Ad-Namah

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Born Pretty Soak-off Gel Polish

Born Pretty Soak-off Gel Polish
2019. december 5.

Ellentétben az 1400 ft/4 ml moonbasa lakkokkal, a born pretty lakkjai megkötnek, nem folynak sehova, a körömágy bőr alá nem folyik be a lakk, és elég sűrű. Nekem ezek jobban beválnak, mint a fodrász kellekesben kapható márkás és drága lakkok, amik vagy buborékosodnak, vagy egyáltalán nem pigmentáltak, vagy elfolynak kötés közben a lámpa alatt... Mindig azt sajnálom, hogy lassan érkezik meg, mert a magyar vám nagyon szeret 5+ napot egy csomagon ülni, a csomag 4-5 nap alatt itt van az országban, de miattuk kesessel kapom meg :) a lényeg, hogy mind a mágneses, mind a hőre színt váltó, mind a csillámos és sima gél leoldható lakkok pigmentáltak, sűrűek, és sokáig fenn maradnak. Attól, hogy magyar márkák is Kínában töltetik a lakkokat, egyik se éri el a BP minőségét.

Moyra Aqua Top Coat Vízbázisú Fedőlakk

Moyra Aqua Top Coat Vízbázisú Fedőlakk
2019. december 5.

Nagyon vékony rétegben kell felkenni, nem keni el a nyomdalakkot, és a másik moyra nyomda fedőlakkal ellentétben nem oldja fel a nyomdalakkot. Nagyon sokáig elég.

Balea Salty Coco Bőrradírozó Tusfürdősó

Balea Salty Coco Bőrradírozó Tusfürdősó
2019. november 1.

Az illata nagyon finom, több órán át megmarad használat után. Olajos érzetet hagy, de ez engem nem zavart. Nem használtam el belőle sokat, talán 4-5 alkalom után dobtam ki a zacskót. Nekem nem volt vele problémám, a barna cukor-chia mag arcmaszkhoz tudnám hasonlítani, ami ugyanúgy baleás.

Moonbasa Nails Thermo Gel Lac

Moonbasa Nails Thermo Gel Lac
2019. október 20.

Két rétegben kentem fel a 402# püspöklila-rózsaszín színt, és gyönyörű! A körmöm pont annyira nőtt meg, hogy érvényesül a thermo színváltó hatás. Én nem tapasztaltam az előző kommentben leirtakat, mivel ahhoz vagyok szokva, hogy körömlakkot használok, így nekem egységesen nehéz a gél lakkokkal dolgozni, mert nem figyelek oda és hopp, megszaladt és befolyt a körömágy alá. Nekem ez a lakk túlárazott, nagyon szép színe van, de vannak más márkák akik nem kérnek el egy vagyont 4 ml lakkért, ami szinte semmi, nem tudom hány használatra elég, de nem sokra számítok. Öt csillagot adok a szín és az alkalmazás miatt, de az ára horribilis.

Eszter Körömlakklemosó

Eszter Körömlakklemosó
2019. október 5.

Benne van a 10 legrosszabb lemosó listában, amit valaha használtam. Használok tömény acetont és más oldószereket is, de ez a legbüdösebb mind közül. Emiatt lemezesre tört a körmöm, és az egyik ujjakat megégette, amire ragasztó csöppent, és ezzel akartam leoldani.

Pearl Nails Tipleoldó Folyadék

Pearl Nails Tipleoldó Folyadék
2019. október 4.

100 ml-es verzióban van meg, most használtam 10 perces leoldasra, habár nekem sérült volt a bőr a körömágy, egy picit zsibogott a bőr, de nem érzek fájdalmat és nincs égett bőrfelület, és nem száradt ki úgy, mint amikor az acetonmentes lemosó égette meg a bőrt és a körmöt. A lakkot jól leoldotta, ezzel nincs baj.

Moyra Cleaner 2:1 Zselé Fixáló és Fertőtlenítő

Moyra Cleaner 2:1 Zselé Fixáló és Fertőtlenítő
2019. október 4.

Előkészítésre és ragadós réteg leszedesere is használtam, mindkettőre tökéletes.

Naba Nail Prep

Naba Nail Prep
2019. október 4.

Egyszerű használni és olcsó, nem okozott sérülést, és a körmöm se száradt ki alatta.

Master Nails Master Gel Polish Base&Top

Master Nails Master Gel Polish Base&Top
2019. október 4.

Sűrű, egy picit szagos, de könnyen kenhető. Nagyon gyorsan szárad, és fényes marad a felülete, nem engedi lepattogzani a lakkot. Ahhoz képest könnyen oldódik.

Master Nails Master Bond

Master Nails Master Bond
2019. október 4.

Kremmanias utána nézés után választottam ezt, a Nabának is van bond lakkja, de az itteni vélemények miatt ezt vettem meg. Tökéletesen működik, és az eredmény (első alkalommal csináltam) tökéletes lett vele. Nem bántam meg, hogy moyra savas és savmentes primer helyett ezt vettem meg.