Adri994

Regisztráció dátuma: 2017. április 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sebamed Golyós Deo Lime Illattal

Sebamed Golyós Deo Lime Illattal
2018. május 7.

Én a "lemongras" illatot próbáltam ebből a roll on-ból. Javíthatatlanul naivan próbálkoztam az alumínium-mentes termékekkel, hátha egyszer rátalálok a megfelelőre, sajnos ez sem ért semmit, egy óra sem tellik el, de már átüt a testszag :(
Korábban próbáltam a Bionsent és a Crystal deot, plusz a Müllerben találtam egy üveges, rózsaillatú Fa dezodort is, kitartóan próbálkoztam, 0 eredménnyel. Szerintem a Seba meddel zárom a sort...

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2018. május 7.

Tavaly vásároltam pár Manna terméket problémás bőrömre ezzel a szappannal az élen. Utánaolvastam-kérdeztem a hatóidőnek, úgy volt, hogy hosszú hetek után várható javulás. Türelemmel, kitartóan folytattam a napi rutinomban reggel-este, de nemhogy a pattanásokon nem javított, még nagyobb, azok a tipikusan nyomhatatlan, keménydudororos pattik jöttek az addigiak mellé...próbáltam egy darabig én is bemagyarázni magamnak, hogy ez a tisztulási folyamat része, meg most törnek elő a mélyben lappangó pattik és utána majd szép lesz, de egyre durvábban jöttek és már az egész arcom fájt...a kukában landolt. Azóta áttértem a TBS teafás termékcsaládjára, soha nem volt hasonló panaszom. A pattik sajna hormonálisan jönnek, de így legalább kordában tudom őket tartani, és nem növesztek pluszba újabbakat; gyulladtabbakat...egy borzalom volt ez a szappan.

Dr. Kelen Luna Kalendulás Sósborszesz Gél

Dr. Kelen Luna Kalendulás Sósborszesz Gél
2017. augusztus 20.

A nyakam-vállam közt jelentkező fájdalomnál sokat segített! :)

The Body Shop Teafaolajos Ecsetelő

The Body Shop Teafaolajos Ecsetelő
2017. augusztus 19.

Makacs pattanásokra nem az igazi, akkor már inkább tiszta teafaolaj. Azt is gyógyszertárban érdemes beszerezni, itt 3000ft magasságában van a 10ml-es kiszerelés. Én megvettem, de már bánom utólag :( legalább sokáig elég, és tényleg szárítja a pattikat,ez vigasztal.

Amway Glister Szájvíz Koncentrátum

Amway Glister Szájvíz Koncentrátum
2017. augusztus 19.

Az egyetlen szájvíz, ami ér valamit, és nem csak 10 percig tart a hatása. Fél évig is kitart :)
Van egy mini glister spray, azt is szoktam mellé rendelni, ha gyors frissítés kell, tökéletes az is ;)

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2017. augusztus 19.

Amennyire nem váltak be a Dove golyós deoi, épp annyira szeretem a klasszikus tusfürdőit :)
Szeptember végéig még tart az akció is, ami szerint a promóciós időszakban az első 5000 blokkfeltöltő visszakapja a megvásárolt terméke árát. Nem csalás, nem ámítás, július végén vettem egy 500milis krémes tusfürdőt és elutalták egy héten belül :) kellemes ajándék volt.

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2017. augusztus 19.

Egy darabig festettem a hajamat, viszont eszméletlen módon elkezdett hullani, úgyhogy búcsút intettem a festéknek :( elég nagy volt a kontraszt a természetes és a festett színem között, beruháztam egy ilyen termékre. Kegyetlenül beleragadt a hajamba, először meg is ijedtem, de balzsammal gyerekjáték volt kiszedni, és a festék is szépen kijött :)
Félhosszú hajra használtam, bőven elég volt egy dobozzal.

Palette Mousse Color Hab Állagú Hajfesték

Palette Mousse Color Hab Állagú Hajfesték
2017. augusztus 19.

Még évekkel ezelőtt a Violet árnyalattal festettem be a hajamat, nem vagyok egy őstehetség de ezzel tényleg olyan volt a festés, mint 1 szimpla samponozás... :)
Kb.1 évig tartott a szerelem, a színe gyönyörű volt, pláne ha megcsillant rajta a napfény...mai napig visszasírom,de csomókban hullott a hajam, egyszerűen nem tűri a festéket,max a haloványabb szinezőket :(

Biomed Árnika Krém

Biomed Árnika Krém
2017. augusztus 19.

Költözködésnél kificamodott párom bokája, és elég nagy kínja volt :( ...
Reggel-este bekenegettem árnika krémmel, szépen körbefásliztam, és működött,fokozatosan szűnt a fájdalma ^^
A fekete nadálytövet is be fogom szerezni a mini házi patikámba :)

Fabulon Mélytisztító Arclemosó Gél

Fabulon Mélytisztító Arclemosó Gél
2017. augusztus 19.

Még régebben használtam ezt a lemosót, felbuzdultam azon, hogy a Helia d gyártja, és ugy véltem, ez garancia a minőségre...tévedtem. A finom borsmentás illatán kívül más pozitívumot nem tudok mondani, a pattanásom nem lett sem több, sem kevesebb, a bőröm sem lett szárazabb/zsírosabb, semmit nem csinált, csak transzformálódott... Nem tudom, más tapasztalt e hasonlót, de én a zuhanykabinban 1 kis sarokpolcon tároltam és 1 hónap alatt bezöldült az egész lötyi, sajnos a kukában landolt, mert nem mertem kockáztatni. :/