AbbeyB Makeup

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Apocalips Folyékony Rúzs

Rimmel Apocalips Folyékony Rúzs
2013. július 15.

imádom a Rimmel szájravaló termékeit, ezért örömmel vártam, hogy ezt is kipróbálhassam, mivel ez tipikusan az a termék, ami a megjelenésekor kapott hideget/meleget, tehát nem tudtam, mire számítsak. de be kell vallanom, imádom! kiváló minőségű, könnyen kezelhető, az állaga jó és nagyon tartós. elég belőle egy vékonyka réteg is. a rózsaszínes "Celestial" árnyalatot vettem meg.

L'Oreal Paris Color Appeal Trio

L'Oreal Paris Color Appeal Trio
2013. július 15.

a Milla Jovovich félét vettem meg, ami a kék árnyalatokat tartalmazza. nem vagyok vele teljesen elégedett, ugyanis a középső árnyalat (ami egyébként világoskék) szinte alig fog, csak bázissal használható. a másik kettő szín viszont hibátlan. tartós és jó textúrájú.

L'Oreal Paris Volume Shocking Szempillaspirál

L'Oreal Paris Volume Shocking Szempillaspirál
2013. július 15.

egy hete vettem meg, valami csoda folytán még találtam egy darabot leakciózva. egyszerre beleszerettem! nagyon szép hosszú pillákat csinál, nem tapasztja össze a szálakat és nem is potyog, tehát tartós. szeretem használni, és könnyű dolgozni vele. örülök, hogy rátaláltam.

Catrice Candy Shock Multi Colour Highlighter

Catrice Candy Shock Multi Colour Highlighter
2013. május 11.

Még sosem volt dolgom ezelőtt Catrice púderrel, de nagyon örülök, hogy kipróbáltam, mert eléggé elégedett vagyok vele. A kiszerelés nagy, 20g-os. A tok strapabíró műanyagból van, jól záródik. A highlightert szépen el lehet dolgozni, nem nehéz eltalálni a kellő mennyiséget. A textúrája jó, pont annyira csillog amennyire kell. Tartós is. A Müller-ben 1500Ft körül kapható.

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2013. március 23.

Először félve kentem az arcomra, mivel eléggé bizonytalanná tett a fehér színe. Meglepve tapasztaltam, hogy nagyon könnyed állaga van, könnyen eldolgozható, folyékony textúrájú, ami felgyorsítja a munkát. Elég belőle kevés is. A fedése sajnos nem túl erős, semmi kiemelkedőt nem nyújt. A bőrhibákkal nem nagyon tud mit kezdeni, inkább a bőrszínt egyenlíti ki és eltünteti a pirosas foltokat. Jó pont, hogy világos bőrre való árnyalat is van, ami szerintem még kicsit mindig sötét, de nem számottevően feltűnő. Szerintem sokkal jobb, mint a Garnier BB-je, az ugyanis szó szerint nehézzé tette az arcomat, szörnyen kényelmetlen! A Nude Magique könnyű viselet, de ne várjunk tőle csodákat.

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál
2013. február 21.

szerintem ettől a terméktől mindenki nagyon sokat vár el, mivel az elődje sokunk kedvence. én is rengeteg elvárással vettem meg, és nagyon jól teljesített. jobban szeretem mint az eredetit. minden szempillát beszínez, még a szemzugban is, az egészen aprókat is. szépen pigmentált, két rétegben tökéletes. sajnos nem dúsít olyan nagyon, inkább a hosszabbító effekt erőteljesebb. én imádom. mindenkinek ajánlom! az egyik legerősebb Essence-termék.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2013. február 4.

A dögös-vörös 11-es árnyalatot vettem meg. Nagyon szép, enyhén csillog, sokáig tart, szuper pigmentált. Tökéletes.

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2013. február 4.

Ezek egyszerűen csodálatosak! Három árnyalatot vettem meg, a korallt (109), a rózsaszínt (102) és a bronzosat (105). Messze a legjobb rúzsok amihez szerencsém volt. Nem kenődik el, tényleg hosszan tartanak, szuper pigmentáltak és szép mattok. Sajnos engem a benne lévő hidratáló ellenére is szárít, de sebaj, átlátszó ajakbalzsammal orvosolom ezt. Ajánlom mindenkinek.

Heidi Klum Shine

Heidi Klum Shine
2013. február 4.

Jó kis illat, könnyed, játékos és vidám. Tényleg olyan ragyogónak érzem magam benne és nyári hangulatot hoz elő belőlem :) A 15ml-es kiszerelést a hozzá tartozó sparyt vettem meg (ezt frissítésnek használom). Tartós is.

Lady Gaga Fame EDP

Lady Gaga Fame EDP
2013. február 4.

Imádom, a kedvencem! Még novemberben vettem meg, azóta sem találtam olyat, amit jobban szeretnék. Finom, nőies illata van, kicsit fűszeres, de nekem az ilyenek jönnek be. Sokáig tart, van hogy délután 3 körül is érzem magamon. Nem tolakodó, de egyedi és különleges. A fekete folyadék és a vadóc külcsín pedig csak hab a tartán. Én szeretem, szerintem megéri az árát.