Aantonia

Regisztráció dátuma: 2020. december 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. december 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2021. április 6.

Igazából sok mindent nem csinál, de mégis annyira a rurinom része lett, hogy nagyon hiányozna ha nem lenne. Előtte pixi tonikot használtam, ami lássuk be nem egy olcsó kis dolog, de a Balea nekem sokkal jobban a szívemhez nőt, egyszerűen jól esik használni arcmosás után 🥰

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2021. április 6.

Nagyon nehezen találok jó spirált, na de ez... azt sem tudom hanyadikat vettem már meg, de vagy 3 éve csak ezt használom. Nagyon szép pillanat csinál, és tartós is.

L'Oreal Paris Bambi Oversized Eye Szempillaspirál

L'Oreal Paris Bambi Oversized Eye Szempillaspirál
2021. április 6.

Egyszerűen borzalmas ezért az árért.. azonkívül, hogy Csomós lesz tőle a pilla, semmit másra sem jó, pedig nagyon bíztam benne. Túl sok festéket vesz fel, a kefe pedig túl rövid. Életem legrosszabb spirálja

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Testápoló

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Testápoló
2021. április 6.

Nem hittem volna, hogy ennyire imádni fogom. Az illata annyira megfogott, hogy muszáj volt megvennem. Igazán karakteres illata van. Felkenésnél ez kicsit nálam változott, de ahogy beszívta a bőröm, azonnal viszály tért! És mit ne mondjak csodát művelt a bőrömmel, puhább lett mint valaha

OGX Biotin & Collagen Shampoo

OGX Biotin & Collagen Shampoo
2021. április 6.

Első használat után nem fűztem hozza nagy reményeket. Olyan átlagos volt, sem extra, de úgy voltam vele ha már megvettem a kondicionaloval együtt, akkor elhasználom, és úgy 3 hónap után észre vettem hogy rengeteg babahajam nőt tőle, amit eddig egyik samponnal sem tapasztaltam. Igen, egy kicsit drágább mint mondjuk egy Garnier, de brutál sokáig elég. Érdemes mindenképp utána egy olajat használni, mert úgy vettem észre nélküle kicsit szárít, de ha meg van a jó olaj akkor tökéletes

Mixa Hyaluro Fresh Bodylotion

Mixa Hyaluro Fresh Bodylotion
2021. április 6.

Először nem igazán tetszett, csak azért vettem meg, mert volt rá kedvezményem😅
Aztán valamelyik nap észre vettem, hogy nagyon kiszáradt a bőröm és a pöttyök a lábamon sötétebbek lettek, valamint sokkal durvábbak, ami egyáltalán nem vall rá, szóval úgy voltam vele, elo veszem ismét, hátha ezen segít és Bingo! Másnap reggelre halvanyúltak a kis piros pontok, amiket a borotva okoz, illetve Már száraz sem volt a borom! Azt hiszem rá fogok térni a kicsit “természetesebb” borapolasba😁

Balea Avokádó Testápoló

Balea Avokádó Testápoló
2020. december 22.

Nekem az állaga egyszerű tökéletes. Hamar beszívódik ,és a hidratálása számomra sok drágább testápolót le köröz. Amikor este bekentem magam, és másnap letusoltam, éreztem a bőrömön, hogy még mindig olyan selymes és jó tapintású, ami nem tudom, hogy jó vagy rossz, hogy még másnap is úgymond ott volt a bőrömön, de nekem tetszik 😂
Az illata nekem sem a kedvencem, de nem szoktam érezni magamon. A kiszerelés jó nagy, így az ára is megéri.

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2020. december 22.

Több mint 6 éve használom már, és nélküle meg sem tudnék lenni. Heti 1-2 alkalommal fel szoktam tenni, és én bőven rajta hagyom, van hogy fél órát is, mert szerencsére nekem nem okoz semmilyen irritációt. Az én “kissé” kombinált bőrömet nagyon szépen megtisztítja, és fellélegezteti. Talán van egy pórus összehúzó hatása is. Ráadásul az eredmény mindig szemmel látható is lesz.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir
2020. december 22.

Semmi hatása sincs, mintha vizet fújnék a hajamra, pedig sok féle képen kipróbáltam, és meg csak illata sincs. Nálam teljes pénzkidobás volt.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Jojoba Hajolaj

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Jojoba Hajolaj
2020. december 22.

Először tényleg azt hittem, hogy ez egy csoda és nem kell többe hajolajok után keresgélnem. Selymes lett tőle a hajam, pikk pakk ki tudtam fésülni.
Sajnos kellett egy kis idő, mire rájöttem, hogy ő szárítja ki iszonyat módon a hajvégeim. Le cseréltem a samponom, és minden egyebet amit a hajamra használtam, mert első pár használat után tényleg annyira szerelmes lettem ebbe az olajba, hogy eszembe sem jutott, hogy kárt tudna tenni.
Hozzá kell tennem, nincs valami bonyolult hajszerkezetem, nem igényel valami hű de nagy ápolást, szinte mindent szeret 😅
Már vagy az üveg felénél jártam, amikor ki rájöttem... Legközelebbi hajmosásnál nem használtam belőle, és egyértelművé vált, mitől volt olyan rossz állapotban a hajam hónapokig. Soha többé nem kenném a hajamra, landolt a kukában.