adri0419

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ilcsi Kövirózsa Habkrém

Ilcsi Kövirózsa Habkrém
2018. augusztus 31.

Imádom az Ilcsit (na jó a csipkebogyós tonik nem jött be). Ez is nagyon szuper termék. Barátnőm nagyon nagy kedvence, így hát adott belőle egy keveset :) Nagyon finom illata van, felkenve talán még jobb. Egyébként az összes habkrémjüket vizesen kell felvinni, sokkal jobb a hatás és kevesebb kell belőle. Azonnal felszippantotta az egyébként zsíros bőröm és matt lett a végeredmény -ezen egyébként meglepődtem, mert zsírosabb krémnek tűnt. Nagyszerűen hidratál. A napégette bőrőmet hipp-hopp rendberakta :) Szóval jár az 5* neki is! 😊

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás
2018. augusztus 26.

Csodás kókuszillat és pihe-puha haj az eredmény, ha ezt használom!

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray
2018. augusztus 20.

Nagyon finom illat, kis nyárias üde gyümölcsös.

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém
2018. augusztus 17.

Férjem hű társa a téli hónapokban, nagyon szereti és én is. Mindig ezt veszem neki.

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2018. augusztus 17.

Szeretem az illatát, könnyen ki lehet fésülni a hajam, ha ezt használom. Nedves hajra szoktam használni, nekem úgy jött be a legjobban. Ami nem tetszik, hogy sokkal gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. augusztus 14.

Biztos bennem van a hiba. Mindenkinek bejön, nekem viszont baromira csípte a szemem. Végül eladtam, mert számomra használhatatlan volt.

Oriflame Love Nature Arcradír Málnával

Oriflame Love Nature Arcradír Málnával
2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem a gyümölcsös radírokat, amikben természetes a szemcse és finom az illata. Hatását tekintve sem rossz, de nem ragadok le nála hosszútávon. Volt már ennél jobb és rosszabb radírom is. Ezért 3*.

Schauma Golf Vital Balzsam

Schauma Golf Vital Balzsam
2018. augusztus 9.

Nyaralásra elfelejtettem balzsamot hozni, a férjem vette nekem az egyik kisboltban, mert nem volt más. Nem is baj, mert már nagyon régen használtam. Nem rossz balzsam árát, hatását tekintve sem. A kócos balzsammentes hajamat, csodaszép kifésülhetővé varázsolta. Megérdemli a 4*ot.

Annemarie Börlind Kézbalzsam

Annemarie Börlind Kézbalzsam
2018. augusztus 8.

Az egyik legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam. Könnyen felszívódik, finom az illata és nagyszerűen hidratál :)

Oriflame The One EverLasting Sminkrögzítő Permet

Oriflame The One EverLasting Sminkrögzítő Permet
2018. augusztus 7.

Az esküvőnkre vettem, mert barátnőm sminkelt, tartósságra szükség volt. Nagyon bevált, egész hajnalig tartott a sminkem, pedig 40 fok volt 😁 Nekem a pumpa is rendben van. Felrázom kb 20 centiről fújom és jól oszlik el. Ára is jó.