adelevagyok

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP
2020. március 20.

Najó...Ez mégis hooogy?
HOGY A FRANCBA SIKERÜLHET VALAMI ILYEN BRUTÁL JÓRA???
Tegnap jött meg az Oriflame rendelésem, benne 2 Sensuale parfümmel. Az itteni vélemények illetve az illatjegyei alapján rendeltem meg, rögtön kettőt, nagyot kockáztatva, vajon valóban olyan jó-e, mint gondolom. És imádom. Bánom már, hogy nem három vagy négy üveggel rendeltem, mint 2 hete a Love Potion parfümből. Abból is berendeltem négy darabbal, hiszen 2.000 forintért jutottam hozzá.😍
Visszatérve erre az illatra, isteni. Kifinomult, elegáns, bújós illat. Valóban felismerhető benne az Essenza nagytesó, de ez nekem valahogy sokkal jobban tetszik. Ezzel az applikátorral kissé tovább tart az illatosítás, de megéri, mert ez az illat tényleg egy csoda.😋😊

Avon Maxima EDP

Avon Maxima EDP
2020. március 18.

Én nagyon imádom.
10 milis kiszerelésben volt meg, 1 hét alatt kivégeztem. Pont egy 3 napos wellnesskor használtam leginkább, így a szép emlékek miatt még jobban ragaszkodok hozzá.
Rettentően tetszik az illata, nem az a tipikus Avon lötyis illat, sokkal inkább egy drágább illathoz hasonlítható. Nyáron viszont nem tudom magamon elképzelni, ahhoz túlságosan is erős, karakteres, tömény. Ez igazi őszi, téli parfüm.
Biztos, hogy be fogok szerezni belőle egy 50 milis változatot is.
Aki szereti az erősebb, kissé édesebb parfümöket, annak csak ajánlani tudom.

Women'Secret Rose Seduction EDP

Women'Secret Rose Seduction EDP
2020. január 4.

A párom ajándékozott meg karácsonykor ezzel a csodaparfümmel.
2 évvel ezelőtt kaptam egy a La Vie Est Belle parfümöt, annak majdnem ugyanilyen illata volt.😊
Mindkettőt imádom!
Ez ár-érték arányban jobban megéri, mennyei édes, vattacukros illata van, a tartóssága is rendben van, nálam 7-8 órát simán kibír, de a kabátomon még napok után is érződött az illata, pedig akkor nem is frissítgettem rá.
Csak ajánlani tudom ezt a parfümöt, ha valaki szereti a cukorkás, édes illatokat.
Nagyon tetszik, hogy csillámpor van az üvegcsében, ami szintén ad egyfajta plusz érzetet az embernek.😊
Többen is megdicsérték az illatomat, amikor ezzel a parfümnel voltam befújva.
Mindenképpen újra fogom venni.🥰

Avon Vanília és Füge Habfürdő

Avon Vanília és Füge Habfürdő
2019. november 2.

Egyszerűen imádom!
Az illata mesés, a tartóssága is nagyon rendben van. Nálunk az egy literes flakon sokáig elég, nagy habokat képez, ami nálam szintén egy pluszpont.
Az illata sokáig érezhető még a bőrömön is illetve a fürdőszobában is. Az én bőrömet nem szárítja egyáltalán. Néha szoktam “csalni” és még tusfürdőként is bevetem.👀
Ár-érték arányban is szuper, az egy literes kiszerelés sincs több soha ezer forintnál.
Csak ajánlani tudom.

Avon Attraction Sensation for Her

Avon Attraction Sensation for Her
2019. október 22.

Én kiállok emellett a parfüm mellett.
A 10 milis parfüm van meg nekem, még megjelenésekor rendeltem meg magamnak, de már célozgattam a nővéremnek, hogy örülnék egy nagy kiszerelésű szettes megoldásnak is, mert nagyon tetszik nekem az illat és a dizájn egyaránt.
Na szóval...
Az illata az elején meglepett engem, sokkal édeskésebb lötyire számítottam. Az első fújás számomra is nagyon erős, maszkulinos, de pár perc múlva én már nagyon kiérzem a szilva illatjegyét, ami engem minden parfümben az őszre emlékeztet. Valóban férfiasabb, mint a sima Attraction vagy az Attraction Rush, de aki szereti egy kicsit is az arab “ízlésvilágot”, annak szerintem ez egy nagyon jó választás lehet.
A tartósságát is csak dicsérni tudom, rajtam egy 8-9 órás műszakot simán kibír, még munka után is érzem magamon valamennyire, pedig aztán magunkon sokkal kevesebb ideig érezzük az illatokat, mint mások.
A színe nálam pluszpont, nagyon szép kinézete van az egész parfümnek.

Nivea Rózsa & Argánolaj Testápoló Tej Olajjal

Nivea Rózsa & Argánolaj Testápoló Tej Olajjal
2019. július 30.

Pár napja kaptam ezt a testápolót a születésnapom alkalmából.
Az illata nekem nagyon tetszik, engem teljesen púderes rózsára emlékeztet.
A hatása nekem megfelelő, puha, jó illatú, hidratált lett tőle a bőröm hosszú ideig.
A kiszerelése valóban praktikus, pumpás kiszerelésű. Az ára olyan 1200 Forint körül van, már egy ideje szemezgettem ezekkel a testápolókkal, csak megmondom az őszintét, sajnáltam rájuk ennyi pénzt, hiszen nem egy nagy kiszerelésű termékről van szó, de amennyiben ennek a hatása továbbra is ilyen jó lesz, be fogok szerezni más illatban is. Tesztelgetem még, de megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Avon True Gyors Száradást Kölcsönző Spray

Avon True Gyors Száradást Kölcsönző Spray
2019. június 16.

Elég megosztó véleményeket olvasok itt a vélemények között.
De nekem bevált. Általában nem Avonos körömlakkokat használok, így féltem az elején, hogy nem fog jól működni, de merem állítani, hogy jobban működött a nem Avonos körömlakkjaimmal, mint az Avonosakkal.😂😂😂🙄Érdekes.
Az illata nekem kifejezetten tetszik, a hatása is nagyszerű, nálam lényegesen hamarabb megszárad vele a körömlakk, mintha nem használnék rá semmit.
Igaz, hogy a szórófeje igen nagy hatósugárral rendelkezik, így elkerülhetetlen, hogy a kezem ne legyen olajos, de mivel tényleg kis időn belül már megszárad a lakk, így ezt elnézem. Lényegében valóban csak egy olajos réteget hagy a körmökön, aminek köszönhetően nem tud olyan könnyen maszatolódni, “sérülni” a frissen lakkozott köröm, de nekem ígyis megfelelő. Nálam ez a termék újravevős, általában a katalógusban 699 forintért be lehet szerezni. 50 milis, így ha egy héten kétszer lakkozok körmöt, úgyis sokáig elegendő nekem.
4 csillagot adok, mert azért tényleg nem csodaszer, valljuk be, hogy tudnék nélküle élni.

Garnier SkinActive Purifying Botanical Green Tea Leaves Gel Wash

Garnier SkinActive Purifying Botanical Green Tea Leaves Gel Wash
2019. június 14.

Azt hiszem, 999 forintért rendeltem még a Notino-ról január végén.
Január végétől majdnem minden nap 2x használtam, most fogyott el. Őszinte leszek, a Garnieres micellás vizek óta kicsit többet várok egyes Garnier termékektől, pedig ennek a terméknek köze sincs a micellás vizeknek.
Az illata rendkívül tetszik nekem, illetve a csomagolása is praktikus, pumpás kiszerelésű.
Aztán nagyjából ennyi a pozitívum. Nekem szárította nagyon a bőrömet, használata után, húzódó, kellemetlen érzést hagyott maga után, holott szerintem elég jól megtisztította az arcomat és felszívta a felesleges zsírt róla. De mégis, a húzódó érzés nekem nem igen jött be, így nem is használtam felhőtlen örömmel. Főleg, hogy minél jobban kiszárította a bőrömet, annál inkább zsírosabb lett az arcom.:(
Elhasználtam, de újra nem fogom venni, hiszen 999 forintért majdnem kettő arclemosót tudok venni, ami talán még jobb is ennél.😊

Avon Habfürdő Orgonaillattal

Avon Habfürdő Orgonaillattal
2019. június 14.

Imádom. Imádom. Imádom.
Az első találkozásom vele a katalógus hátulján történt, a 399 Forintos, leárazott termékek között. Gondoltam megrendelem, mert alapjába véve én nagyon szeretem az orgonás illatokat. (Az Yves Rocher-nak van egy kifutó parfümje, lila orgonás illat, azt szintén nagyon ajánlom!)
Kellően habzik, a kiszerelése is praktikus.
Az illata pedig valami fenomenális.😍😍😍
Komolyan, mintha egy kád orgonában fürödnék.
Én nem vettem észre, hogy szárító hatással lenne a bőrömre. Összességében szerintem megérdemli az 5 csillagot, hiszen az ára is nagyon baráti, az 1 literes kiszerelése sincs 1000 forint, bár én általában akkor szoktam belőle betárazni, amikor a fél literes kiszerelés kerül 399 forintba.😊 De teljes áron is nagyon szívesen beszerzem, mert úgyis nagyon megéri.

Oriflame The One No Compromise Lash Styler Szempillaspirál

Oriflame The One No Compromise Lash Styler Szempillaspirál
2019. március 27.

Én nagyon szeretem ezt a szempillaspirált. Eddig 2-3 alkalommal használtam, gyönyörű hosszú, dús pillákat csinált nekem, pedig aztán az alap szempillám az pici, rövid, nagyon világos. Nekem bevált, de bevallom őszintén, az elején én is kicsit megijedtem a spirál kinézetétől, de amint kipróbáltam, eltűnt minden kételyem. Az ára is baráti volt, 999 Forintért rendeltem a katalógusból.