adapinks

Regisztráció dátuma: 2017. január 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal
2019. június 24.

A szőlős verziót cseréltem le erre a változatra. Az illata jóval kellemesebb.
Használat után tényleg hagy a bőrön egy könnyű, olajos réteget, amit gyorsan beszív a bőr. Ez jól jön akkor, ha alkalmanként kimarad az éjszakai hidratálás. Drogériás szinten egy egész jó kis micellás víz összességében.

Isana Clean & Care Micellás Arctisztítókendő

Isana Clean & Care Micellás Arctisztítókendő
2019. június 24.

Elmondhatom, hogy ez életem legrosszabb sminkeltávolító kendője.😏 Sajnos a nevével ellentétben se "clean", se "care". Az anyaga olyan érdes, mint a smirgli, csak úgy karistolja a bőrt. Én a 10db-osat vettem meg🙏, de még így is nagyon száraznak találtam. (Akkor milyen lehet +15db???🙄) Nekem személy szerint az illata sem tetszett, úgyhogy csak 1 csillagot kap arra, hogy van ...de minek?😄😅

Balea California Love Testpermet

Balea California Love Testpermet
2019. május 20.

Ismét egy csodás, nyári limitált kollekciós illat a Balea-tól.💗 Első körben nagyon szépen kiérződik a kicsit sem mű illatú lime, ez fordul át egy átlagos gyümölcs illatba és végül rajtam egy nem túl tolakodó, édeskés, gumicukor illatként zárt. Nem igazán tartós, de ár-érték arányban szerintem szuper választás.
Tökéletesen megfér a fényvédők és a barnítókrémek illata mellett. 5/5* mindenkinek csak ajánlani tudom.🤗💞🌴

LVLY Nappali Arckrém Manukaméz-Kivonattal, FF15 Fényvédő Faktorral

LVLY Nappali Arckrém Manukaméz-Kivonattal, FF15 Fényvédő Faktorral
2019. február 20.

A csomagolása csodaszép, ez keltette fel először a figyelmemet. 🤗
Mikor elkezdtem használni foltokban hámlott a bőröm. (Elég problémás, de kombinált típusba tartozom.) Nagyon szépen rendbe szedte az arcom, amiért hálás is vagyok🙏, de..!
5 hónap alatt sem tudtam megszokni ezt az erős parfümös, krémmel vegyült virág illatot reggelente. Esetleg egy könnyed, édes-tejes illat esetén azonnal járna az 5*.
Nagyon szépen tudok rá sminkelni, de ha elfogy egy időre biztosan elválnak az útjaink.

Oriflame Memories Flirting Under Fireworks EDT

Oriflame Memories Flirting Under Fireworks EDT
2017. december 27.

Karácsonyi ajándékként kaptam. Szerintem erre értették, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát. :D
Kis tingli-tangli édes illat, ami rajtam pár óráig tart. Az üveg mérete táskabarát. Elfújkálom rosszabb pillanataimban, de újravenni nem fogom.

Max Factor Lipfinity Long Lasting Lipstick

Max Factor Lipfinity Long Lasting Lipstick
2017. december 27.

Hatalmas csalódás ez a rúzs.. Gyönyörű színe van, azzal nincs is gond.. úgy kb 15-20 percig, mert egy zsíros mázgálódós valami. Fogalmam sincs hova mocorog vagy párolog el a szín ennyi idő alatt, de kenhetem folyton újra. Annyit tud, mint egy színezett ajakápoló leakciózva is 3x-os áron. Az illata nekem zavaró, mikor felvitel után megcsap. Ettől az árkategóriától kicsit többet vártam volna. Tartósnak egyáltalán nem tartós. 1*, de még azt sem érdemli meg.

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2017. november 13.

Joy-napokon adtam be a derekam, hogy adok egy esélyt neki és kipróbálom. A ruhán nem hagyott fehér nyomot szerencsére. A barátom pedig megdícsérte milyen fini illatom van.🙈

Ilcsi Sárgabarack Habkrém

Ilcsi Sárgabarack Habkrém
2017. augusztus 13.

Az illata mennyei, gyümikenyérre emlékeztet. Nagyon vékony rétegben szoktam felvinni és így nekem nincs gond a ragacsossággal. Az én bőrömnek kifejezetten tetszik ez a krém. :) Volt, hogy viszkettem-hámlottam és hirtelen ezt kaptam elő rá. Megnyugtatta a bőröm, plusz puhává is varázsolta.
Kb sose fog elfogyni, mert szépítkezős napokon szeretem használni, ha több időm van magamra. :D :)

Essence Sun Club Shimmer Bronzing Powder

Essence Sun Club Shimmer Bronzing Powder
2017. augusztus 1.

A sötétebb változatot használtam napi szinten. Narancsos, de nem ront az összképen. Az illata isteni. Nem találom már a boltok polcain, pedig imádtam. Miért mindig a jó termékeket kell kivonni? :'( Kérem vissza az essence állványra!!!..

Schüssler Nr. 1+8 Schüssler Hidratáló Testápoló

Schüssler Nr. 1+8 Schüssler Hidratáló Testápoló
2017. május 31.

KM boxból ismertem meg és őszintén megvallva hát csak néztem. Nem szoktam hinni ezekben a feszesítő, karcsúsító, zsírégetős humbukokban :D, de adtam neki egy esélyt. Reggeli zuhanyzások után szoktam használni és az illata is ekkor a legelviselhetőbb számomra (citrusos-grapefruitos). Has, comb, csípő, fenék területekre kenem fel túlzásba esve, mert könnyen beszívódik. Nemtudom hogy ennek tudható e be, de csökkent a narancsbőr a combomon és jóval feszesebb. Ezt így 3 hét használat után vettem észre. :)
Sikerült meggyőznie, 5*-os termék.