Adnilem

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2018. július 13.

Ez a termék egy csoda. Igen, érezni az illóolajokat és hát az állaga és színe sem valami bizalomgerjesztő DE! a hatása szuper. A megadott ideig szoktam fennhagyni, aztán lemosom. Még a párom (aki ugye férfiból van) is megjegyezte, hogy hűha, ez igazán látványos. Pedig tényleg szép bőröm van, viszont ettől valahogy majd kicsattan. Nem olcsó, de biztosan venni fogok belőle, ha elfogy (Krémmánia dobozból van).

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. április 27.

Lassan elhasználom az első fiolával és ennyi idő után nagyon pozitív a véleményem róla. Szérumként használom a reggeli krémem alá. Az esetlegesen PMS-ben előjövő apró pattikat szépen lehúzza, a bőrhibákat (amikből eddig sem volt sok) szépen eltüntette, egységesebb az arcbőröm. Már meg is kaptam az utánpótlás rendelésemet, szóval újravevős.

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar
2018. február 23.

Peach és Apple árnyalatok. Az árát így utólag kicsit soknak találom, mert ez egy enyhén színezett ajakápoló, semmi más. Ettől függetlenül szeretem, de nem biztos, hogy újra fogom venni. Cuki meg minden, de nem 5*

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil
2018. február 23.

Update: Több, mint fél évig bírta :) Most rendeltem újat. ÉS! már van barnában, kékben (szép mély türkiz), lilában (sötétlila) is. Persze rendeltem mindből és már ki is próbáltam őket. A legjobb még mindig! Vettem tőlük egy tus/szemöldökfilc kombót is próbaképpen. A legjobb szemöldökcucc, amit valaha használtam. Nagyon ajánlom mindet. :)

Rendeltem egy pottyoset, meg ezt. A pottyos nekem nem jott be annyira, de ez! Fuuuuu, hat nekem eddig minden tussal az volt a gondom, hogy felkenodik a szemhejamra. Ez ott marad ahova rakom, egesz nap. Sokat bicajozok, izzadok is, de ez a tus akkor is ugyanolyan fekete, nem kenodik el, Szuper! Imadom!

Ennyi penzert meg foleg! :) Love, love, love

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2018. február 22.

Határozottan nem rossz! :) Pár csepp kell belőle, így a kiszerelés hónapokig elég lesz. Nem zsíros, gyorsan beszívódik, jól hidratál. Nem bántotta a szememet, pedig egy másik koffeines szemkrémmel már megjártam, így ettől tartottam kicsit. Eddig újravevősnek néz ki (ha egyszer elfogy még ebben az évben :D).

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2018. február 22.

Naggggyon szuper! Vicces a színe, de a hatásából ez mit sem von le :) Kicsit csípked, de nem vészes. Betartottam a 10 percet, utána bőséges hidratáltam. Elégedett vagyok vele.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. február 22.

Nem győzött meg. Hidratál, de az én vízhiányos bőrömre ez kevés. Húzódott az arcom a használta után és egy másik hidratálót is kénytelen voltam felkenni. A kiszerelés elég kicsi... Próbáltam nagyobb mennyiséget használni, úgy jobb volt, de így meg már a fél tubus elfogyott. Nem lesz újravevős.

Desert Essence 100% Pure Jojoba Olaj

Desert Essence 100% Pure Jojoba Olaj
2018. február 22.

Nagyon kis picike a kiszerelése alig több, mint egy deci, úgyhogy először meg is ijedtem, hogy ennyi pénzt kiadtam rá. :) Pár használat után kiderült, hogy nagyon kevés kell belőle alkalmanként. Eddig még nem használtam jojoba olajat, úgyhogy más márkákkal nem tudom összehasonlítani. A hajamon próbáltam először és valami hihetetlenül puha lett (még puhább, mint a kókuszolajjal). Hajvégekre tökéletes, nem zsírosít. Aztán a kezemre, pontosabban a körmeimre is használtam. Arra is nagyon szuper! Kicsit várni kell, míg beszívódik, de nem hagy olajos utóérzetet beszívódás után. Tuti elhasználom az egészet!

MakeUp Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit

MakeUp Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit
2018. február 6.

Wow, wow, wow! Dm-es szerzemény. Miután kb. az összes drogériás bronzosító tesztert végigpróbáltam kezdtem feladni, hogy a hófehérke színemhez találjak olyat ami látszik is, nem sárga, nem sok, jól el lehet dolgozni stb. Aztán megláttam a DM-ben, kipróbáltam a tesztert. A bronzosító matt, a másik kettő csillogós. Fogalmam sem volt róla, hogy mi ez márka, honnan jött stb. Telefon elő -> krémmánia -> jó vélemények :D Öröm-bódottá! Kosárba vele, mert a teszter alapján tetszett a színe. Egy hetes próba után nagyon elégedett vagyok. A pirosító és a highlighter is szuper. Szeretem.

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone
2018. február 6.

Rendeltem egy ilyen szépséget próba-cseresznye alapon. Nem igazán szoktam C vitaminos arcápolókat használni, hyaluron párti vagyok. Az államon mostanában több kis patti jött ki (nem tudom mitől) és az utánuk maradó foltok nekem nagyon nehezen halványodnak el. Lefedem őket korrektorral, de amúgy teljesen hibátlan a bőröm, nem szeretek ilyeneket kenegetni magamra. Szóval gondoltam a foltok halványításra tök jó lesz. Sokkal többet használt, mint reméltem.

Maga a "krém" olyan mintha arcradír lenne, mert a c vitamin darabokban van benne. Gondoltam éjjelre kenem fel, legyen ideje beszívódni. Arctisztítás után vékony rétegben felkentem és nyomás aludni. Picit csípked, nem vészes. Nagyon lassan szívódik fel, de másnap reggelre olyan szép pirospozsgás lettem tőle. :) A meglévő apró pattikat teljesen visszahúzta, a pirosságot levitte, a foltokat láthatóan halványította. Eddig 3X használtam és valami döbbenetes a hatása számomra. Rosszat nem tudok mondani róla, max. csak a beszívódás hosszát, de éjjel ez nem nagyon izgat. Nappalra nem kenném fel. Krém és smink alá sem tenném.

5* nem kérdés