Aantonia

Regisztráció dátuma: 2020. december 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. december 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2020. december 21.

Könnyű vele dolgozni, a hozzá járó ecset is rendben van és nekem nagyon sokáig kitart. Viszont oda kell figyelni mert nap végére azért el tud csúszni, és nagyon könnyen nyomot is hagy a ruhákon.

bebe Young Care Anti-Pickel Feuchtigkeitscreme

bebe Young Care Anti-Pickel Feuchtigkeitscreme
2020. december 21.

Nekem nagyon bevált! Szerencsésnek mondhatom magam, mert sosem voltak úgy igazán pattanásaim, viszont néha egy-egy fel szokott bukkanni, és akkor jön ez a kis krém. Reggel és este is ezzel szoktam olyankor bekenni magam. Meglepően kevés kell belőle, és ahogy felviszem, máris érzem azt a hűsítő érzést az arcomon, de csak ott, ahol a pattanások vannak, de emellett hidratál is. Ebben az árértek arányban szerintem felejtsen jó kis krém.

Head & Shoulders Sensitive Scalp Sampon

Head & Shoulders Sensitive Scalp Sampon
2020. december 21.

Mindig van egy belőle a fürdőben, mindegy hogy éppen milyen sampont használok.
Szeretem ahogyan tisztit, és helyre teszi a fejbőröm. Az állaga/illata is szuper, a hajam utána igazán könnyű lesz, és könnyen kezelhető. Mindig újra vevős lesz nálam!

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2020. december 20.

Egyáltalán nem szeretem az isanás termékeket, de ez kellemes csalódás volt. Az ára nagyon kedvező, főleg hogy ilyen nagy mennyiségben kapható. Szépen hidratál, nem fullaszt, hamar felszívódik, sem kiütést sem irritációt nem okozott az illata is kellemes.

Rexona Happy Morning Dezodor

Rexona Happy Morning Dezodor
2020. december 20.

Már vagy 2 éve folyamatosan ezt használom, nem bírok be telni az illatával, és igazán hatásos.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2020. december 20.

Az illata irritáló, és túl “nehéz” krém számomra. Olyan nagy hidratáltságot sem éreztem. Pár használat után tovább is ajándékoztam.

L'Oreal Paris Elvital Anti-Haarbruch Balzsam

L'Oreal Paris Elvital Anti-Haarbruch Balzsam
2020. december 20.

Egy kellemes csalódás volt ez a Balzsay. Kb a tubus felénél már látszott a hatása, szinte alig maradt töredezett hajszálam, valóban helyre állította őket. Egyszóval teszi amit ígér.

Kneipp Bársonyos Bőr Nappali Arckrém Mandulavirág

Kneipp Bársonyos Bőr Nappali Arckrém Mandulavirág
2020. december 20.

Nagyon szép bőrképet eredményez, hidratált lesz az arc és nem zsírosodik tőle, habár egy eléggé testes krém. Inkább télen fogom elhasznált, nyárra Szerintem túl sok lenne.
Amit negatívumnak mondanék az az illata, de viszonylag hamar el illan.

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2020. december 20.

Első C vitaminos szérumom, és nem is szándékozom le cserélni. Már vagy a negyedik üveggel használtam el, és imádom!!! Össze húzza a pórusokat, és szép bőrképet eredményez.
Annyit viszont hozza tennék, hogy nekem reggelre sokkal jobban hatott, mint sem estére, és ebből tényleg elég az a 3 csepp, mert ha többet tesz az ember, nagyon nehezen szívódik fel, és nem is lesz olyan hatásos.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. december 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de hiba volt.
Lehet velem van a baj, de tényleg semmit nem használt, pedig 1 hétig minden este be kentem vele magam. Vártam a csodát, hogy majd reggelre pihe puha selymes bőröm lesz, mint ahogy előttem azt sokan írták, de semmi. Másnapra ugyan olyan volt a borom mintha be se kentek volna semmivel. Sőt, fullasztotta a bőröm, és kis pattanások jelentek meg a combom oldalán.
Megjegyzem ettől a márkáról az arckrém is pattanásokat okozott.
Számomra egy sima drogériás testápoló 100x többet ér mint ez.