Adrien92

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tom Tailor Urban Life Woman

Tom Tailor Urban Life Woman
2016. március 22.

Az egyetlen olyan parfüm, amelyet már többször is újra vásároltam. Nagyon kellemes édeskés, ízléses illat.Tartóssága kb. 5-6 óra. Mindennapi használatra tökéletes! :)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. március 14.

Negyedik napja vagyok nagyon boldog tulajdonosa. Valóban egy csodaszer! :) Gyönyörűen ívelt, hosszú és szépen szétválasztott pillákat varázsol! Egész nap fent marad, nem maszatolódik el, semmi pókláb effekt. :) Nagyon örülök, hogy erre a szempillaspirálra esett a választásom. Imádom! :)

L'Oréal Paris Elvital Nutri-Gloss Crystal Sampon

L'Oréal Paris Elvital Nutri-Gloss Crystal Sampon
2015. január 29.

Valóban, a küllemét remekül eltalálták. :) Csillog-villog. Negyedik hete használom és teljesen meg vagyok elégedve a használat utáni eredményével. A hajam szép fényes,lágy esésű, nem zsírosít és a fajbőrömet sem irritálja. Nekem nagyon bejött. :)

Palmolive Oriental Beauty Stimulating Tusfürdő

Palmolive Oriental Beauty Stimulating Tusfürdő
2015. január 29.

Közel két hete használom. Az illata valami mesés,Törökországi utazásomat idézi fel. Nem szárít, jól tisztít és az ára is rendben van, 349 Ft-ért vásároltam a Rossmann-ban. :)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)
2015. január 23.

Ajándékba kaptam, nem túlzottan örültem, mert eddig nem volt jó tapasztalatom a Garnier hajbalzsamokkal... viszont! meglepődve tapasztaltam a hatását. Éppen elfogyott az akkor aktuális kedvenc balzsamom és kénytelen voltam ezt használni. Már amikor vizes hajba masszírozom, érezhetően puhább, fényesebb szinte siklik a hajon, finom gyümölcsös illat. :) Megszárítva a hajam gyönyörűen ragyog, kellemes tapintású, kevesebb a töredezett hajvég és nem zsírosít. Azóta már a második flakon végén járok és nagyon örülök, hogy ez a hajbalzsam ennyire bevált nálam. :) Mikor ezzel ápolom,mosom a hajam, a férfiak oda vannak a hajam illatáért. :D :D

Soliteint Intifemin Plus Intim Lemosó

Soliteint Intifemin Plus Intim Lemosó
2015. január 23.

Megannyi fajta intim lemosót próbáltam már. Mielőtt erre esett a választásom, most tényleg nem az ár számított, ha nem lenne pénztárcabarát áron( 700 Ft körül), valószínűleg akkor is meg vásároltam volna. Kellemes illat, finom hab állag, nem irritál, nem szárítja a bőr, használata után jobban érzem magam. Egy szóval minden szempontból tökéletes! :)

Sundance Önbarnító Tej

Sundance Önbarnító Tej
2015. január 23.

Nagyon jó vele dolgozni. Szépen, egyenletesen barnít és nincs sárga hatás. Jól hidratál és az illatával sincs semmi bajom. :) Amikor már nem kenem, egyenletesen kopik ki a bőrből. Tökéletes!

Shakira Wild Elixir

Shakira Wild Elixir
2014. október 21.

Magabiztos, tekintélyt parancsoló, figyelemfelkeltő, érzéki, vad. Imádom. Tartóssága is nagyon rendben van, a maga 6 órányi intenzív érzékelhetőségével. A férfiak imádják. :)
Leírása a következő: Shakira egy távoli világba hív meg minket, egy olyan vad világba, ahol bármi megtörténhet…Tegyünk egy sétát vele a vadonban!
Az Elixir bevezetett minket Shakira egy egzotikusabb világába. Most a történet folytatódik a Wild Elixir új illattal, amely egy olyan nő története, aki a természettel együtt mozog, akinek elbűvölő szépsége mindenkit meghódít maga körül.
Akciósan vettem a Rossmann-ban, 2999 Ft-ért a 30 ml-es kiszerelést.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2014. október 21.

A kedvenc tusfürdőm. :) Az illata isteni, jól tisztít, táplálja a bőrt, hidratál. Egy igazi élmény vele zuhanyozni. :) Én akciósan vettem 349 Ft-ért a Rossmann-ban, ami szerintem verhetetlen ár érte. :)

Avon Advance Techniques Instant Repair 7 Balzsam Igénybevett Hajra

Avon Advance Techniques Instant Repair 7 Balzsam Igénybevett Hajra
2014. október 21.

Átlagos hajbalzsam. Nem regenerálja a sérült hajvégeket, talán picikét hidratál. Használatkor nem érzem azt, hogy sokkal jobb lenne a hajamnak. Semmi extra hatás.