AcsAgnes

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál
2018. március 10.

Én is a külföldi youtuber hatására vásároltam meg, és nekem igenis bejött. Igen, hajlamos tapasztani ha az ember fia a sokadig réteget viszi fel (vagy esetleg extrém mennyiség van a kefén), de én ezt rengeteg (majdnem mindegyik) hosszabbító spirálnál tapasztaltam már. Nekem személy szerint nem pereg, maszatolódik, mutatós (értsd drámai) szempillákat csinál. Valószínűleg újraveszem.

Garnier Skin Naturals Essentials Kímélő Tonik Vitaminnal

Garnier Skin Naturals Essentials Kímélő Tonik Vitaminnal
2018. március 10.

Nekem jobban tetszik mint a kék (mindenki által kedvelt) változata. Hasonló a hatása (az összetevőket nézve is hasonló bár nem értek hozzá :)) de ez pluszban valahogy sokkal puhábbá teszi a bőröm. A beszívódás után ha hozzáérek az arcomhoz látványosan bársonyosabb. Nem vattakoronggal viszem fel, arctisztítás után kézzel ütögetem bele a bőrömbe.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2018. március 10.

Nagyon szeretem! Nekem csak ez hozza le a sminket, főleg a szempilla spirállal van problémám általában. A micellás vizek csak sminkmaradvány eltávolítására elegek nekem ehhez képest. Sokakat zavarhat az olajos érzet amit hagy. (Nekem normál/kombinált bőröm van, homlokomon hajlamos vagyok zsírosodásra.) Az olajréteg idővel lassan beszívódik a bőrbe, és úgy veszem észre kifejezetten jót tesz a bőrömnek, puhább lesz tőle a tapintása.
Összegezve hatásra csillagos ötös, a bőrápolásban is szerepet játszik nálam.

Schwarzkopf BC Oil Miracle Shampoo

Schwarzkopf BC Oil Miracle Shampoo
2017. szeptember 9.

Sok tapasztalatom van ezzel a samponnal, legelőször kb négy évvel ezelőtt használtam hosszabb ideig. Akkoriban is hosszú hajam volt, de nem igazán ápoltam, száraz, nehezen fésülhető volt. Amikor elkezdtem használni a hozzá tartozó balzammal együtt egyszerűen imádtam. Nemrégiben találtam olyan fotókat, amiken szinte tükörfényű volt a hajam. Nagyon selymes és fényes lett tőle a hajam, meseszép volt. Anyagi okok miatt, és amiatt, hogy egyre gyorsabban zsírosodott a hajam végül fél év után más termékekre váltottam.
Most nemrégiben váltottam újra vissza a schwarzkopf BC termékekre megszámlálhatatlan csalódás után. Először a piros Repair Rescue sampont+balzsamot használtam (1+1 l), amelyektől nagyon szépen helyrejött a hajam szerkezete, de hiányoltam a fényt. Most jelenleg (kb három hónapja) újra az Oil Miraclet használom a megmaradt RR balzsammal. Imádom továbbra is, a hajam fényes a tövektől a hajvégekig. Ennyi idő alatt nem vettem észre, hogy akár egy kicsivel is hamarabb kezdene el zsírosodni a hajam.
Fényben és minőségben messze ver minden más terméket a piacon, nekem az 1 l (kb 6000 ft) körülbelül hat hónapra elég (a hajam a derekamig ér, kétszer samponozok).

Avon Mark Spectralash Szempillaspirál

Avon Mark Spectralash Szempillaspirál
2017. szeptember 9.

Nagyon vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Az első pár (kb 10) használatkor utáltam, mivel a legkisebb fokozatban is használva olyan mennyiségű terméket vett fel a spirál, amely talán az egész Kardashian családnak elég lett volna. Ennek eredményeképp a tubus szélén fekete csomóhegyek keletkeztek, amelyeket élmény mindig eltakarítani. Azóta folyamatosan kezd beszáradni a krém, és most fél év után sikerült elérnem azt, hogy 1-es fokozaton szép pillákat csinál (a többit ki se merem próbálni). Most viszont amit tud, az a legjobb spirálok közé sorolja nekem.
Összességében mégis csalódás és biztos nem veszem újra, mert ezek a pillák nem érnek meg fél évnyi szenvedést és póklábeffektust.

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk
2017. szeptember 9.

A nyáron sikerült két színt beszereznem akciós áron (kb 800-900 ft), az egyik a Mauvelous a másik pedig a Lavender sky. Mindkét szín szerelem, a sötétebb egyes fénykörülmények között barnának néz ki, így számomra nagyon izgalmas, igazi őszi szín. Eddig egy rétegben próbáltam ki őket, a világosabbnak lehet jót tenne még egy, de mindkettő szépen mutat. Nagyon tartósak, talán eddig a legtartósabb azok közül amiket próbáltam, illetve nagyon szép, géles fényük van. Mindenféleképpen beszerzek többet is :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. május 12.

Nagyon szeretem, a bőrömnek különösen jót tesz. A sminkek nagy részét gond nélkül lehozza, két termékkel nem tud csak megbirkózni. Az egyik egy NYX eyebrow gel, amit csak nagy sikálások árán hajlandó nagyjából eltávolítani. Emellett a szempillaspirálokat is csak nehezen, hosszasabb súrolás után hozza le. Lehet kétfázisú lemosóval próbálkozom a későbbiekben, de ha nem válnak be, ehhez fogok visszanyúlni.

Rimmel Oh My Gloss Szájfény

Rimmel Oh My Gloss Szájfény
2017. április 9.

A DM csomagban szereztem be a 610 Coralicious árnyalatot. Nehezen viselem ha van valami az ajkamon, de ezt szívesen viselem. Kicsit ragad, de nekem nem zavaró. Nagyon szép a fénye, nekem sokáig is tart, a színe pedig nem virít, de ad egy kellemes, pirosas színt az ajkaknak.

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2017. április 9.

Én is a DM csomagban kaptam meg a Glaston-Berry nevű árnyalatot. Az egyik kedvenc körömlakkom lett, imádom a színét, akár egy rétegben is hordható, de kettőben az igazi. Nagyon gyorsan megszárad, hipp-hopp és kész. Sajnos gyorsan kopik, másnapra a körömvégeken már lepattogzik.

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette
2017. április 9.

A legjobb száraz sampon azok közül amiket próbáltam (Balea, Aussie). Tényleg tisztította a hajam, akár kiengedve is tudtam hordani. Viszont a szaga nekem nagyon irritáló, olcsó, pacsuli hajlakk szaga van, ami elképesztően erős, mindent elnyom és még este is érzem. És mint minden hasonló sampon ez is nagyon gyorsan elfogy. Emellett a Balea száraz samponja is van majdnem ilyen jó, talán azzal nem tudnám kiengedve hordani a hajam, de sokkal kellemesebb az illata, nem erős, és az ára harmada a Batiste-hez képest. Így összességében nem rossz, de ennyi pénzt nekem nem ér, nem fogom újravenni.