Adrienn24

Regisztráció dátuma: 2017. december 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. december 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Beyoncé Pulse

Beyoncé Pulse
2017. december 7.

Szeretem Beyonce parfümjeit. Édessége miatt sokaknak taszító lehet, de szerintem van benne valami, ami vonzza a férfiakat. :)

Nike Women Pink Body Fragrance EDT

Nike Women Pink Body Fragrance EDT
2017. december 7.

Nagyon vagány, friss illat. Hétköznapi rohangáláshoz kiváló.

Giorgio Armani Mania

Giorgio Armani Mania
2017. december 7.

Sok dicséretet bezsebeltem, köszönhetően neki. Nem csábítő de igazi elegáns, nőies illat. Nagyon tartós.

Playboy Vip For Her

Playboy Vip For Her
2017. december 7.

Finom, nőies illat hétköznapokra.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2017. december 7.

Rengeteg spirált kipróbáltam, de ez a befutó. Nem csomósodik. Sok dicséretet kapok és sokan kérdezik hogy műszempillám van-e mert olyan szép fekete és hosszú, pedig nem, ez mind a szempillaspirálnak köszönhető.

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2017. december 7.

A körömlakkok királya.Hihetetlenül tartósak, különösen a géllakkok. Gyönyörű színek közül lehet választani. Bár kicsit drága de megéri a tartóssága miatt!

Essence Like A Day In A Candy Shop

Essence Like A Day In A Candy Shop
2017. december 7.

Imadtam ezt a parfümöt. Édes, vidám illat. De nem merném állítani hogy csak tinik használhatják, van bennem valami kacér nőiesség is. Cuki, cuki, cuki! :)

Avon Spotlight Kölni

Avon Spotlight Kölni
2017. december 7.

Nagyon szerettem. Letisztult mégis nőies illat. Sokan dicsérték.

Antonio Banderas Her Golden Secret

Antonio Banderas Her Golden Secret
2017. december 7.

Nem igazán tudom hovatenni ezt a parfümöt. Egyszerre érzem azt hogy idősebb korosztálynak való, utána meg azt hogy ez egy fiatalos szexi nő illata is lehet,persze nem nappali viselethez. Viszont amit sajnalok hogy megfájdul a fejem tőle, de van fantázia ebben az illatban

James Bond 007 for Women EDP

James Bond 007 for Women EDP
2017. december 7.

Sokat szemeztem ezzel a parfümmel,mire megvettem. Nem bántam meg. Egyszerre vagány és nőies illat. Az illata nem annyira tartós de azt sem bánom. Imádom!