aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Puderrouge Arcpirosító

Alverde Puderrouge Arcpirosító
2018. január 8.

A 08-as Berry dream árnyalat tulajdonosa vagyok. Elsőként a színbe szerettem bele, régóta keresek hasonló árnyalatot. Nem porol, nagyon kevés is elég belőle (épp ezért óvatosnak kell lenni, mert nagyon pigmentált, könnyű túlzásba esni), a szín nagyon jól áll és a kedvencem: tartós. Eddig csak Lovely, Essence és Catrice pirosítóim voltak, és azok alapján úgy gondoltam, hogy a pirosítók már csak ilyenek, hogy nap közepére nyomtalanul elpárolognak. Na, ez nem, még este, lemosáskor is ugyanolyan. Borzasztóan elégedett vagyok, abszolút megérte az árát, ha legközelebb pirosítóra lesz szükségem, elsőként itt nézek körül.

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó
2018. január 8.

Kicsit megijedtem a véleményektől, de nekem egyelőre bevált. Nagyon hasonlít a nagy kedvencemhez, ami a L'Oreal Infallible, viszont abból még csak megközelítőleg sincs számomra megfelelő szín, keverve pedig elég macerás használni. Na, a színnel ennél is sikerült mellényúlnom, picit rózsaszínes (persze lehet, hogy csak én vagyok brutál sárga), úgyhogy ezt is a jól bevált Maybelline Fit Me Matte & Poreless 105-ös árnyalatával keverem, bár ennél elég épp csak egy cseppnyi a korrigáláshoz, a L'Orealnál kb fele-fele arányban kell. A fedésével elégedett vagyok, nem túl maszkos, de azért elfedi, amit el kell, nem emeli ki a pórusaimat és kellőképpen tartós is. A mattítás a L'Orealnak jobban megy, az bombabiztosan kibír egy hosszú napot is, ennél viszont azért jobb egyszer púderezni, de még így is sokkal tovább marad matt, mint a legtöbb alapozóm. Lehet, hogy újraveszem, de akkor biztosan kérek segítséget a színválasztáshoz:D

Ja, és abszolút pluszpont, hogy a teszteren kívül az összes le van fóliázva!

HiPP Babysanft Pflege-Creme

HiPP Babysanft Pflege-Creme
2018. január 8.

Apukám felesége "hagyta rám", mert neki nem vált be. A szintén ilyen módon hozzám került Nivea bukása után kezdtem el használni, és eddig nagyon elégedett vagyok vele. Általában nem szoktak beválni az ilyen baba és/vagy mindenmentes alapkrémek, mert túl zsírosak a bőrömnek. Ez viszont egy meglepően könnyű állagú krém, most már nappalra is ezt használom. Pikk-pakk beszívja a bőröm, nem lesz fényes tőle, viszont nagyon puha és mintha a pattanásokat is segítene lehúzni. az illata csak a hab a tortán, szerintem enyhe éss visszafogott, rövid ideig érezhető, de nagyon finom, édeskés mandulás-babás illata van. Nem tudom, hogy nálunk lehet-e kapni (apukámék Németországban élnek), de ha lehet, akkor esélyes, hogy újraveszem.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Éjszakai Krém

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Éjszakai Krém
2018. január 8.

Apukám felesége "hagyta rám", mert neki nem vált be. Megörültem neki, pedig nem nagyon van még szükségem ránctalanításra:) Az illata klasszikus Nivea-illat, az állaga elég tömör, ennek ellenére még a zsíros bőröm is beszívta teljesen kb. 10 perc alatt és reggelre egyáltalán nem fénylett az arcom (pedig általában szokott). Viszont sajnos pár nap alatt nagyon sok mitesszerem lett tőle, úgyhogy kézkrémként használom el. Kár érte.

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor
2018. január 8.

Karácsonyi ajándékcsomagban kaptam, magamtól nem vettem volna meg, nem rajongok a Nivea termékekért. Ez mégis kellemes csalódás, az izzadásgátló hatása közepes, de amúgy is csak itthonra használom, szaladgálós napokra van, ami jobban bevált. Az illata klasszikus Nivea-illat, amit én személy szerint nem annyira szeretek, de szerencsére nem túl erős. Nagy előnye, hogy más dezodorokkal ellentétben nem szárítja ki a hónaljam bőrét. Szívesen elhasználom, ha máskor is kapnék ajándékba, örülnék neki, de magamtól nem venném meg.

Douglas Make-Up Nail Polish

Douglas Make-Up Nail Polish
2018. január 8.

Karácsonyi készletet kaptam a páromtól, gyönyörű rózsaszínes-pirosas-bordós színekkel, amiket imádok és szívesen használok. Nagyon jó minőségű lakkok, egy rétegben is szépen fednek (én azért kettőt szoktam felkenni), és kb 5-7 napig tartósak, igénybevételtől függően. Jó az ecset, könnyen használható, gyorsan szárad. Meglepő módon még a nagyon világos színek is tökéletesen fednek, nem foltosak vagy áttetszőek. Abszolút elégedett vagyok, megérik az árukat.

Star Wars Amidala EDP

Star Wars Amidala EDP
2018. január 8.

Finom, édes, meleg és bújós illat :) Bevallom, először csak a Star Wars miatt próbáltam ki, eléggé tetszett, de nem akartam parfümöt venni. Hazahoztam a papírcsíkot, meglengettem a párom orra előtt, tetszett neki, meg is kérdezte, hogy ugye megvettem? :D napokig agyaltam rajta, a papírcsík az asztalomon maradt, minden nap megszagoltam. Miután 5 nappal később is éreztem az illatát, beadtam a derekamat és megvettem. Tartós, isteni illata van, olyan jó érezni, ahogy körbeölel. Nem túl elegáns vagy kifinomult illat, de jó kedvre derít, ha ez van rajtam. Az, hogy Amidala vajon ilyen illatú-e, más kérdés... :)

Essence Camouflage Full Coverage Korrektor

Essence Camouflage Full Coverage Korrektor
2018. január 8.

Meglepődtem, hogy ennyire vegyesek róla a vélemények, nekem abszolút bevált. A Catrice Camouflage helyett kerestem valami mást, mert az annyira erősen illatosított volt, hogy folyton könnyezett tőle a szemem. Nekem bevált, jó a fedése, tartós, nem ül bele a ráncokba. Szeretem, újra is fogom venni.

Yves Rocher Hófehér Vanília Tápláló Ajakbalzsam

Yves Rocher Hófehér Vanília Tápláló Ajakbalzsam
2018. január 7.

Finom illatú (és ízű), kellemes állagú, jól hidratál és iszonyú cuki a csomagolása. Tud mindent, amit kell. Ajándékba kaptam, de ha úgy adódna, szívesen újravenném.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. január 6.

Karácsonyra kaptam, magamtól sosem vettem volna meg, egyrészt az ára, másrészt a keféje miatt. A kefével kicsit nehezen is boldogulok, de összességében nem rossz spirál ez. Inkább hosszabbít, mint dúsít (pedig elvileg dúsító), hétköznapokra megfelelő a hatása, nekem nem is pereg nap végére sem. Mégsem a kedvencem, ennyi pénzért meg főleg nem, jóval olcsóbban lehet kapni sokkal jobb spirálokat. Mindenesetre szívesen elhasználgatom.