Abalam

Regisztráció dátuma: 2013. október 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

SYOSS Supreme Selection Restore 3in1 Intenzív Hajápoló Folyadék

SYOSS Supreme Selection Restore 3in1 Intenzív Hajápoló Folyadék
2013. október 21.

Kipróbáltam már mind a három használatát, és mindegyik jó, éreztem, hogy ápolja a hajamat, és igazán kellemes az illata is. Fogok még venni belőle.

Avon Skin So Soft Csillámló Testápoló Olajspray Ásványi Anyagokkal

Avon Skin So Soft Csillámló Testápoló Olajspray Ásványi Anyagokkal
2013. október 20.

Az aranyfényű csillogás nagyon ott van - régebben, amikor gyakran szerepeltem színpadon fürdőruhában, mindig használtam, gyönyörű lett tőle a bőröm. A hidratálást túlzottan nem érzem ugyan, de az a fény, amit ad a bőrnek, bőven kárpótol.

Ziaja Kakaóvajas Arckrém

Ziaja Kakaóvajas Arckrém
2013. október 20.

Imádom, az egyik legjobb, érzem, ahogy táplál és hidratál - bár az árához képest kicsit keveset adnak belőle, de ennek ellenére öt csillagos, mert így sem tudom otthagyni a polcon.

Ziaja Kakaóvaj Testápoló

Ziaja Kakaóvaj Testápoló
2013. október 20.

Isteni az illata, és a száraz bőrömnek igazi kényeztetés. A legjobbak egyike, nagy kedvenc.

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj
2013. október 20.

Csodás illat, csodásan ápol. Tökéletes.

Avon Care Méhpempős Arckrém

Avon Care Méhpempős Arckrém
2013. október 20.

Finom illatú, de a szárazsággal másfél órás időtartamon túl nem sokat tudott kezdeni sajnos. Ennek ellenére négyet adok neki, mert jó az ára, és ezt a nem túl nagy hatást máshol még drágábban kapom meg.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2013. október 20.

Nagyon csúnya pattanások hegeit tüntette el nyomtalanul. Nem tudom szavakba önteni, milyen hálás vagyok, hogy ez a krém létezik. Csakis öt csillag.

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2013. október 20.

Az egyik legjobb, nagyon, de nagyon szeretem az illatát. Kellőképpen édes, nőies és szexi. Legalábbis én annak érzem. Az üveg pedig szép és különleges.

Avon Christian Lacroix Nuit EDP

Avon Christian Lacroix Nuit EDP
2013. október 20.

Csodálatos, imádom. Különleges, édes, de nem cuki, sokkal inkább szexi és titokzatos. Hosszúszárú csizma, bőrszoknya, fekete csipke felső, és ez az illat. Mesésen érzem magam benne.

Avon Far Away

Avon Far Away
2013. október 20.

Évek óta az egyik legnagyobb kedvencem. Erős, édeskés, fűszeres is, számomra tökéletes.