Adri_87

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. január 18.

Nagyon sokat hallottam róla, és mindenki az egekig magasztalja, hát megvettem.
Eleinte én is hátast dobtam tőle, sajnáltam is, hogy nem vettem rögtön vagy 5-öt, de addigra már hazajöttem.. aztán idővel elkezdte szárítani a bőrt a szemem alatt.
Hogy ne vesszen kárba, kevés kókuszzsírral, vagy szemkörnyék ápoló szérummal szoktam bedolgozni, de ha elfogy nem veszem újra.

Aveeno Daily Moisturizing Lotion

Aveeno Daily Moisturizing Lotion
2017. január 18.

A legeslegjobb testápoló a világon. Nagyon jól hidratál, nem zsírosít. Nekem az illat kezdetben hiányzott, mert tényleg nincs illata, de a hatás mindenért kárpótol. Tényleg világbajnok csodaszer. :)
Torontoban láttam meg, Jennifer Aniston a márka arca, és a csajok kint esküdtek rá. Szerencsém volt, mert a Costo-ban nagy kiszerelésben (600 ml) olcsóbban tudtam megvásárolni, de azóta több oldalon is láttam (iherb,amazon,ebay)
Használom a tusfürdőjét, kéz, és arckrémjét is és nagyon de nagyon elégedett vagyok.

Cetaphil Gentle Skin Cleanser

Cetaphil Gentle Skin Cleanser
2017. január 18.

Én Kanadában vettem 1 l-es kiszerelésben, kb 1500 Ft-ért. Nem is tudtam, hogy lehet itthon kapni, de örülök, mert ha elfogy mindenképpen veszek még.
Nagyon szeretem, nem szárít, nem zsírosít, nagyon kíméletesen tisztít. Vízzel arclemosóként, vagy vattakoronggal lemosás nélkül is használható ( én személy szerint jobban preferálom az első opciót.) Csak ajánlani tudom.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2014. december 26.

Imádom, tökéletes, nagyon nagyon nagyon szépen lehet vele dolgozni
4 dollárért rendeltem az Iherbről.
2 hét alatt ért ide a kis csoda :) nevesen használom, Valami csoda, hogy a végeredmény mutat az arcon.

Én csak ajánlani tudom.

RdeL Young Baked Highlighter

RdeL Young Baked Highlighter
2014. december 8.

Nem tudok róla rosszat mondani. Szinte ingyen adják, hatalmas mennyiség, és egyszerűen gyönyörű, abszolút el vagyok tőle ragadtatva. Szemhélyra is tökéletes.

Real Techniques Travel Essentials

Real Techniques Travel Essentials
2014. december 8.

Alapozáshoz a real techniques mini szivacsát használom az alapozó ecset helyett, de a másik két ecsetet napi szinten használom, és imádom őket. Nagyon szépen lehet velük dolgozni. Az eredmény csodaszép, makulátlan. :)

RdeL Young Mono Pirosító

RdeL Young Mono Pirosító
2014. december 4.

Én is a Pink Grapefruit árnyalatot vettem meg. Nagyon szép matt pirosító, és nagyon finom az illata.
Szolid, természetes sminkhez tökéletes. Nem csillámlik, szépen mutat az arcon.

Dove Intimo Fresh Care

Dove Intimo Fresh Care
2014. november 27.

Nagyjából egy éve cseréltem erre a Lactacyd Femina-t, és egyáltalán nem bántam meg, nagyon szeretem.
Nálam semmilyen irritációt nem váltott ki. Így egy év után már picit unom az illatát,úgyhogy valószínűleg kipróbálok valami mást, ha ez elfogy, de ettől függetlenül tőlem megkapja az 5 csillagot, és én csak ajánlani tudom!

Nivea Creme

Nivea Creme
2014. november 27.

A nagymamámnál szoktam használni, mert nála mindig van minimum 2 tégely :) Imádom, imádom. Remélem az én unokáim idejében is lesz még , mert remek termék :)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2014. november 27.

Rossmann-ban vettem úgy 2 hónapja nagyjából 500 Ft-ért. Nem rossz-nem rossz. Jobb mint egy mezei korrektor, és csak nagyon pici mennyiséget kell belőle felvinni.