adri0419

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

EGGO Infinity Glow Szónikus Arctisztító Készülék

EGGO Infinity Glow Szónikus Arctisztító Készülék
2021. május 31.

Az itteni vélemények és az akció miatt rendeltem meg. Amit tudni kell, hogy az én bőröm borzasztó problémás: zsíros, majdnem mindenhol, tágak a pórusaim, vannak mitesszereim és pattanások is, sőt még a bőrfelszínem se egyenletes. Szóval nagyon sok a gondom vele. Teljesen áttértem natúrkozmetikumra egy pár éve, attól picit jobb lett, de nem az igazi. Na aztán úgy voltam vele remélhetőleg csak egyszer kell befektetni és hosszú távon tudom használni. Kb 2 hete használom minden este Ilcsi arctejemmel, és azt kell mondjam látom a javulást. A pórusaim tisztábbak, a bőröm simább. Hetente egyszer bemasszírozom vele a pakolásomat, na akkor érzem azt az igazi wow hatást. Eddig csak egyszer töltöttem, jól bírja az aksi. Egyenlőre 5 csillag, remélem, így is marad. 😊

Ilcsi Hexapeptides Zselé

Ilcsi Hexapeptides Zselé
2021. április 4.

Nagyon lágy a textúrája, ahogy felkenem majdnem be is szívja az amúgy zsíros bőröm. Radírozás után viszem fel az arcbőrömre heti egyszer, kb fél óráig van mikor 1 óráig rajtam van. Viselni is kellemes érzés, egyáltalán nem folytja a bőröm. Általában luffa szivaccsal szoktam lemosni, utána pedig a rózsás habkrémet használom. Az eredmény a babapopsi puhaságú bőr. :)

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre
2021. március 31.

Sajnos a kiváncsiságom nyert az itteni vélemények felett. Sajnos! Az igaz, hogy gyorsan beszívódó, könnyű zselé, azonban semmilyen pórusösszehúzó hatásról nem tudok nyilatkozni. Pedig nem mondanám, hogy nem teszteltem eleget, mert teljes kiszerelést elhasználtam... Talán pici mattító hatást véltem felfedezni, de az sem tartott sokáig. Ezért és az állaga miatt kap 2 csillagot. Kár volt kísérletezni, maradok az Ilcsi birs zselénél az sokkal jobban bevált.

Ilcsi Probiotikumos Krémpakolás

Ilcsi Probiotikumos Krémpakolás
2021. március 31.

Nagyon kellemes érzés viselni, könnyű lemosni. Általában szemkörnyékre, nyakra, dekoltázsra használom, az arcomra inkább télen, mikor picit száraz a bőröm. De tényleg csak egyszer kell felkenni jó darabig érezhető a hatása. Pl télen mikor a hidegben kicsit szárazabb volt a bőröm hetente egyszer használtam csak és tulajdonképpen nem engedte, hogy teljesen kiszáradjon. Nagyon szeretem, számomra ez a téli luxus pakolás. 😊

Ilcsi Flavonoid Extra Pakolás

Ilcsi Flavonoid Extra Pakolás
2021. március 31.

Nagyon sok Ilcsi pakolást próbáltam már. Ez lett az egyik kedvencem. A bőröm sápadt és még ráadásul tele van bőrhibával (tág pórusok, mitesszerek, pattik néha). A létező összes árkategória termékét kipróbáltam már és az a meglátásom, hogy az Ilcsi a legjobb rá. Tisztítás után 7gyógyfüves pakolással még egyszer átradírozom a bőröm és utána jöhet rá ez a pakolás. Nagyon elégedett vagyok vele. Puha és selymes lesz így az arcom, ami nálam nagy szó. Szabályosan érezhető, ahogy feltölti minden jóval. 😊 Isteni az illata, lekvárként is szivesen megenném. 😂 Tuti újravevős.

Ilcsi 7 Gyógyfüves Pakolás

Ilcsi 7 Gyógyfüves Pakolás
2021. március 27.

Hát a szaga förtelmes, de ettől eltekintve, nagyon szuper! Tisztítás, radírozás után felkenem, hagyom, hogy teljesen megszáradjon. Néhány helyen picit csíp, de nem vészes, pirosodást inkább lehúzza. Ha megszáradt egy frottír törcsivel leradírozom a pakolást, ami fennmaradt lemosom és kész is a babapopsi arcbőr. :) Utána általában a meggyes vagy rózsás habkrémet használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Még csak pár milit vettem a kozmetikustól, de legközelebb teljes terméket kérek :)

Balea Duschpeeling Calm Coco

Balea Duschpeeling Calm Coco
2020. július 30.

Nyáron szinte csak radírozós tusit használok, úgy érzem kell a plusz felfrissülés a bőrömnek. Mindig beszerzem a limitált kiadást. Nagyon finom kávés illata van, néha érzem benne a kókuszt is. A szemcséi nagyon jól radíroznak, nem karcolnak. Nagyon kellemes érzés vele tusolni.

Babylove Nedves Törlőkendő 99% Vízzel

Babylove Nedves Törlőkendő 99% Vízzel
2020. május 2.

Végre a tökéletes popsitörlő! A Pampers Aqua Pure is nagyon jó, de azért az árban is húzós. Ez ugyanazt tudja sokkal olcsóbban. Nem okoz irritációt, szép összetevői vannak és környezetbarát! Imádom. Csak ezt használjuk kisfiam popsijára, de még az arcát, kezét is ezzel törlöm, ha szükséges.

Babylove Pelenkakiütés Elleni Krém

Babylove Pelenkakiütés Elleni Krém
2020. február 4.

Felváltva használjuk a patikai popsikenőccsel, nagyon bevált. Tömény, testes krém, szerintem igazán hatékony. Az INCI-je is nagyon szép. Egyszer kipatogott a kisfiam bőre, elkezdtük ezt használni a patikaival és azóta nincsenek problémák.

Milva Quinine Shampoo Forte

Milva Quinine Shampoo Forte
2020. január 23.

Szoptatás alatt úgy elkezdett hullani a hajam, hogy azt hittem kopasz leszek. Nagyon megijedtem, hiába szedtem vitamint, nem segített. Rátaláltam erre a samponra és megrendeltem. 1 hónapja használom, de láthatóan kevesebb a hajmennyiség, ami kihullik, sőt rengeteg babahajam van. Ilyet pedig már nagyon régen láttam előtte, de szabályosan kis fufrum van tőle. 😂 Szóval max csillag.