abksb

Regisztráció dátuma: 2019. április 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CL Med Deodorant Stick

CL Med Deodorant Stick
2021. április 8.

Ó, ez egy szuper termék! Potom 300 Ft-ért vettem a DM-ben még valamikor decemberben, nem tudom, miért árazták le, azóta használom, és még a kétharmada megvan. Látom a csomagoláson, hogy két hónap a szav.ideje a nyitástól számítva, de igazából nem nagyon tudom ezt beemelni. o.O Állaga, illata teljesen jó azóta is, nem okoz semmiféle irritációt szőrtelenítés után sem, úgyhogy használom, amíg ez így marad vagy el nem fogy. Ár-érték arányban még teljes árában is megéri, mert nagyon lassan fogy. Újravevős. :)

Old Spice Stift Captain Férfi Deo

Old Spice Stift Captain Férfi Deo
2021. április 8.

Ezt a véleményt a fiam nevében írom, mert bár én vettem, de ő használja. :) A legjobb, amit eddig vettem neki! Elég izzadós típus, meg kamasz is, szóval ez a kettő együtt néha jáj... :DDD Alumíniumosat jó ideje nem használunk, de az eddigi férfidezodorok mind elvéreztek, bármilyet próbált. Ez viszont nagyon jól teljesít, a tesipólóin is érezni sokszor, pedig úgy hozza őket haza, hogy csurom egy izzadság, de hónaljban nem büdös. Öt csillag jár neki. :) (Ezek után viszont megnéztem a többi illatot is, és lehet, hogy én is kipróbálom valamelyik kevésbé férfias illatút. :))

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál
2021. január 30.

Tényleg jó! :))) Akciósan rendeltem még tavaly, azóta többfélét is használtam, de ez kenterbe veri mindegyiket.Rá kellett jönnöm először, hogyan működik, illetve az elején úgy éreztem, kicsit túl híg a festék benne, de ez pár nap után megszűnt. Örülök, hogy rátaláltam. :)))

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2021. január 28.

Karácsonyra választottam magamnak ezt a parfümöt, miután egy tízmillist már elhasználtam belőle. Nagyon finom, nőies, édeskés, de mégsem émelyítő és tolakodó parfüm. Napközben egyszer frissíteni szoktam, és a testápolóját is használom, azzal tartósabb az illat, mert azért nem tart ki estig. Jól jártam vele (és férjnek is bejön). :) Kár, hogy nem lehet fél csillagot adni, mert maga az illat telitalálat, csak az a fránya tartósság...

Avon Attraction for Her Testápoló

Avon Attraction for Her Testápoló
2021. január 28.

Nagyon gyorsan beszívódó testápoló. Nem vártam nagy hidratálást tőle, nem is azért rendeltem, hanem a parfüm tartósabbá tételére, erre viszont teljesen megfelel. Mielőtt a fülem mögé fújom a parfümöt, kicsit kenek oda ebből is, és tényleg tartósabban érezni. Esténként pedig önmagában használom, akkor nem szeretek parfümöt fújni, de ezzel jólesik kicsit illatosabbnak lenni (férjnek is bejön :))).

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál
2021. január 25.

Hát ez a spirál... :S Szinte alig csinál valamit, ha csak önmagában használom, újabban azzal trükközök, hogy egy oriflame-essel befestem a pillákat először, az megemeli őket, aztán ezzel végigmegyek rajta még egyszer. A színe szép fekete, de nagyjából ennyi... Nagy jóindulattal három csillag.

Avon Artistique Oud Grandeur EDP

Avon Artistique Oud Grandeur EDP
2021. január 2.

Mintát mertem csak rendelni belőle, mert alapvetően a gyümölcsösebb-frissebb illatokat kedvelem (igaz, azért a pézsmás alap minimum :)), de gondoltam, nem túl borsos áron kipróbálok vmi totál mást. Ahogy kifújtam és beleszippantottam, azonnal beugrott egy emlék: anyámmal fodrászhoz megyünk, a tükör előtt a pulton melegszik a gyanta a hölgyemények szemöldökének (és egyéb helyen növő fölösleges szőrszálacskáinak) kiszedésére! :D No, hát ez az illat totál ugyanaz. Nem nagyon voltak akkoriban kozmetikusok kis falumban, a fodrász csinálta az ilyesmit. :) Azt hittem, hülye vagyok, megmutiztam férjnek, rávágta, hogy ez fenyőgyanta! :))) Elég sokáig tartja magát rajtam ez az illatjegy, órák kellenek, hogy kicsit megadja magát, akkor sem a fűszereknek, hanem inkább a vaníliának, de még nem bírtam vele dűlőre jutni, mert ahogy járkáltam, folyton megcsapott, és egyszer jólesett, egyszer meg nem annyira... Még tesztelgetem kicsit, de szerintem teljes kiszerelés nem lesz belőle. A tartóssága viszont nagyon jó.

Nadin Kén Szappan

Nadin Kén Szappan
2020. október 22.

Kamasz (és ennek okán jó pár pattanással küzdő) fiamnak vettem, "ha nem használ, legalább nem árt" - alapon, és ahogy láttam az összetevőket, az sem vészes, árban meg verhetetlen. Nagyon meglepődtem, hogy két-három nap használat után jóval tisztább lett a homloka, lepucolódtak a piros pattanásai, a mitesszerei. Nem teljesen, de hát azt majd csak az idő oldja meg. :) Kipróbáltam én is, önmagában nekem nagyon szárította a bőrömet, de a cv lemosó tejjel együtt felhabosítva egészen jó. Kb. egy hónapja használja, alig fogyott belőle, és bár az illata nem kellemes, érződik a kén (naná, hisz kénes :DDD), de szerencsére hamar elmegy a szag. Megérdemli az öt csillagot.

CV Cadea Vera Perfect Lift 50+ Ápoló Arcvíz Minden Bőrtípusra

CV Cadea Vera Perfect Lift  50+ Ápoló Arcvíz Minden Bőrtípusra
2020. október 13.

Elfogyott az előző micivizem, megláttam a M-ben, gondoltam, kipróbálom, eddig a CV-termékek eléggé bejöttek. Amikor hazaértem, akkor néztem, hogy 50+-os van ráírva, de sebaj, úgyis azt ajánlják az okosok, hogy olyan terméket kell használni, ami öt évvel idősebbeknek való. :DDD Illata nagyon finom, arctisztító után használom, nem okozott pattanásokat, és nem is szárította a bőrömet. Egyetlen dologgal nem vagyok kibékülve: a habzás, amit csinál felkenéskor... Utána le kell törölnöm az arcomat sima vízzel, mert csupa hab maradna különben. Négy csillagot érdemel.

Essence Longlasting Eyeliner Pen

Essence Longlasting Eyeliner Pen
2020. október 9.

Első pár használat után mérgemben majdnem kidobtam a §+%!-ba... Nem elég, hogy a vonal foltokban látszik csak, fekete helyett sötétszürke színe van, és felkenődik a szemhéjamra, pedig nincs is rejtett szemhéjam, ráadásul olyan hülyén összekuszálta a szempilláimat, hogy utána alig tudtam helyreigazítani őket a spirállal. Aztán erre azt találtam ki, hogy felkenem az első réteg spirált, hagyom picit száradni, utána a tus, majd a második réteg spirál. Na, így nagyjából használható lett, de csak miután állt pár hónapot a fiókban (kipróbáltam, hogy állítva tároljam, halottnak a csók kategória volt). Most talán egy darabig jó lesz, amíg be nem szárad... :S Többet vártam, mert eddig bejöttek az essence-termékek. :(