adri1

Regisztráció dátuma: 2013. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2013. április 8.

Az eddig legjobb alapozó, amit kipróbáltam. Nagyon jól, tartósan mattít, emellett a pórusokat is szépen finomította. Természetes hatású, mintha nem is lenne rajtam semmi, mégis szép arcbőrt varázsol!

Murnauers Holt-Tengeri Algás Maszk

Murnauers Holt-Tengeri Algás Maszk
2013. április 8.

Nekem megtette a kívánt hatást. Az orrom mellett van pár tág pórusom, s finomított rajtuk. A bőröm is feszes, tiszta volt a használata után.

Ichtiolos Gyógyfüves Maszk

Ichtiolos Gyógyfüves Maszk
2013. április 1.

Egyszerűen csodálatos eredményekkel tudok csak beszámolni róla!!
23 éves vagyok, s tinikorom óta küzdök a pattikkal, a pórusaim is egy-két éve nagyon kitágultak (láthatóan..) DE...egészen idáig.. elmentem kozmetikushoz, aki szépen kitisztítja a bőrömet, s akinek nem lehetek elég hálás, hogy ajánlotta számomra ezt a terméket... CSODASZER!! amióta ezt használom, komolyan mondom (s nem túlzok), nagyon szép bőröm, még soha nem volt ilyen állapotú.. Az utált púdert, alapozót végre elhagyhatom, mert nincs már mit takargatnom, sokkal nagyobb az önbizalmam is, nincs az az érzésem, hogy mindenki a tág pórusaimat bámulja..(szörnyű volt..) Annyi mindent kipróbáltam már, s csak kevés eredménnyel, de végre megtaláltam az én termékemet!!! :)
Azt hiszem, kipróbálok más Ilcsis dolgokat is. :-)

Halle By Halle Berry Parfum Deodorant

Halle By Halle Berry Parfum Deodorant
2013. április 1.

Én nagyon szeretem az illatát! De...ízlések és pofonok.:-)

Balea Pórustisztító Tapasz

Balea Pórustisztító Tapasz
2013. április 1.

Teljes PÉNZKIDOBÁS.. többet nem adnék érte 1000 ft-ot..nem is tudom, mit vártam tőle.. inkább érdemesebb elmenni kozmetikushoz...

Manhattan Clearface Korrektor

Manhattan Clearface Korrektor
2013. április 1.

Nem rossz, nekem jól bevált, ha akad egy-két gyulladás az arcomon, lehúzza szépen. De tényleg nem tartós, sőt kissé ragadós is, miután felkentem. Nekem a Balea young korrektor jobb volt, sőt, még olcsóbb is, azonban nagyon világos a bőröm, s a Manhattan-nél van csak számomra megfelelő, jó világos árnyalat.

Manhattan Clearface Natural Mat Make-up (régi)

Manhattan Clearface Natural Mat Make-up (régi)
2013. április 1.

Számomra is ez az eddigi legjobb alapozó, amit használtam, mivel ami a legfontosabb, hogy nem tömíti el a pórusokat, szóval nem kell attól félnem, hogy pattanásos lesz a bőröm. (ellenben más alapozókkal)
A fedése nem valami jó, ezért ha szükséges, akkor a Manhattan clearface korrektort használom mellé a kisebb piros foltok eltüntetésére. A legvilágosabb árnyalatot szoktam megvenni, azonban ez is sötét lenne, ha vastagon kenném fel. De csak vékonyan szoktam, szóval így az árnyalata "elmegy".

Manhattan Clearface Kompakt Púder

Manhattan Clearface Kompakt Púder
2013. április 1.

Régen mindig ezt használtam, amikor még problémás, pattanásos volt a bőröm. Jól mattított, s jól fedett, nem képzett újabb pattikat.Sokszor "kimentett". :-)

Balea Young Antibakteriális Arctisztító Kendő Szalicilsavval

Balea Young Antibakteriális Arctisztító Kendő Szalicilsavval
2013. április 1.

Utazások alkalmával szoktam használni. Nagyon jól tisztít, zsírtalanít. Régebben, amikor megjelent egy-két gyulladt pattanás az arcomon, emlékszem, hogy ez a kendő mindig segített, s lejjebb vitte a gyulladást. Használata után sima, puha lett tőle az arcbőröm. Bátran merem ajánlani a rendszeres használatát a pattanásokkal küzdőknek. Nekem akkoriban bevált! :-)

Balea Eldobható Női Borotva

Balea Eldobható Női Borotva
2013. április 1.

Én mindig ezt vásárolom. Simán versenybe szállhat a márkásabb borotvákkal, sőt.... Nekem abszolút bevált, hatékony, tartós, s jó áron kapható.