AbbeyB Makeup

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Stay Blushed! Liquid Cheek Tint Pirosító

Rimmel Stay Blushed! Liquid Cheek Tint Pirosító
2014. február 2.

Ha pirosítóról van szó, drogériás tekintetben csak a Rimmel jöhet szóba. Életem első pirosítója is Rimmel-es volt, és szerencsére ez sem okozott csalódást. A 3-as Peach Flush árnyalat tetszett a legjobban, és ez is áll a legjobban. Nagyon jól pigmentált és tartós is. Szerencsére matt, így máris a kedvencem! Mivel még nem volt ilyen jellegű pirosítóm, kicsit féltem, hogyan fogom használni, de szerencsére könnyen alkalmazható, jó vele dolgozni!!

Essence Paper Print Manicure

Essence Paper Print Manicure
2014. február 2.

szavak nincsenek rá mennyire pocsék. nem is ragozom túl: használhatatlan, úgy ahogy van!

Essence Ice Ice Baby Szemhéjpúder

Essence Ice Ice Baby Szemhéjpúder
2014. február 2.

Ez a trendkiadás nagyon telitalálat! Tetszenek az enyhén metálos árnyalatok, melyek némi színfoltot hoznak az amúgy borongós télbe... A highlighter nagyon tetszett, de végül lebeszéltem magam róla, így csak egy szemhéjpúdert hoztam haza. A rózsaszínes/lilásra esett a választásom (01 - do it rittberger). Először is: imádom azokat a cuki hópelyheket, amik díszítek, annyira édesek, de ahogy az előttem szóló már megosztotta, sajnos a felső réteg hamar megkopik... Egyébként szépen pigmentált, de nem túl tartós...

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2014. február 2.

Nagyban hajaz az Affinitone-ra, de míg elődje a tökéletesítésre törekedett, ennél a matt hatás biztosítása az elsődleges szempont. Mindenképp meg kell említenem, hogy magának a terméknek elég fura, folyós állaga van. Ennek köszönhetően könnyen eldolgozható, azonban mennyiséggel nagyon vigyázni kell, annak ellenére, hogy a termék leírásnál az ujjal való felvitelt tartják praktikusabbnak, én mindenképp az ecsettel történő eldolgozást ajánlom, mert egy ilyen jellegű terméknél szörnyen igénytelen lesz, ha egyenletlenül osztjuk el. A fedése elég jó, a kisebb bőrhibákkal elbán, a piros foltokat is jól eltünteti.

Essence Cherry Blossom Girl Csillámló Testpúder

Essence Cherry Blossom Girl Csillámló Testpúder
2014. február 2.

Nagyon nagyon szeretem. Imádom az egész Cherry Blossom Girl trendkiadást, már csak a cuki dizájn miatt is... Ez a termék különösen megfogott, és nem csalódtam benne. Végre egy olyan highlighter, ami tényleg csillog. Az éjszaka meghódításához tökéletes. Tetszik az adagolása, és a pamacs is nagyon kis cuki, praktikus.! :)

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2013. december 23.

Én a "Chilli" árnyalatot vettem meg, ami egy csillámló, vörös szín. Nagyon szépen pigmentált, és sokáig hibátlanul fent marad az ajkakon. Bár az egyenletes eloszlatása kicsit nehézkes, ezért érdemes két rétegben felvinni és ecsetet használni hozzá.

Max Factor Whipped Crème Alapozó

Max Factor Whipped Crème Alapozó
2013. december 23.

Nagyon jól eldolgozható, a bőrrel érintkezve egyből mattosít. Azonban a mennyiséggel vigyázni kell, meglepő, hogy mennyire kevés kell csak belőle. A bőr színét gyönyörűen tökéletesíti, a kisebb bőrhibákkal is elbán, de a pattanásokkal nem tud mit kezdeni. 4-5 órát bír ki púderrel történő fixálással együtt. Összességében szimpatikus termék, szívesen fogom használni a jövőben is.

Astor Perfect Stay Vízálló Szemceruza

Astor Perfect Stay Vízálló Szemceruza
2013. november 15.

Awww, ez most hatalmas favorit!!! A kék "intense blue" az én árnyalatom. Nagyon intenzív a szín, hihetetlenül pigmentált, egy rétegben is erősen fog és szinte lehetetlen levakarni. Élőben annyira szép színe van, hogy szerintem mindenkit magával ragadt. Enyhén csillog, vagy nem is csillog, hanem körülírhatatlan metál fényt ad. Simán vízvonalra, vagy dominánsabb sminkhez szemhéjfestékként is megállja a helyét. Tökéletes.

Essence Happy Holidays Tinted Lip Balm

Essence Happy Holidays Tinted Lip Balm
2013. november 15.

Ma vettem meg a "Sugar Plum Fairy"-t... Igazából eléggé kellemes csalódás volt, mert nem számítottam valami nagy számra, de nagyon komfortos kis termék. Kényelmes viselni, nagyon jól ápol, imádom ebből a szempontból, szinte tökéletes. A puha és hidratált ajkak sokáig megmaradnak. A pigmentáltsága viszont nem túl jelentős, kis enyhe rózsaszínes csillogást ad, de semmi egyéb. Az illata pedig valóban isteni!!!!

Catrice Smokey Eyes Set

Catrice Smokey Eyes Set
2013. augusztus 27.

A zöldes paletta, a "Love, Peas & Harmony" 650-re van leakciózva, megvettem, de nem vagyok elragadtatva tőle... A színek nem rosszak, és igazán jó kis füstöset lehetne velük összehozni, de nem eléggé pigmentáltak, legalábbis én sokkal jobbra számítottam. Jó, persze, nem használhatatlan, de ennél jobbat is tud a Catrice. A tartóssága átlagos.