Adrika

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2016. április 22.

Az eddig használt oljajat megunta a hajam, így ideiglenesen keresnem kellett egy másikat helyette. A sok jó vélemény hatására döntöttem úgy, hogy megveszem ezt a terméket. Elsőre ami megfogott benne, az az illata volt. Teljesen odavagyok az édes, tömény illatokért, és ennek pont olyan. Mintha vattacukor felhőben úsznék.
Na de a hatása... az már nem olyan mennyei. Amikor először próbáltam ki, semmi változást nem tapasztaltam, de egy hónap elteltével észrevettem, hogy jelentősen romlott a hajam állapota. Sőt, még nagymamám is megjegyezte, hogy milyen száraz lett a hajam mostanában. Bizony, ez az olaj volt a hibás mindenért, mert nemrégiben újra áttértem az eddig használtra, és a hajam is visszanyerte eredeti állapotát. Szóval valamiért az én fürtjeim nem szerették. Sajnálom, pedig az illata...hmm dejó! :) Ezért is adom neki a két csillagot.

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)
2016. április 6.

Igazából nem tudatosan kezdtem el használni ezt a fogkrémet, ugyanis apukám vette, körülbelül egy hónapja. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy megvenném. Első használatkor kicsit megijedtem tőle, mert előtte még soha nem hallottam róla semmit. Viccesen is alakult az első találkozásunk, mert ahogy kinyomtam a tubusból a fogkefére csak néztem, hogy ezt most jól látom, ez hússzínű?! Azonnal elkezdtem keresgélni a hátulján, hogy ez biztos fogkrém-e. Persze meg is találtam, hogy ez bizony az, így el is kezdtem vele fogatmosni, de valahogy az íze sem tetszett, pont mint a színe. Utána elkezdtem róla olvasgatni, és állítólag 15 nap használat után már nem lehet érezni azt a furcsa sós ízt. Hát én mái napig használom, és még mindig rossz az íze. DE, hihetetlenül jól tisztít, és mintha még fehérítene is. Azt hogy jól tisztít, úgy vettem észre, hogy a nyelvemet végihúzom a fogaimon és annyira sima a felülete, hogy eszméletlen. Szóval a szörnyű íze ellenére is használni fogom még. Persze magamtól biztosan nem veszem újra, kivéve, ha apu újra "meglep" vele. :D

Maybelline Baby Lips Dr. Rescue Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Dr. Rescue Ajakápoló
2016. április 2.

A Just Peachy árnyalat van meg ebből a kollekcióból és a színe az hihetetlenül tetszik. Az illata is kellemes. Egyedül ami zavar, az az, hogy ha kicsit is ki van száradva a szám és felkenem, beül a repedésekbe és csúnyán néz ki. Szerintem ez inkább csak megelőzésre jó, de ha már megvan a baj, akkor nem tőle kell várni a segítséget.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2016. április 2.

A Peach Kiss árnyalat van meg, és én nagyon meg vagyok elégedve vele. Jól hidratál és a szine is nagyon szép. Feldobja a hétköznapi sminket is a visszafogott csillogásával. :)

Essence Quattro Szemhéjpúder

Essence Quattro Szemhéjpúder
2016. április 2.

A 05-ös To die for nevet viselő paletta boldog tulajdonosa vagyok. Már nagyon régóta kerestem egy ilyen színösszeállítással rendelkező kisméretű palettát amit magammal tudok cipelni. Ami a színeket illeti, nekem tökéletesen megfelelnek a hétköznapi sminkem elkészítéséhez, ráadásul nekem tartósak és kellőképpen pigmentáltak is. A sötétbarnát még szemöldökformázáshoz is szoktam haználni, ugyanis arra is tökéletes. :)

Schauma Keratin Strong Balzsam

Schauma Keratin Strong Balzsam
2016. március 29.

Teljesen véletlenül került hozzám. Épp elutaztam hétvégén és elfelejtettem balzsamot vinni magammal, így gyorsan be kellett egyet szereznem. Valamiért ő volt a legszimpatikusabb a polcon sorakozó hajápolók között így velem is jött. Nos, azt kell, hogy mondjam, a sors keze volt benne, mert valami eszméletlen dolgot művel a hajammal. Vizesen nem is érezhető annyira, de miután megszárítom,sokkal puhább és csillogó villogóak lesznek tőle a fürtjeim. :) Ami érdekes, hogy amikor felkenem a hajamra, egyáltalán nincs neki tipikus krémes balzsam érzete, szinte olyan mintha nem is lenne rajta semmi, a lemosáskor viszont már érezhető, hogy bizony valamit művelt a hajammal. Na de a végeredménnyel nagyon nagyon meg vagyok elégdve. Sőt olyannyira, hogy a samponját is be fogom szerezni, amint elfogy a mostani :)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2016. március 29.

Már másodszorra veszem újra és úgy érzem nem is fogok áttérni másra. Teljesen meg vagyok elégedve a tartósságával. Igaz, nekem nem fényesedik ki a bőrőm még akkor sem ha nem teszek fel púdert, mert alapból száraz az arcom, a púdert is inkább csak az alapozó fixálására használom, na de abban verhetetlen! Reggel felteszem és még a nap végére sem vándorol el az arcomról. :)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. március 3.

Eddig nem használtam korrektort, mivel nem pattanásos a bőröm így nem volt rá szükségem. A szemem alatti karikákat meg úgy ahogy elfedte az alapozó és a púder. De mivel olyan sok jót hallottam róla, ezért elhatároztam, hogy beszerzek én is egyet. :) Ki is próbáltam a szemem alá, és nem is értem, hogy bírtam én eddig korrektor nélkül. :D Sokkal szebb a sminkem végeredménye mióta ezt használom. Nagyon jól végzi a dolgát, nem ül be a ráncokba és sokáig ott marad a helyén. Teljesen oda meg vissza vagyok tőle. :)

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2016. március 3.

Az itt olvasott, többnyire pozitív vélemények hatására döntöttem úgy, hogy megveszem ezt a szempillaspirált. Emiatt sokat is vártam tőle, talán túl sokat. Lehet, hogy az én pilláimban van a hiba, nem tudom, de valahogy nem tűnnek se dúsabbnak, se hosszabbnak tőle. Olyan átlagos. Használtam már jobbat is.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2016. január 20.

Már harmadszorra vettem újra és azt kell, hogy mondjam, ez az egyik legjobb olaj amit valaha használtam! Egyszerűen jól végzi a dolgát. :)