adrienn.bogdan1

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)
2014. november 9.

Én alapozó terén nagy Clinique Fun vagyok, de gondoltam kipróbálok egy olcsóbb verziót, hátha spórolhatok .
Nekem sem tetszik. A fedése közepes, ami nekem tökéletes lenne, mert nem szeretem a maszk hatást, de iszonyatosan szárítja a bőröm, így csak hidratálóval keverve tudtam használni, szóval BB krémet csináltam belőle, de így sem tetszett.
Maradok a bevált Clinique-nél, ezt pedig elajándékozom valakinek akinek zsírosabb a bőre, mert szerintem ez az alapozó inkább zsíros bőrre lett kitalálva.

Clinique Blushing Blush Pirosító

Clinique Blushing Blush Pirosító
2014. november 9.

A legjobb pirosító, amit valaha használtam. A 110 Precious Posy árnyalatot használom, de próbáltam már más árnyalatban is. Erősen pigmentált, gyönyörű színekben kapható. Nem olcsó mulatság, de megéri az árát, mert egyrészt tényleg nagyon szép a bőrön, természetes, tartós, és nem tömíti el a pórusokat, nem okoz mittesszereket.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2014. november 9.

Már nagyon nagyon régóta szemezgettem vele, de nekem valahogy nagyon nem akaródzott ennyi pénzt kiadni egy szempillaspirálért. :) Ajándékba kaptam egy kisebb kiszerelést egy vásárlás alkalmával, és nagyon megszerettem. Nagyon szép mély fekete színe van, és amit a legjobban szeretek benne, hogy nem gyűlik össze rajta csomókban a festék, így nem ragadnak össze a pillák, nem nehezednek el. Szerencsére két ajándék mintám is van, de ha ezek elfogynak, akkor mindenképpen újra veszem majd.

SYOSS Supreme Selection Restore 3in1 Intenzív Hajápoló Folyadék

SYOSS Supreme Selection Restore 3in1 Intenzív Hajápoló Folyadék
2014. november 9.

Nagyon szeretem. Hosszú göndör hajam van, elég száraz, a hajvégeknél és hajlamos az elvékonyodásra, töredezésre. Sorstársaimank kifejezetten ajánlom! :) Nagyon nagyon sok terméket kipróbáltam már, de a drogériákban kaphatók közül benne van a top 5-ben!. Jó az illata, hajpakolásként, és balzsamként is lehet használni, és sokáig elég.

Syoss Keratin Balzsam

Syoss Keratin Balzsam
2014. november 9.

Száraz göndör hajam van, megvettem a sampont, és a balzsamot, de a kettő együtt nagyon zsírosít.
A sampont nem használom, helyette másik márkát vettem, de a balzsamot megtartottam. Nagyon szeretem az illatát. Szerintem csak akkor vedd meg, ha kifejezetten száraz a hajad, és akkor is csak a hajvégekre tedd, mert egyébként valóban elnehezíti a hajat, és zsíros hatást kelt rögtön hajmosás után.

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon
2014. november 9.

Csatlakozom az előttem szólókhoz :) Valóban remek illata van, de én is azt tapasztaltam, hogy nagyon hamar bezsírosodik tőle a haj, pedig nekem göndör hajam van, ami kifejezetten száraz....
A balzsamja nagyon nagyon bejott, de a samponnal együtt használva nekem már túl sok.

L'Oreal Revitalift Magic Blur Ránctalanító Nappali Arckrém

L'Oreal Revitalift Magic Blur Ránctalanító Nappali Arckrém
2014. november 9.

Több mint egy hónapja használom ( használtam) Eleinte nagyon meg voltam elégedve, mert felvitel után szinte rögtön megváltoztatja a bór állagát, de néhány nap után már kezdtek megmutatkozni a hiányosságai. Olyan érzés, mintha egy filmréteget vonna az arcra, ami egyrészt mattít ( tudom ezt sokan szeretik, de nekem ez már túl matt :) ) és nagyon szárítja a bőröm. Nekem önmagában nagyon gyenge, mert egyáltalán nem hidratál, és a szemem alatt kifejezetten szárít, hiába használtam mellé szemkörnyék ápolót.
Összességében azt gondolom, hogy zsírosabb bőrre tökéletes lehet, akár primernek is, de nekem alá kell hidratálnom, mert nagyon szárít, és nekem kissé bizarr ez a műanyag viaszos réteg amit az arcomon képez

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2014. november 9.

Nagyon szeretem, és csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek kombinált vagy száraz bőre van, és nem szereti a matt maszk hatást. Közepesen fed, de mivel nekem szerencsére nincsenek bőrhibáim, így ez épp elegendő. Nem mattít, kellemesen hidratál, folyékony állaga miatt csak nagyon kis mennyiséget érdemes felvinni.
Én nagyon szeretem, és már évek óta használnom.