adri0419

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ilcsi Rózsa Habkrém

Ilcsi Rózsa Habkrém
2018. november 25.

Anyukám kedvenc kréme, az erősen vízhiányos bőrét nagyszerűen hidratálja. Az arctejjel és tonikkal használja együtt.

L'Occitane Relaxing Body Cream

L'Occitane Relaxing Body Cream
2018. november 25.

Nagyon finom illatú, könnyed testápoló. Nem ragadsz órákig, könnyen felszívódik, mégis eléggé hidratál. Az összetevői is szépek. Pont most kezdtem használni, az őszi időben jó, kiderül télen mennyire tud teljesíteni. Lehet nyári testápolónak lenne megfelelő. De egyenlőre 5*.

Shiseido Zen Sun

Shiseido Zen Sun
2018. november 20.

Szerintem az egyik legjobb illat a Shiseidotól. Nagyon finom gyümölcsös, olyan mintha egy gyümölcskertet fújna magára az ember. A nagy kiszerelése van meg, már csak éppen 2 fújásnyi van benne, de annyira tetszik, hogy nem akarom elhasználni. Sajnos már régóta nem láttam sehol.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2018. november 14.

Mikor megjelent nagyon tetszett, de miután minden 2. nőn ezt az illatot érzem, elvesztette a varázsát és néha már fúldoklóan édesnek érzem. Nem fújnám magamra - most már! Ettől függetlenül, mint parfüm biztosan megállja a helyét és a tartóssága is vitathatatlan. Szóval csak azért kap 3*ot, mert tucatillat lett, a replikákról meg aztán ne is beszéljünk.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2018. november 14.

Hosszú ideig az arany színűt használtam, nagyon nagyon szerettem. De aztán kipróbáltam mást és eltávolodtunk egymástól. Lehet, hogy még visszatérek hozzá. Nem potyogott, napi 12 órát simán kibírt munka közben, semmi maszatolódás (pedig nem is vízálló), extrém fekete színű (én csak azt szeretem) és ezenfelül az ára is baráti.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2018. november 14.

Még tinikoromban azt gondoltam nincs ennél jobb spirál, de aztán kipróbáltam más, sokkal jobb minőségűeket is. Szerencsére! Nekem estére belepotyogott a szemembe a festék és úgy konkrétan semmit nem csinált a pilláimmal, úgyhogy könnyes búcsút vettünk egymástól. Volt, amikor megrendeltem és a teljesen új is olyan volt, mintha már használták volna és beszáradt. Na akkor telt be a pohár, aztán szépen lassan jobbakat keresgéltem. És találtam is. Nem venném újra, még az Essence legolcsóbb spirálja is jobb teljesítményt nyújtott, mint ez!

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2018. november 14.

Barátnőm kedvenc illata, én is imádom ha megérzem rajta :) Édeskés, mégis különleges illatról beszélünk. Nekem picit nehezebb illat, nyáron el nem tudnám képzelni, hogy viselem. De téle és úgymond "esti" illatnak tökéletes.

Alterra Hidratáló Hajsampon Gránátalma és Aloe vera

Alterra Hidratáló Hajsampon Gránátalma és Aloe vera
2018. november 11.

Már régebben használtam, először nagyon tetszett, de aztán olyan szinten zsíros lett tőle a hajam, hogy nem is tudtam elhasználni. Anyukámnak, akinek viszont nagyon száraz a haja, bevált.

Alterra Deo Jojoba & Zsálya

Alterra Deo Jojoba & Zsálya
2018. november 11.

Már régebben használtam, akkor jó volt. Az illata olyan kellemes citrusos, nyári illat. Mivel dezodorról beszélünk, izzadsz, de büdi nem leszel tőle. Viszont még keresem az igazit, úgyhogy nem maradtam ennél.

Ilcsi Csipkebogyós Kukoricás Bőrradír

Ilcsi Csipkebogyós Kukoricás Bőrradír
2018. november 1.

Kb. 2 éve már csak Ilcsit vagyok hajlandó a bőrömre kenni. Fantasztikusak az eddig általam használt termékei. Nagyon finom illata van ennek a radírnak is. Felvitelkor is radíroztam vele a bőröm, illetve száradás után (gyorsan megszárad) is. Nagyon jó a hatása, érzem, hogy fellélegzik tőle a bőröm.