AbbeyB Makeup

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Liquid Metal Szemhéjpúder

Catrice Liquid Metal Szemhéjpúder
2013. augusztus 27.

Az egyik legcsodásabb termék a földön!! Tényleg, a nagybetűs perfection! Tartós, gyönyörű színekben kapható és szuper pigmentált! Egy rossz tulajdonságot sem tudnék ráhúzni. A "Gold'n'Roses"-szel próbálkoztam, teljesen meggyőzött. Szerintem ez a legszebb árnyalat, finom pasztellrózsaszín arany beütéssel... <3

Rimmel Scandal Eyes Szemhéjstift

Rimmel Scandal Eyes Szemhéjstift
2013. augusztus 27.

A 999-es akció keretein belül vettem, mert régóta szemezgetek vele, így a leárazás pont kapóra jött. A lila árnyalatot választottam. Jó minőségű, erősen pigmentált és tartós is. Teljesen kiváló! Egyedül a faragásától félek, remélem nem fog szét esni... De majd ha odáig is eljutok, frissítek. Eddig 5 csillagot érdemel :)

Essence Me And My Ice Cream Shimmer Pearls Highlighter Gyöngyök

Essence Me And My Ice Cream Shimmer Pearls Highlighter Gyöngyök
2013. augusztus 27.

Véégre én is hozzájutottam, elég sokat futottam utána, és iszonyat jó érzés végre a kezemben tartani! Először is tisztáznom kell, hogy a cuki dizájn miatt vettem meg, ezek a gyöngyök első ránézésre lenyűgöztek. A színük, a ragyogásuk, a finomságuk... Ilyennel kilóra megvehető vagyok... Imádom a passztellszíneket. Kíváncsian próbáltam ki, hogy vajon a szép külsőhöz szép belső is tartozik-e?! És igen! Nagyon jó kis termék. Igazán kihasználható, hiszen hétköznapokon is bátran viselhető, csak enyhe, mégis figyelemfelkeltő ragyogást biztosít. Bár nyilván ecsettel kell felvinni, mert a hozzá járó szivacsdarab nem csak undi, de használhatatlan is. Ezt leszámítva teljes szerelem...

Manhattan Candy Rockers Fényes Ajakrúzs

Manhattan Candy Rockers Fényes Ajakrúzs
2013. augusztus 7.

Most akciós a DM-ben, 800Ft-os áron kapható. Nagyon szép az összes árnyalat, de leginkább a "Use Me" fogott meg. Imádom! Természetes árnyalat, mégis felhívja magára a figyelmet. Lehetne tartósabb mondjuk, de nagy gond nincs vele.

Essence All Over Shimmer

Essence All Over Shimmer
2013. július 19.

tegnap vettem meg, és imádom! nagyon szépen kombinálható és jól pigmentált színeket tartalmaz. tényleg egy jó kis pénztárcabarát, kiválóan kihasználható paletta. a szőkéknek valót vettem meg világos bőrre, és gyönyörűen csillog az arcomon. nagyon szeretem bronzosítóként is használni, de szemfestéknek sem utolsó. olcsó, kiváló és sokáig elég lesz a nem túl kis kiszerelése miatt.

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs
2013. július 15.

az illata kellemes, kézkrémhez hasonlítanám. a rúzs maga nem túl krémes állagú, elég kemény textúrája van, de könnyű vele dolgozni, kézre áll, könnyen kezelhető. tényleg kiválóan tartós és jól pigmentált. én a halvány nude-rózsaszínt, a 070-es "Airy Fairy"-t választottam.

Essence I Love Punk Jumbo Szemkihúzó Toll

Essence I Love Punk Jumbo Szemkihúzó Toll
2013. július 15.

utálom! azt hittem jó kis Blackbuster utánzat lesz, de használhatatlan. egyáltalán nem szépen pigmentált, szinte alig látszik, és legalább 3 réteg kell, hogy feketének tűnjön. kényelmetlen és lehetetlen dolgozni vele.

Catrice Absolute Nude Paletta

Catrice Absolute Nude Paletta
2013. július 15.

egyetlen matt szín sincs benne, az összes szín csak úgy ontja magából a csillogást, de nekem ez tetszik, kifejezetten ez a gyengém. jól pigmentáltak viszonylag, bár érdemes két rétegben dolgozni velük, vagy inkább én szívesebben használok alapot. elég tartósak is és a textúra is jó.

MAC Fluidline Szemhéjtus

MAC Fluidline Szemhéjtus
2013. július 15.

nagyon elégedett vagyok vele, számomra maga a tökéletesség. szuper intenzív színe van, nagyon tartós (alig tudom lekaparni), könnyen alkalmazható. semmi pénzért nem cserélném le. bár az ára elég borsos, de szerintem megéri.

Rimmel Scandal Eyes Show Off Szempillaspirál

Rimmel Scandal Eyes Show Off Szempillaspirál
2013. július 15.

a legnagyobb csalódás volt ez a spirál. sokat vártam tőle, mivel nekem a Rimmel termékek eddig egytől eddig beváltak. a csini csomagoláson kívül más nem igen várható el tőle. a kefe kivitelezése nem lenne rossz és logikusnak is tűnik, de az én pilláimmal semmit sem kezdett. max annyit, hogy beszínezte őket. egy natúr sminkhez (bb krém plusz spirál kombóhoz) lehet csak használni, mivel tényleg nagyon natúr. annak ellenére, hogy botrányosan hosszú és dús eredményt ígért.