adab

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Szempillagöndörítő (Arany Színű)

Avon Szempillagöndörítő (Arany Színű)
2017. szeptember 22.

Az én egyenes pillaimmal nem tett semmit :(

Avon Sminkszivacs

Avon Sminkszivacs
2017. szeptember 22.

Nagyon drága a minőség pedig a béka segge alatt..3x használtam és utána mindig megtisztítottam majd elkezdett szétmálni mint egy rossz szivacs a matracbol..már használni se lehet mert a kezemben málik szét :(

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó
2017. szeptember 22.

Egyszerűen rettenetes,a száraz bőrömre mint egy maszk ami kiemeli a száraz pontokat egyszerűen borzalmas,alig fed,bár az avonos dolgokból megvan amit nem szabad rendelni ez az egyik :/

Avon Cocoa Butter Arckrém

Avon Cocoa Butter Arckrém
2017. szeptember 22.

Nagyon jó illata van mindig megkérdezik hogy miez haha, hidratálni használom de nem vettem észre sajnos változást a bőrömön.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2017. szeptember 22.

Ez a rúzs életem legszebb rúzsa a Marvelous Mocha árnyalat van meg biztosan újra vevős,mindent kibír.

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2017. szeptember 22.

Sötét barna vagyok eredetileg,kitaláltam hogy szőke leszek ez megtortént 3 hónapig szőke voltam,ezután a lenövés persze bekövetkezett,a boltban ez a a festék volt a legszimpatikusabb és persze ammonia mentes,persze tudtam hogy vissza kell pigmentálnom igy vettem egy voroses barnát befestettem ez alig látszott meg a ahajamon,majd egy voroset is vettem vagyis "mahagonit" ez mar szepen befogta ez szép és jó is volt mig 2 héttel később ugy el kezdett hullani a hajam hogy már megilyedtem ez volt 1 és fél honapja hogy elkezdodott,az elso honap vegen vallig levagtam a hajam talán már egy kicsit abba maradt a hullás de ám persze meg a tudtom elott hogy hullani fog vettem plusz még 2 dobozzal ami most itthon ül mert ezt ugyan mégegyszer a hajamra nem rakom,majdnem megkopaszodtam.Borzalmas

Vermix Forte Szárító Keverék

Vermix Forte Szárító Keverék
2017. szeptember 22.

Átlagban ahova használom ott így is száraz a bőröm igy még jobban kiszárítja,néha hat néha nem,mindjárt elfogy az első doboz de nem újra vevős..

Ardell Professional Brow Pomade

Ardell Professional Brow Pomade
2017. szeptember 22.

3500 ft-ért szereztem be,a sötét barna árnyalatotmár 1 éve megvan semmi baja nincs ám az én fekete szemöldök szálaimra igaz még mindig kicsit világos de mindig csak keveset használok beklőle,átlagban jó.

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2017. szeptember 22.

Már 1 éve legalább megvan szinte minden nap hazsnálom,nagyon szeretem a szemöldök szálakat egyhelyben tartja egész nap kis színt is ad.:)

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2017. szeptember 22.

02-es árnyalat van meg a boltban a tubusában szép színe volt,matt van ráírva igaz nem tudom 850 ft-ért mit vártam,de sajnos ez nem matt az illata jó de nem nagyon hazsnáltam mióta megvettem.