aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2017. december 21.

Annyit dicsértétek itt a carmex ajakápolókat, hogy kíváncsiságból végül én is beruháztam egyre, az illat miatt erre esett a választásom. Sosem volt még ilyen drága ajakápolóm, általában vígan elvagyok egy párszár forintos isana vagy alterra cuccal is, nem is túl száraz a szám. Hát... az illata szerintem romlott, penészes cseresznyére emlékeztet, az elején mindenképp, aztán elmúlik. Az első néhány használat során furcsa volt, azóta már megszoktam. A hűsítés oké, nem vészes, még most télen sem túlzás. Nekem az állaga is tetszik, nem érzem, hogy ragadna, viszont szép fényt ad (a párom meg is kérdezte, hogy új rúzsom van-e, mert nagyon jól áll :D). A hidratáló hatásával viszont nem vagyok elégedett, pár napos családlátogatásra csak ezt vittem magammal,, gondolva hogy ez biztosan elég lesz. a folyamatos rohangálás, hideg, kajálások, kevés ivás nagyon kiszárította a szám és mintha semmit nem segített volna... Elhasználgatom, szinten tartásra nem is rossz, de nekem nem lett a kedvencem, főleg az árát is figyelembe véve. Lehet, hogy nekem voltak túl nagy elvárásaim, de azért ennél többet vártam.

Ja, és nagyon meglepett, hogy csak egy lyuk van rajta, azt hittem, golyós :D

Alverde Wohlfühlmoment Testápoló

Alverde Wohlfühlmoment Testápoló
2017. december 10.

Isteni illata van, csak úgy találomra szagolgattam a testápolókat, de egyik sem nyerte el igazán a tetszésemet, az alverde termékekben pedig sokszor csalódtam régebben, így nem szívesen nyúlok utánuk... Elkeseredésemben viszont mégis végigszagoltam őket és azonnal szerelem lett. A Balea levendulás habfürdőt szuperül kiegészíti (tusfürdőként használom), még a párom extraszáraz bőrét is kellőképpen hidratálja, mégsem hagy kellemetlen zsíros érzetet és - talán ez a legfontosabb és a legkellemesebb csalódás - nem érzem benne azt a gusztustalan alverdés mellékillatot, amit eddig minden termékükben, csak isteni levendulaillatot. Ezerszer is újravevős.

IsaDora Ultra Matt Liquid Lipstick

IsaDora Ultra Matt Liquid Lipstick
2017. december 9.

Douglas adventi kalendáriumban volt mini kiszerelésben. Nagyon vártam rá (szerencsére rögtön az elsejéhez tartozó ablak rejtette:D), de csalódás lett... A világ legjobb folyékony rúzsára számítottam, ehhez képest ragacsos, kellemetlen érzés viselni.... Egyszóval van jobb folyékony rúzsom is, ami olcsóbb. Az már csak a pláne, hogy a szín is borzalmasan áll, remélem a húgomnak tetszeni fog:D

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam
2017. december 9.

Szerintem még sosem adtam ki ennyi pénzt kézkrémre, de abszolút megérte :) Cuki csomagolás, valóban táskabarát, isteni édes illata van, ami kézen sokáig érződik (ha pl. megigazítom a szemüvegem, még 2-3 órával bekenés után is érzem), de szerencsére annyira nem erős, hogy elnyomja a parfüm illatát, az a halálom. Gyorsan beszívódik, kellőképpen hidratál. Nagyon szárazak a kezeim és rendszeresen elfelejtem kenegetni, de mióta megvettem ezt a kis cukiságot, nem tudom elfelejteni:) Újravevős!

Manhattan No End Szempillaspirál

Manhattan No End Szempillaspirál
2017. november 18.

Még kolis koromban a szobatársamnak volt ez a szent grál spirálja és hát elmondhatatlanul szép szempillái voltak, ívelt, dús, hosszú, egy az egyben mintha egy visszafogottabb műszempilla lett volna rajta, pedig alapból smink nélkül kis szőke semmilyen pillái voltak. Ha arra gondolok, hogy milyen eredményt várok egy szempillaspiráltól, mindig az ő szempillái jutnak eszembe:D Sokszor be akartam szerezni, de valami más újdonság mindig elcsábított, aztán mire tényleg rászántam volna magam, kivonták a márkát az országból. Nemrég viszont egy lengyelországi Rossmannban szemet szúrt, és gondolkodás nélkül meg is vettem. Elsőként az tűnt fel, hogy nagyon száraz a festék, kb ezerszer kellett volna újramártogatni, hogy valami látványos eredményt érjek el, de eközben a festék kis pöttyökben pergett a szemem alá. Szépen szétválasztott, de nagyon kis visszafogott hatása volt. Gondoltam "megszerelem" és cseppentettem be két csepp szemcseppet, ez korábban már bevált, hónapokkal meghosszabbítja a spirálok élettartamát. Na ez volt a hab a tortán, ennyi nedvességtől a festék nagy, fekete, nyúlós csomókba összeállt, amiket nem lehetett lehúzogatni a keféről, a festék is nyúlós lett, egyszóval sikerült teljesen használhatatlanná tennem:D Ez mondjuk az én hibám, nem a spirálé, de így sem érdemel többet 2 csillagnál.
Ja, és a legszebb, hogy ahogy keresgéltem ezt a spirált, hogy véleményt írjak, rájöttem, hogy a volt szobatársam nem is ezt, hanem a volume flex változatot használta, mert szilikonkefés volt a spirálja. Fail :D

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2017. november 18.

Az utóbbi időben több szempillaspirált is felhalmoztam, mert valahogy egyik sem volt az igazi, egyikhez sem nyúltam szívesen reggelente. Őszintén szólva ehhez sem, pedig nagyon jókat olvastam róla. Ezzel szemben nekem nehéz dolgoznom vele, túl sok festéket visz fel akármennyire lehúzogatom, tapaszt, és ahhoz képest egyáltalán nem látványos az eredmény, ráadásul alsó szempillákra használva kenődik is. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy még mindig ő volt a legjobb a többi vacakhoz képest, de most Joy-napokon beszereztem egy Maybelline spirált és hát magasan veri.

eBay Brow Pomade

eBay Brow Pomade
2017. november 18.

ABH utánzathoz volt szerencsém nekem is, elsőre az ebony árnyalathoz, de mire megérkezett, hajszínt váltottam, így nem is használtam, csak kipróbáltam és eladtam. Nemrég viszont megrendeltem a taupe árnyalatot és valami hihetetlenül imádom! Könnyű vele dolgozni, természetes, tartós, ha ez ilyen szuper, nem is tudom, milyen lehet az eredeti. Mivel megint hajszínváltáson gondolkodom, megint újat kell rendelnem, így nem is adnám ki az eredetiért az árát, de ezt imádom, soha többet ceruza vagy por!
Update: Megérkezett a következő, soft brown árnyalatban. Tulajdonképpen hasonlóan világos, mint a taupe, csak meleg tónusú. Rendelhettem volna sötétebbet, mert most sötétbarna a hajam, de hajlamos vagyok túlkapni, ezzel pedig nehezebb:D Ráadásul ha világosabb lesz a hajam, ahhoz is fog passzolni. Szuper termék, még mindig az abszolút kedvencem.

Trend It Up UV Powergel Matt Fedőlakk

Trend It Up UV Powergel Matt Fedőlakk
2017. november 17.

Félve vettem meg, mert nincsenek róla vélemények, de egyelőre pozitív csalódás. Vettem korábban már Lovely mattító fedőlakkot, de nem lett a szívem csücske, ez viszont egész jó. Nem foltos, könnyű eloszlatni egyenletesen (a Lovelynál ez probléma volt nekem), pillanatok alatt gyönyörű mattra szárad. A tartóssága is jobb, mint a lovelynak, intenzív terhelés mellett kb 5 napot bír. Viszont kb 2-3 nap után már nem olyan szép matt, inkább kopott hatású, érdemes átkenni újra, úgyis gyorsan szárad. Összességében ajánlom.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2017. november 17.

Korábban vettem egy sötétbarnát, de egy-két használat után hajszínt váltottam és túl sötét lett, így elcseréltem az Alverde szőkéjére. Az nagyon bejött, de amikor elfogyott, pont kiszórták ebből a világosat, úgyhogy 350 Ft-ért megvettem, habár kb. egy héttel előtte vettem egyet a vízálló átlátszó verzióból is. Háát, mintha két teljesen különböző termék lenne... Az átlátszó nagyon szuper, pont elég "cuccot" vesz fel a kefe, nem ragadnak nagy göbök a szemöldökömbe, nem ül meg a felesleg a szálakon, tökéletesen fixál, de mégsem lesz kőkemény a szemöldököm. A szőke viszont pont az ellenkezője. Rengeteg festéket vesz fel, nem is tudom teljesen lehúzogatni, vastagon megül a szemöldökömön, ráadásul akármilyen szépen megcsinálhattam előtte pomádéval, ettől foltos lesz (ahová több cucc jut, ott sötétebb). Nem lehet átfésülgetve sem eloszlatni, csak elkenődik, nem tart semmit és ilyen kőkemény barna kis hernyókká szárad. Teljesen használhatatlan, még jó, hogy kivonták (viszont ha jól tudom, sajnos az átlátszót is). Nem is tudom, hány pontot adjak rá, az átlátszó ezercsillagos, a szőke mínusz ezer, úgyhogy legyen három :D

RdeL Young Stay4ever Lipgloss

RdeL Young Stay4ever Lipgloss
2017. november 17.

Én a Sparkling purple árnyalat birtokosa vagyok. Maga a textúra meg a kivitelezés szuper, szépen fed a szín, nem foltos, könnyű felvinni, kicsit ragacsos, kellemetlen érzete van, de ha rákenjük a fedőréteget, teljesen elmúlik és nagyon kényelmes lesz, nem hogy nem szárít, de szerintem még hidratál is. Emellé nagyon tartós, a kezemen kipróbált csík többszöri dörzsölés és szappanozás hatására sem jött le, szájról is csak olajos lemosóval tudtam leszedni. Egyedül a színválasztásommal nem vagyok elégedett, nem igazán tudom eldönteni, hogy tetszik-e ez a szín... Minden megvilágításban másmilyennek tűnik, néha úgy látom, hogy jól áll, néha úgy hogy nem :D Szóval mindenképpen érdemes kimenni, más fényben is megnézni, csalókák a színek szerintem.