adri0419

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Milva Quinine Shampoo Forte

Milva Quinine Shampoo Forte
2020. január 23.

Szoptatás alatt úgy elkezdett hullani a hajam, hogy azt hittem kopasz leszek. Nagyon megijedtem, hiába szedtem vitamint, nem segített. Rátaláltam erre a samponra és megrendeltem. 1 hónapja használom, de láthatóan kevesebb a hajmennyiség, ami kihullik, sőt rengeteg babahajam van. Ilyet pedig már nagyon régen láttam előtte, de szabályosan kis fufrum van tőle. 😂 Szóval max csillag.

Dr. C. Tuna Paprika Balzsam

Dr. C. Tuna Paprika Balzsam
2020. január 1.

Semmi extra. Alig érezhető hűsítő hatás.

Dr. C. Tuna Aloe Gél

Dr. C. Tuna Aloe Gél
2020. január 1.

Egyáltaláln nem tetszett. Iszonyatosan ragadt tőle a bőröm, ráadásul egy ragacsos réteg maradt utána, ami majdnem 'megfojtott'. Megpróbáltam bemasszírozni, vártam vele, hátha, de inkább lemostam. Szörnyű.

Jáde Köves Arcmasszírozó

Jáde Köves Arcmasszírozó
2019. december 27.

Egyébként is nagyon szeretem az ásványokat, így mikor megtudtam, hogy arcmasszírozó is van màr... rögtön beszereztem. Nagyon szeretem, hihetetlenül jó érzés. Minden este használom, az esti rutin részeként a hidratálókrém 'bedolgozásához'. Nagyon jól hűsít, ellazít, felkészít az éjjeli pihentető alváshoz. Reggelente pedig általában akkor nyulok érte, ha nagyon felpuffad a szemem. Segít lejjebb húzni a duzzanatot, felébredek tőle, és energiksabbnak érzem magam. :)

Ilcsi Csengőlinkás Szemránckrém

Ilcsi Csengőlinkás Szemránckrém
2019. december 13.

Egyszerűen tökéletes!
Mindig a Biotherm Aquasource szemkörnyék ápolójára esküdtem, de egy idő után elkezdte csípni a szemem, olyannyira, hogy a durva könnyezéstől (gondolom) felduzzadt.
Gondoltam, hát, úgy is Ilcsit használok, kipróbálom ezt a csodát az érzékeny szemkörnyék bőrére is. És milyen jól tettem! Láss csodát, semmi irritáció csak a jól táplált bőr. Nagyon durván száraz szokott lenni, most még így hideg időben sem érzem, hogy húzódna. Szóval nekem, mint az összes többi Ilcsi is 5*.

Coconutoil Bambusz Fogkefe

Coconutoil Bambusz Fogkefe
2019. október 11.

Nem sértette fel az amúgy érzékeny ínyemet, nem erősek a sörtéi. Megfogni tényleg furi a műanyag fogkeféhez képest, de ez legyen a legkisebb gond. Nagyon szeretem a természetes, környezetbarát dolgokat, úgyhogy nem kérdés, hogy ezentúl milyen fogkefém lesz.

Happy Teddy Testápoló

Happy Teddy Testápoló
2019. szeptember 23.

A popsikrémben pozitívat csalódtam, így megvettem a testápolót is. Hasonlóan szép összetevői vannak. Folyékonyabb, gyorsan beszívódik a baba bőrbe, irritációt nem okozott. A száraz területeket pikk pakk elmulasztotta. Nálam jelesre vizsgázott.

Facelle Intim Törlőkendő (régi)

Facelle Intim Törlőkendő (régi)
2019. szeptember 21.

Nagyon jó kis kendő. Mindig tartok a táskámban. Megfelelő nagyságú, illatú, nedvességtartalmú, nem okozott irritációt, nem szárít. Árban is nagyon kedvező.

Happy Teddy Popsikrém

Happy Teddy Popsikrém
2019. szeptember 21.

Kisbabámnak ezt választottam, mert nagyon szép összetevőkből áll. Az a kicsit zsírosabb állagú krém, úgyhogy kevesebb kell belőle, mint más popsikrémekből. A popsi bőre egyébként jól hidratált, egyáltalán nem piros mióta ezt használjuk. Továbbá még az arcára is szoktam használni, ha bármilyen bőr probléma lenne pl. karcolás, melegtől való kipattogás stb. Eddig mindenre bevált. Ha az árát nézem nem olcsó, de a kiszerelés hatalmas, mint írtam kevés kell belőle és nekem ennyit igazán megér, hogy természetes alapanyagokat kenjek a kisfiam még nagyon érzékeny bőrére.

Himalaya Herbals Babahintőpor

Himalaya Herbals Babahintőpor
2019. szeptember 18.

Hát hogy is mondjam... egyik szemem sír a másik nevet... kisbabámnál használtam, mert más nem volt itthon. Szerencsére irritációt nem okozott, de minek is van egy baba termékben ennyi parfüm? Azt hiszem jobb lesz ha félreteszem. Majd ha kicsit megedződik a bőre visszatérünk rá. Addig legyen 3as.