adri97323

Regisztráció dátuma: 2013. március 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2019. október 11.

Több mint három évvel később, egy Douglas-es szaglaszás után elhamarkodottan megvettem. Azt hittem, hogy most jobban működik rajtam, de valamiért nem tudok megbarátkozni vele.

2016.02.26.
Imádom ezt a parfümöt...papíron. Sajnos rajtam túl szúrós, pedig nagyon akartam szeretni. 4 csillagot adok neki, mivel gyönyörű rózsás, nőies illat, de rajtam sajnos nem működik.

Balea Tisztító Arcmaszk Cinkkel

Balea Tisztító Arcmaszk Cinkkel
2019. április 17.

Jól kitisztítja a pórusokat, de szárít egy kicsit.
Az előző változat közvetlen felkenés után csípett, ennél viszont később és kevésbé intenzíven érezhető.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2019. április 10.

Első használat után már láttam, hogy összehúzta a pórusaimat. Most már mintha kevésbé láthatóak is lennének, mintha kevesebb mitesszer lenne az orromon. Pár másodpercig csípett egy kicsit, de hamar elmúlt.

Baba Lanolinos Szappan

Baba Lanolinos Szappan
2016. január 11.

Az egyetlen szappan ami az ekcémás kezemre használható. Pár használat után kezdtek eltűnni az apró sebek és a viszketés, úgy, hogy nem használtam mellette semmilyen krémet.

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanillia Testápoló

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanillia Testápoló
2015. augusztus 27.

Meglepően keveset kell használni belőle, így sokáig elég lesz. Az illata nagyon finom, talán még a testpermetnel is jobb. Megfelelően hidratál, és egész gyorsan beszivodik.

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet
2015. augusztus 27.

Parfüm helyett, hétköznapra tökéletes.
Nekem nyárra kicsit túl édes, de ősszel és télen jó barátok leszünk.

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2015. június 27.

Bár a pattanásokkal és a mitesszerekkel nem kezd semmit, azért még szeretem ezt az arclemosót. Minimálisan szárít, de remekül tisztít és a sminket is maradéktalanul leszedi. A radírozó szemcséi is jó szolgálatot tesznek és imádom a hűs érzést amit hagy maga után. Ha csinálna valamit a pattanásokkal és a mitesszerekkel akkor megadnám az 5 csillagot.

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Testápoló

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Testápoló
2015. június 26.

Gyorsan beszívódó, jól hidratáló testápoló. Kézkrémként is megállja a helyét. Az illatmentesség plusz pont.

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő
2015. június 17.

Finom illatú, krémes, jól habzó tusfürdő.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2015. június 17.

Sajnos használat közben már egyáltalán nem olyan az illata mint amikor beleszagolok a flakonba. Sokkal jobban előjön a kókusz és a finom naptej illat eltűnik. Viszont jól habzik és tisztít.