Ada9921

Regisztráció dátuma: 2021. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2021. július 14.

Az illata csodás, de sajnos pár hét után elkezdett vörösödni a bőröm ott ahova fújtam. :( Még hetekkel később is olyan a bőröm :(

Justin Bieber Someday For Women

Justin Bieber Someday For Women
2021. július 14.

Ajándékba kaptam, de egy csoda parfüm. Iszonyat finom, édeskés illata van ami sokáig érződik. Egyik legjobb parfümöm volt! Azóta is keresem.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2021. július 14.

Évek óta ezt használom, imádom. Tökéletes szín és ár érték arányban is nagyon megéri. Ajánlom :)

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2021. július 14.

Személy szerint én imádom, már kb 6 éve használom nem is veszek mást. A 010-es transparent árnyalatát használom, szépen mattít, pár óránként újra kell kenni orron de máshol nagyon szépen kitart. :)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2021. július 14.

Legjobb korrektor, gyönyörűen elfedi a sötét karikákat és hegeket. :) Imádom már legalább 10x újravettem :)

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum
2021. június 21.

Az esti arcápolási rutinom részeként használom. tetszik a bőrömnek, bár a második hétre kicsit pattanásos lettem de lehet ez csak tisztulás vagy női hormonok. A textúra nagyon jó,könnyű és gyorsan beszívódik ami nagyon nagy pozitívum. Valamint nem hagy ragacsos érzetet se.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2021. június 14.

Alaprutin után az első plusz dolog amit használni kezdtem, és hát imádom. Nagyon jó, könnyed állagú ami gyorsan beszívódik. Minden este használom vékony rétegben és már 2 hét használat után mintha minimálisan halványabbak lennének a foltjaim. Illetve kevesebb pattanás jött ki. IMÁDOM :)

Babylove Ultra Szenzitív Ápoló Babaolaj Mandulaolajjal

Babylove Ultra Szenzitív Ápoló Babaolaj Mandulaolajjal
2021. június 14.

Egy hónapja vágtam bele a tudatosabb bőrápolásba. Ez az első olajos / olaj alapú lemosóm, de szerintem maradok is ennél mivel olcsó is és szépen leszedi a sminket.

Image Skincare Prevention + Daily Matte Moisturizer SPF32+

Image Skincare Prevention + Daily Matte Moisturizer SPF32+
2021. június 14.

Az elején nagyon tetszett, mert könnyű állagú és gyorsan beszívódik. Kicsit fényes hatású de ez engem nem zavart mert sminket tettem rá.
Azonban egy hét után, miután csak ez volt új dolog több bőr alatti pattanásom is lett szerintem miatta. :(

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2021. május 16.

Nagyon kellemes, könnyű textúrája van. Nem nehezíti el az arcom és nem is zsírosítja. Könnyen beszívódik. Eddig nem nagyon használtam hidratálót így viszonyítási alapom nincs, de nekem bevált. :)