Adrika

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Luxuriously Refining Lehúzható Arcmaszk

Avon Luxuriously Refining Lehúzható Arcmaszk
2017. január 10.

Azért rendeltem meg ezt az arcmaszkot, mert a legutóbbi katalógusban hihetetlenül olcsó volt, és úgy voltam vele még ha nem is jó, legalább kipróbáltam. Ennyi pénzért úgysem kár érte. Mielőtt megérkezett, olvasgattam az itteni vélemyényeket és bevallom, kicsit félve próbáltam ki. De kellemesen csalódtam benne. Nekem teljesen egészben lejött a maszk, nem is húzta a bőröm, de hát ez attól is függ, hogy ki mennyire érzékeny az ilyesmire. Számomra a hatása is szuper. Tényleg kisimítja a bőrt és nagyon jó puha lesz utána. Nem húzódik, ami még nagyon fontos, mivel száraz a bőröm. Egyszóval nekem bevált. :)

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2017. január 10.

Nemrég kaptam meg ezt a kis gyönyörűséget, amire már régóta fájt a fogam. És szerencsére nem csalódtam benne. :) Gyönyörű egymáshoz passzoló színek találhatóak benne, amelyek pigmentáltsága nem kritizálható egy jó alappal. Szeretem mert a visszafogott hétköznapitól, egészen egy extrémebb bulisminkig, mindent el lehet vele készíteni. A tartóssága is remek.

Taft Ultra Pure Hajhab

Taft Ultra Pure Hajhab
2016. november 25.

Kísérletezgetős vagyok a hajravaló termékek terén, így ez nincs másképp a hajhabokkal sem. Bár sokfélét kipróbáltam már, a tafthoz mindig visszatértem. Valahogy nekem ezek a legjobbak a göndör hajamra. Ezért gondoltam kipróbálom ezt a kis kékséget is, mivel láttam, hogy elég jó az átlaga, amit nehézz szívvel, de le kell, hogy rontsak. Ugyanis ez az első hajhab ettőla márkától, amivel egyáltalán nem vagyok megelégedve. A fürtjeimet egyáltalán nem tapasztja össze kellőképpen, és száll a hajam minden irányba, pedig elegendő mennyiséget használok belőle. Ráadásul mintha szárítana is, a kellemes összetevőlista ellenére. Nem tudom mi lehet a baj, de az én hajammal sajnos nem sikerült összebarátkoznia, pedig én reménykedtem.

Up.: Egy idő után furcsa ecetszagúvá vált, nem tudom mi történt vele, de ezek után a kukában landolt.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2016. november 25.

Már régóta szemezgettem ezzel a hajpakolással, de valahogy sose került a kosaramba. Azonban kb. 3 hete megláttam akciósan és gondoltam, mikor vegyem meg, ha nem most?! Hát azt kell, hogy mondjam tökéletes döntést hoztam és nem is értem magam, hogy eddig miért nem vásároltam meg, mert ez minden pénzt megér! Általában fél- vagy egy órát hagyom a hajamon fürdősapka és törölköző kombinációjával. Miután lemosom annyira puha és fényes az egyébként göndör és oroszlánysörényre emlékeztető hajam, hogy az valami hihetetlen. Őszintén ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki, mert kevés pénzért kapunk egy hatalmas mennyiséget, ami ráadásul még használ is!

Avon Planet Spa Oriental Radiance Bőrszabályozó Arctisztító

Avon Planet Spa Oriental Radiance Bőrszabályozó Arctisztító
2016. november 25.

Kb két hónapja használom és most ért meg a dolog, hogy leírjam a véleményem róla. Először el kell mondanom, hogy nagyon szárazbőrű vagyok és eddig el sem tudtam képzelni azt, hogy esténként ne kenjem be az arcom egy ujjnyi vastag zsíros arckrémmel, mivel anélül mindig úgy keltem fel mint egy esőre szomjazó kiszáradt, cserepes föld. Na de, belépett ő az életembe és ma már nem kell ilyen lépéseket tennem, mivel egyébként is útáltam magamon elviselni a krémeket, pláne este... Amióta használom, kiegyensúlyozott lett a bőröm! Semmi szárazság, még csak egy lehelletnyi nyoma sincs. :) Nem gondoltam volna, hogy ez a kis termék fogja rendbetenni a száraz bőrömet, de nagyon örülök neki. Az illatát már egyenesen imádom, mindig alig várom, hogy használhassam. :)

NYC Sky Rise Hosszabbító Szempillaspirál

NYC Sky Rise Hosszabbító Szempillaspirál
2016. november 14.

Már a második spirálomat használom ebből a fajtából, és nem hiába, mivel szerintem ennyi pénzért egy hihetetlenül jó terméket kapunk. Egy rétegben természetes pillákat csinál, viszont két rétegben (ahogy én is használom) már szinte műszempilla hatást tudunk vele elérni. Ami még plusz pont, hogy egyáltalán nem pereg le a szem alá. :)

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2016. november 14.

Csatlakozom én is az imádók táborához. Nagyon gyönyörű arany fénye van, egyáltalán nem tolakodó és nincsenek benne nagy csillámok sem. Egyébként a highlighterekkel úgy voltam eddig, hogy csak este mertem viselni, vagy buliba. Ezt viszont bátran hordhatom nappal is, olyan természetes fényt kölcsönöz az arcnak. Ráadásul még tartós is. :)

Zara Lily Pad EDT

Zara Lily Pad EDT
2016. november 14.

Jaj ez az illat! Annyira finom, édes, egész nap tudnám szagolgatni. :) Bár lehetne picivel tartósabb, akkor 6 csillagot érdemelne. :)))

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs
2016. november 14.

Pár napja szereztem be a Boho nude árnyalatot, ami egy gyönyörű szín a hétköznapokra. Eddigi tapsztalataim szerint ez a rúzs valami csoda. Egyrészt egyáltalán nem szárít, sőt mintha még hidratálna is a krémessége miatt, másrészt viszont nagyon pigmentált és tartós is. És amikor kopik még az is szép, mert egyenletesen teszi. Ár-érték arányban verhetetlen.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2016. október 11.

Annyira szeretem ezt az alapozót! :) Mindig visszatérek hozzá, már legalább 5 éve. Persze egyszer-kétszer más is landolt már a kosaramban, de ő mégis rendszeres vendége marad a sminkes asztalomnak. Számomra tökéletes a fedése, nem fényesedik, nem szárít, a színe is remek. Szóval egyszerűen tökéletes.:)