adra

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cacharel Yes I Am EDP

Cacharel Yes I Am EDP
2019. november 1.

Fojtós, bődületes illat, olcsó gagyi, keleti aluljárós illata van.

Yves Saint Laurent Water Stain

Yves Saint Laurent Water Stain
2019. november 1.

Töredék áron vettem, de még így sem vagyok benne biztos, hogy megérte. Tényleg folyós, vizes állagú, 5 perc után kicsit megszárad és tartósabb lesz, viszont egy korty víz vagy fél óra eltelte után semmi nem marad belőle az ajkakon. Ha már stain, elvárnám, hogy legalább néhány óráig beszínezze az ajkakat, de nem.. 13 ezer forintért ez nagyon nagyon gyenge teljesítmény ..

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong

Legjobb és legolcsóbb vattakorong ami létezik :D Imádom, 5*

Amouage Sunshine

Amouage Sunshine
2019. október 16.

Bődületes "illat", vallatásra kiváló termék. Ha 30 percnél tovább kell szagolni, akkor garantáltan megtörik a legképzettebb titkos ügynök is és sírva mondja el a legféltettebb államtitkokat. 3x próbálkoztam a vásárolt mintával, most már valamelyik szemétdombot illatosítja Fóton..

Pupa Rock&Rose Highlighter

Pupa Rock&Rose Highlighter
2019. október 16.

Nem a kedvencem, szép szép, de újra nem venném. Kb. 5-6 órát bír, tehát egy teljes munkanap végére már alig látszik, csak a nagyobb csillámok ami picit zavaró. Nem olvad bele teljesen a bőrbe, inkább csak úgy "ül" a tetején. Egynek elmegy, de új után fogok nézni.

Yves Saint Lauren Dessin Des Sourclis Eyebrow Pencil

Yves Saint Lauren Dessin Des Sourclis Eyebrow Pencil
2019. október 16.

Szuper kis ceruza! :) Tartós, jól hegyezhető, és 1 ceruza 1 évig elég mindennapi használat mellett. El se hiszem .. A másik végén a kefe is szuper, jól el lehet vele dolgozni a ceruzát és formázni. Újravevős.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. október 16.

Erős közepes, nem a kedvencem. Különösebben szép pillákat nem csinál, nem nagyon dusít, de szépen hosszabbít. Lehet, hogy meleg vízzel pillanatok alatt lejön, cserébe normális micellás lemosóval tök nehezen, darabokban hullik le, macerás .. Nem venném újra .

Estée Lauder Youth Dew

Estée Lauder Youth Dew
2019. október 15.

Nem tudom, hogy lehet hogy nem gyártják, én 1 hete rendeltem notinorol 1ml-es mintát. Köszönöm az univerzumnak, hogy csak mintát :D .. Borzalmas, tömény tömjén és fűszer, 40 évvel ezelőtti pacsuli rossz botrány kölniszag csapott meg. Ha becsukom a szememet még egy bődületesen rossz fűszeres férfiparfümnek is elmegy. Nyehh!

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2019. október 14.

Ez is rögtön a kosaramban landolt mikor jókat olvastam róla krémmánián, de a tartóssága botrányosan csapnivaló :( Felkenem, és fél óra múlva sehol sincsen, ha esetleg teát iszok, 90%-a a bögrén marad.. Kellemetlen valahogy a textúrája is , nem ajánlanám ..

Essence Perfect Shine Ajakrúzs

Essence Perfect Shine Ajakrúzs
2019. október 14.

Kellemes illata van, nagyon cuki a csomagolás és rögtön megdobbant a szívem amikor swatcholtam :D Hosszabb használat után viszont meg kell állapítanom hogy egyáltalán nem tartós, és nem is bolognai spagetti evős-tartósat várnék el tőle, de talán egy korty víz után nem kéne teljesen lekopnia.. :|