ackzode

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++
2020. december 8.

Nem hagy ragacsos érzést és fehér réteget maga után. Mintha csak egy krém lenne. Egész nap frissnek és egészségesnek néz ki a bőröm, de ami még meglepett, hogy puha volt tőle az arcom akárcsak egy jobb fajta hidratáló krém után. Nagyon érzékeny vagyok a fényvédőkre, és most végre megtaláltam a kedvencemet. Kicsit aggódok a hírek miatt, de megbízom a cégben, ugyanis eddig sosem okoztak számomra csalódás és nagyon értékelem az üzleti politkájukat, illetve a fáradozásaikat a környezetvédelem irányába.

Purito Pure Vitamin C Serum

Purito Pure Vitamin C Serum
2020. december 8.

Nagyon régóta ki akartam próbálni egy C vitaminos szérumot, de csak most jutottam el oda, hogy megkaparinthassak egyet. 5%-ban tartalmaz C vitamint, de ezen kívül izgatott voltam a benne található hialuronsav, E vitamin, vörös ginzeng kivonat és Niacinamide miatt. Bevallom, amikor először használtam az almácskáim kipirosodtak, azonban nem éreztem semmi csípő vagy viszkető érzést. Később már minden "gond" nélkül fogadta a bőröm. Ha ezt a terméket hagyom a rutinom végére akkor tapasztalhom, hogy egy réteget hagy maga után, amihez sok időnek kell eltelnie, hogy beszívja a bőröm. Azonban, ha egy hidratáló krémet még felviszek utána, akkor teljes a siker. Remélem hosszútávon kifejti majd a brightening hatását. Egyet értek azzal, hogy nincsen jó illata, de szerintem egyáltalán nem olyan vészes mint, ahogyan mások beállítják. Arrról nem is beszélve, hogy hamar elillan.

Purito Centella Unscented Serum

Purito Centella Unscented Serum
2020. december 8.

Biztosan mindenki ismeri a Centella Green Level szérumukat a kis zöld üvegben. Ez ugyanaz a termék annyi különbséggel, hogy illóolaj mentes. Az illat anyagok nagyon irritálják az extrém érzékeny bőröm. A termék tartalmaz 49% centella (ázsiai gázló olaj) KIVONATOT (ez az egyik olyan termék, amiben a legmagasabb koncentrátumban lelhető fel), valamint niacinamid-ot (nikotinamid), ceramidokat, peptideket és madecassic acid-et. Miután megláttam ezeket az összetevőket döntöttem el, hogy ki akarom próbálni ezt a szérumot. Nekem rengeteget segített, hogy puha és kevésbé irritált legyen a bőröm.
Hamar beszívódik és nem hagyott maga után ragacsos érzetet.

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2020. december 8.

A double cleansing (az az a dupla arclemosós tisztítás) rutinom olajos lemosójaként használom. A sminket. napkrémet, szennyeződést nagyon hamar és könnyen leolvasztja az arcról és eközben azt tapasztaltam, hogy gyengéden bánik a bőrömhoz. Meleg vízzel egyszerűen le tudom mosni, ami számomra új az olajos tisztítók világában. Az összetevőket megnézve megértem miért olyan népszerű ez a termék: olivaolaj, napraforgóolaj, jojobaolaj, mandulaolaj és ehhez hasonló nagyszerű anyagokat találunk.

Garnier Hydra Bomb Szuperhidratáló és Helyreállító Éjszakai Fátyolmaszk

Garnier Hydra Bomb Szuperhidratáló és Helyreállító Éjszakai Fátyolmaszk
2020. november 12.

OMFG. Ez a termék száraz bőrre 10/10. Napokig puha és hidratált volt utána a bőröm. Nagyon jó érzés volt "viselni" a maszkot.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2020. november 12.

Nagyon szeretem! Jó az illata és tisztítja a bőröm! Mindig tartok egy kis kiszerelést a táskámban.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém
2020. november 12.

Nagyon tetszik az illata, de néha ragad tőle a hajam pedig nem teszek rá sokat. Jó puha tőle egyébként.

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin
2020. november 12.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Előszörre nagyon tetszett. Jó az illata, könnyed, hamar beszívódik, DE ha többet használom egy alkalomnál hetente akkor a bőröm besokall és pattanásos, irritált lesz. Végül is én nem ajánlom ezt a terméket.

Nivea Creme

Nivea Creme
2020. november 12.

Túl nehéznek éreztem a bőrömön, de az illata nagyon tetszett.

Head & Shoulders Moisture Care Mandula Sampon

Head & Shoulders Moisture Care Mandula Sampon
2020. november 12.

Imádtam! A hajszálaim csusztak egymáson és a korpám teljesen elmúlt.