Adrika

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Pearl & Beauty Golyós Dezodor

Nivea Pearl & Beauty Golyós Dezodor
2018. március 10.

Imádom ezt a dezodort, főleg az illata miatt, na de persze a hatásáról sem kell megfeledkezni, hiszen az is tökéletes. Mindig visszatérek hozzá.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sajnos le kell pontoznom szegényt, pedig nagy volt a szerelem. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy semmit nem használ, pedig alapvetően nem vagyok annyira izzadós fajta. Pár óra múlva (télen) olyan, mintha nem is kentem volna semmit magamra. Nem tudom mi történhetett.

Avon Perceive Dew EDT

Avon Perceive Dew EDT
2018. március 10.

Alapvetően én is zöld/kék illat ellenes vagyok. Vagyis voltam ezidáig. Nemrég kaptam ajándékba ezt a parfümöt és kellemeset csalódtam, olyannyira, hogy a kedvenc illatom lett. Friss, tavaszi, nem tolakodó és talán kicsit édeskés. Rajtam meglepően tartós is, viszont olvastam, hogy mások azt írták hamar elillan. Én reggel 7-kor fújtam magamra és késő délután is még éreztem az illatot.

Flormar Full Color Körömlakk

Flormar Full Color Körömlakk
2018. március 7.

Nem olyan rég fedeztem fel ezt a lakkot, pontosabban fél éve már, hogy használok pár színt. Azt kell mondanom, hogy az eddigi legjobb körömlakk amit valaha próbáltam! Valóban egy rétegben is NAGYON jól fed, és általában én a másodikat már nem is szoktam felvinni. Gyorsan szárad és szerintem nagyon tartós is, 5 napot simán kibír. Eddig az essence lakkokért voltam oda, de ez vetekszik azzal is. :)

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2017. július 27.

Most rendeltem először, mert akciós volt és csak a leírtakra tudtam hagyatkozni, mivel még sehol nem volt lehetőségem megszaglászni. De már akkor éreztem, hogy nekünk bizony lesz közös jövőnk, mivel szeretem az édeskés illatokat. Nos, jók voltak a megérzésem. Jelenleg az abszolut kedvenc illatom. Remek, mivel nem az a nagyon orrafcsaróan édes, hanem épp hogy csak. És szuperül harmonizál a bőrömmel. Rajtam tartós is.

Alverde Hajhab Lótuszvirág Kivonat és Lila Rizs

Alverde Hajhab Lótuszvirág Kivonat és Lila Rizs
2017. június 7.

Szeretek kísérletezgetni a hajhabokkal. Mindig más fajtát veszek ha az előző elfogyott. Most rá esett a választásom. Nem egy erős tartású hab, de nekem pont ez kell mivel a nyári hónapokban egyébként sem szeretem ha a göndör fürtjeim katonásan állnak. Szépen összetapasztja a fürtöket, de nem lesz betonkemény és nem ragad. Természetes szép hatása lesz. Az illata pedig mennyei, nem győzöm szagolgatni. :)

Avon Luxe Dúsító Szempillaspirál

Avon Luxe Dúsító Szempillaspirál
2017. június 6.

Megfogadtam, hogy nem veszek többet szempillaspirált az avontól, mert eddig csak rossz tapasztalataim voltak velük. Viszont kb. két hónapja volt egy jó akció erre a spirálra, ami nem hagyott nyugodni. Böngésztem a véleményeket és úgy voltam vele, hogy legyen, engedek a csábításnak! Hát kár volt. Az elején még valahogy működött, bár akkor sem hozta azt a wow hatást amit elvártam volna tőle, nem is csinált szép pillákat, inkább csak összetapasztotta őket. A keféje egyszerűen borzalom, pár használat után elkezdtek összeragadni és görbülni a szálak, nem is értem. De ami végképp kiborított az az, hogy már most elkezdtett beszáradni. Pedig nem is használtam minden nap, és egy nála alapból jóval olcsóbb legalább fél évig kibírja. Lehet, hogy épp kifogtam egy selejtet, még szerencse, hogy nagyon olcsó volt.

Nivea Hair Milk Sampon

Nivea Hair Milk Sampon
2017. február 8.

Tudom, hogy egyáltalán nem számít milyen a termék csomagolása, pláne a samponoknál, de én nem mehetek el szó nélül mellette. Olyan ízlésesen visszafogott, klasszikus kék tégelyes nívea krémet idéző. Egyszerűen elcsábított és szerencsére a benne lévő cuccban sem csalódtam. Fényes és puha lesz tőle a hajam és nincs utána az a száraz, kócos kinézete. Számomra telitalálat. Ó, és az illata is csodás, szintén hasonlít a fent említett krémhez.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. február 8.

Végre én is csatlakoztam a Garnier miccellás vizet használók táborához. :) Valóban olyan jó ahogy mondták. Szuperül leszedi a sminket, nem szárít és nem is csípja a szemem és mintha még szépítené is a bőröm, bár lehet, hogy ezt csak én képzelem hozzá. :) Engem csak az zavar picit, hogy ragad, nem szívja be a bőröm kellőképpen, ezért mindig le szoktam mosni vízzel. Ennek ellenére tényleg egy remek termékről van szó, tuti újravevős!

Kallos Gogo Regeneráló Sampon

Kallos Gogo Regeneráló Sampon
2017. február 8.

Sok terméket használtam már a kallostól és eddig mindegyikkel meg voltam elégedve. Azt gondoltam, ez a sampon is biztos jó lesz, Hát nagyot csalódtam. Annyira kiszárította a hajamat, hogy úgy nézett ki, mint egy vattacukor, össze vissza szállt... Hiába raktam rá pakolást, olajat, nem segített. Dobom is ki a kukába!

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2017. január 19.

Az új felfedezettem! Szeretem, hogy krémes az állaga és emiatt nem szárítja a bőröm. Az illata pedig valami mennyei, külön plusz, hogy tusolás után még nagyon sokáig érezhető is a bőrömön. Imádom!