Adrienn08

Regisztráció dátuma: 2013. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme Ultimate Keratinnal

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme Ultimate Keratinnal
2015. május 23.

Az N3-as, középbarnával festettem, fekete lett. Mondjuk számítottam rá, hogy sötétebb lesz, de azt nem, hogy ennyire, viszont nem bánom.:D Nagyon szép színe van, a hajam pedig iszonyat fényes és puha. A kopására viszont kíváncsi leszek.

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező
2015. május 23.

Update: eltelt 3 nap és megvolt az első hajmosás. Iszonyat sok fekete lötty jött még le a hajamról, már szinte teljesen vörös újra, csak elöl 1-1 nagyobb tincs fekete. Még mindig nagyon igénytelennek nézek ki...:D Fényben a fekete inkább már zöldnek hat...érdekes...

Barnát szerettem volna a szintén barnára festett, de Vuk vörösre kopott hajamra, viszont csak egyetlen sötét árnyalat volt, ébenfekete. Nem bántam, gondoltam, kipróbálom, úgyis kikopik, az előírt időnél 10 perccel tovább hagytam fent, lemosás ok, a bőröm sem fogta meg, vízzel simán lejött, de a színe... Az alja középbarnának mondható, rendben is lenne, számítottam rá, hogy igazi fekete nem lesz, a tövem kb. 3 centin viszont ugyanúgy virít, egyáltalán nem fogta be, a frufrum alja pedig fekete, úgyhogy most megint elég hülyén nézek ki. A hajam viszont szép fényes és puha, az alján még a szín is tetszene, de az a fránya tő...cseppet igénytelennek nézek ki, pedig pont ezt akartam elkerülni.:D

Balea Bezaubernde Freude Testápoló Krém Sárgabarack és Bazsalikom Illattal

Balea Bezaubernde Freude Testápoló Krém Sárgabarack és Bazsalikom Illattal
2014. augusztus 22.

Csodát azért nem tesz, de egész szépen hidratál. Az illata nagyon tetszik, melegben pedig kellemesen hűsít. Nekem kicsit nehezen szívódik be és egy kis zsíros érzetet is hagy sajnos.:S Mindezek ellenére 4*

Balea Hidratáló Krémtusfürdő Mandarin Illattal

Balea Hidratáló Krémtusfürdő Mandarin Illattal
2014. július 23.

Most épp ő van soron, nagyon szeretem, mint az összes többi társát.:)

Balea Jeden Tag Shampoo Vanilletraum

Balea Jeden Tag Shampoo Vanilletraum
2014. július 23.

Az ára nagyon jó (volt), az illata még sokáig érződik a hajamon és imádom, nem zsírosít, nem szárít, de nem is érzem tőle olyan nagyon tisztának a hajam.

SYOSS Baseline Hajfesték

SYOSS Baseline Hajfesték
2014. május 17.

A képen látható színt próbáltam. Festés közben csípett kicsit, de nem volt vészes, a lemosás óta viszont le akarom kaparni a fejemről a bőrt, annyira viszket, teljesen kiszárította, a hajam sincs a legjobb állapotban tőle. A szín pedig közel sem olyan, mint a képen, élénk vörös lettem.:S

Oriflame Felicity EDT

Oriflame Felicity EDT
2014. május 16.

Nagyon tartós és az illata...IMÁDOM!!! Kár, hogy már nem lehet kapni.:(

Floren Glicerines Kézkrém

Floren Glicerines Kézkrém
2014. május 8.

Elég nehezen szívódik be, viszont szépen hidratálja a szétszáradt, bomló kezeimet, remélem ez ezután is így marad. Én az illatát is nagyon szeretem, az ára pedig tényleg nagyon jó.

Isana Hajszesz Nyírfa Kivonnatal

Isana Hajszesz Nyírfa Kivonnatal

2014. április 25.
Hááát, eljött az update ideje... Szóval...borzasztó, növesztő hatás nulla, a szagától már rosszul vagyok, ráadásul, ha előző este is teszem fel, akkor másnap is követ a szag. Nem tudom, hogy más érzi-e, de remélem nem. Nagyon lassan fogy, ami ebben az esetben hátrány, még mindig van, majd valahogy ellocsolgatom a fejemre...majd...egyszer...talán...

2014. február 4.
Január közepén vettem, most épp vadul hajat növesztek, még tesztelés alatt áll, túl sok változást nem vettem észre, pedig minden este használom, a szaga (nekem szag) elég fura, olyan dohos, de ha használ, akkor nem érdekel.:D
Update később...

Balea Vitalizáló Sampon Rozmaring és Citromfű Kivonattal

Balea Vitalizáló Sampon Rozmaring és Citromfű Kivonattal
2014. április 25.

Nagyon jól bizsergeti a fejbőröm, hűsít, jól tisztít, az olajos pakolásokat is szépen leszedi 2 mosással a hajamról, nem zsírosodik hamarabb a hajam, nem szárít, nekem az illata is nagyon tetszik! Még balzsamot sem kell használnom.