Adrika

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2016. szeptember 23.

Nagyon megszerettem ezt bb krémet a nyáron. Hétköznapra tökéletes. Nekem amúgy sincs bőrhibám, ezért csak az arcszínem kiegyenlítésére használtam, de annak viszont tökéletes. Természetesen nincs erős fedése, viszont egy hétköznapi ide-oda szaladgálós sminkalapként kiválóan megállja a helyét. Egyébként nem zsírosít, könnyű és púderrel fixálva egész tartós is. Biztosan újraveszem ha elfogy.

Maybelline Affinimat Púder

Maybelline Affinimat Púder
2016. szeptember 22.

Ez a púder a legjobb amit valaha használtam. Nagyon szépen lemattítja az alapozót, egységesíti és nagyon tartóssá is teszi azt. :) Ami még számomra nagy előny, hogy nem szárítja az arcbőröm. :) Megéri kipróbálni, annak aki szereti ha kicsit erősebb fedésű egy púder.

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2016. szeptember 22.

Valamiért sosem vonzottak ezek a gliss kur-os fújós kis balzsamok, nem tudom miért. Aztán idén nyáron úgy voltam vele, hogy ideje az olajok helyett valami mást is kipróbálnom, és rá esett a választásom. És azt kell, hogy mondjam, nem bántam meg, sőt! Az illata egyszerűen isteni, valamint olyan szuper fényes lesz tőle a hajam, hogy nem győzöm csodálni. Nem is ragad, és nem lesz tőle zsíros kinézetű sem a hajam. Most fogyott el sajnos, de úgy gondolom hamarosan ismét be fogom szerezni. :)

Balea Dusche & Creme Melone

Balea Dusche & Creme Melone
2016. szeptember 22.

Nagyon szeretem a Balea tusfürdőket, az áruk és az illatuk miatt is, mivel kivétel nélkül mindegyik nagyon kellemes. Nem szárítják a bőrt és rajtam az illat is megmarad tusolás után. Ezt a dinnyéset meg egyszerűen imádom, nem győzök betellni vele. Félóránként meg kell szagolnom, mert egyszerűen annyira jó! :D

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2016. szeptember 22.

Az egyik legjobb körömlakk amit valaha használtam! Ritka az olyan amit teljesen ki tudok üríteni még mielőtt beszáradna és nyúlós, ragacsos lenne. A színek is szuperül pigmentáltak, eddig egyik árnyalatban sem csalódtam.Én a tartósságával is meg vagyok elégedve, 4-5 napig simán kibírja. :)

Balea Hajhab Göndör Hajra

Balea Hajhab Göndör Hajra
2016. szeptember 22.

Nagyon szeretem ezt a hajhabot és nem is tudom miért nem írtam eddig róla véleményt, pedig már évek óta használom. Sok hajhabot kipróbáltam már, mivel a göndör hajamat képtelenség hordhatóvá varázsolni enélkül. Ez a termék viszont olyan jónak bizonyult, hogy le is ragadtam nála. Hajmosás után, vizes hajra szoktam felvinni egy tenyérnyi adagot. Egyáltalán nem szárít (ellentétben a legtöbb hajhabbal), fényes és puha lesz tőle a hajam, és ami még egy plusz, hogy nem tapasztja össze a fürtöket, hanem teljesen természetes hatást kelt, mintha nem is raktam volna rá semmit és mégsem száll tőle a hajam.

Maybelline Color Show 60 Seconds Körömlakk

Maybelline Color Show 60 Seconds Körömlakk
2016. szeptember 6.

Az őszre hangolódva elmentem egy drogériába körömlakk vadászatra. Elsőre a 20-as Blush Berry csodás színén akadt meg a szemem. Nem is nézelődtem tovább, landolt is a kosaramban.
Ez így mind szép és jó, VISZONT, amikor kipróbáltam és az ígért egy perces száradás helyett legalább fél óra kellett neki, hogy ne ragadjon, ráadásul, a nap végére le is pattogott a körmeim végéről, pedig nem csináltam velük semmit. Nem értem...pedig olyan ígéretesnek tűnt.
Egy pozitívuma, hogy az ecset része nagyon jó, mivel hihetetlenül precízen lehet vele dolgozni. Megpróbálom fedőlakkal, hátha úgy meg tudom menteni a kukától.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2016. július 10.

Nemrég ellátogattam egy dorgáriába, mivel épp elfogyott az eddig használt essence szemöldökceruzám. Szerencsétlenségemre, vagy épp szerencsémre, de pont nem volt az az árnyalat ami nekem megfelelő lett volna, ezért úgy gondoltam miért ne tennék egy próbát ezzel a készlettel. Így hazajött velem a 01-es árnyalatú. Azt kell, hogy mondjam, valóban szerencse volt, hogy nem volt a megfelelő árnyalatú ceruza, mivel ez a termék valami eszméletlen. Nem gondoltam volna, hogy ennyire tartós és jól pigmentált. A nap végére is helyén marad, meg sem moccan. Az árnyalatok is remekek és nagyon természetesnek hatnak. Valamint a benne lévő ecset is gagyinak tűnt, de szuperül fel lehet vinni vele a port. Úgy gondolom egy darabig maradok is ennél a kis csodánál. Egy valami zavar csak és az a csomagolása, mert egyáltalán nem tartom praktikusnak, sokkal jobb lenne ha felül nyithatós lenne, mert így elég macerás például egy sietős reggelen. Ennek ellenére azonban maga a termék és az ára is nagyszerű, csak ajánlani tudom mindenkinek.

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2016. május 19.

Végre lecsaptam én is erre a palettára, és amióta megvan csak ezt használom. Tökéletes minden smink elkészítéséhez, a visszafogott hétköznapitól egészen a hétvégi bulisminkig. És nem mellesleg a benne lévő színek is jól kombinálhatók és remekül harmonizálnak egymással. Ráadásul még tartósak is, ami az árához képest meglepő. Összességében úgy érzem megérte megvennem. :)

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2016. május 17.

Szeretem tusfürdőket, szeretem az édes illatokat és szeretem a csokit. Na és amikor valami mind a három egyben, azt egyenesen imádom! :D
Nekem az állagával sincs semmi bajom, tetszik, hogy ennyire krémes, mert nem igazán találkoztam még hasonlóval. Tény, hogy nem habzik annyira, de még így is tökéletes, mert nem szárítja a bőrt. A hátárnya, ha egyáltalán lehet így nevezni az az, hogy zuhanyzás után mindig megkívánom a csokit. :D Mindenesetre engem levett a lábamról!