni, de szeretnék valami színt a számra, ami lehetőleg hidratál is. Színe az nem sok van, bár lehet hogy a többi árnyalat más. Hidratálni se nagyon hidratál, max szinten tart, de végül is elég nekem az is. Arra, amire vettem nagyjából jó, az árát megéri.

Rexona MotionSense Active Shield Fresh Deo Stift

Rexona MotionSense Active Shield Fresh Deo Stift
2018. február 3.

Nagyon válogatós vagyok dezodorok szempontjából, de nagyon bevált. Kellemes, nem túl erős illatú, nem nyomja el a parfümöt, de még nap végén is jó illatom van tőle. Az állaga krémes, nem túl kemény, fekete ruhán sem hagy foltot és jól véd az izzadás ellen. Felváltva használom a kedvenc Baleámmal, így tökéletesen bevált, újraveszem.

Babylove Waschbalsam

Babylove Waschbalsam
2018. február 3.

Arcmosásra használom, kétszeri mosással gond nélkül megbirkózik az erős sminkkel is, nem szárít, nem csíp. Nekem személy szerint jobban tetszik a géles verziója, legközelebb azt veszem újra, de ez is tökéletesen működik.

La Rive In Woman

La Rive In Woman
2018. február 3.

Még ősszel vettem, hirtelen elkapott a "mostazonnalparfümötkellvennem" érzés, de nem annyira tetszett meg semmi. Rá viszont régóta kíváncsi voltam, úgyhogy adtam neki egy esélyt. Sajnos a teszter romlott volt (Debrecen, 56-osok tere, még mindig ugyanaz van kint), a képen látható színnel ellentétben sötét narancssárga és sűrűbb, kicsit szirupszerű. Természetesen szörnyű volt, egyszer volt "szerencsém" egy különleges alkalmakra tartogatott pezsgőhöz, ami hasonló színű és szagú volt:D Na de sebaj, évekkel ezelőtt megszagoltam, úgy rémlett, hogy tetszett, olcsó is, úgyhogy megvettem. Erős, jellegzetes illat, nem is mindig érzem hozzá a kedvet, de amikor igen, akkor nagyon kellemes. Tartós, szerethető, nőies illat.