Adrika

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő
2015. december 1.

Hát ennek az illata valami eszméletlenül fincsi, ha nem tudnám micsoda, azonnal meg is enném. :D Amit még imádok benne, hogy nem szárítja a bőröm. Egyszóval hibátlan. :)

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk
2015. október 8.

Először is azzal kezdeném a kis beszámolómat, hogy én valamiért csakis az élénk színű lakkokhoz vonzódom, mint például a piros, élénk narancs, pink, stb. A nyáron mégis valamiért vágytam valami visszafogott nude színre. Először egy Maybelline lakkra esett a választásom amiben nagyon csalódtam, ugyanis a babarózsaszín árnyalat inkább hasonlított vízzel hígított tejre, mintsem körömlakkra, na de ez már mellékes.
Ezért úgy gondoltam vigaszt lelek majd a Rimmel Kate Moss nevével ellátott körömlakk kollekciójában. Amikor megláttam azt a bizonyos színt a polcon, szerelem volt első látásra, ezért azonnal meg is vettem a 237 Soul Session árnyalatot. Gondolván természetesen, hogy ebben nem lesz hiba! Ám amikor hazaértem és felkentem már a második réteget a körmeimre, könnyek szaladtak a szemembe a csalódottságtól. Ennek az árnyalatnak semmi színe... pláne nem olyan, mint az üvegben, mert ez szinte átlátszó. Egyszerűen borzalom. Ráadásul még csak nem is szárad meg normálisan, mert hiába kenem fel délelőtt, másnap reggel már látom a kis szálak nyomait amik a takarótól vagy a párnától keletkeznek. És még csak nem is tartós.
Talán más árnyalatok nem így viselkednek, de én már nem merek kísérletezni. Maradok inkább a megszokott piros lakkjaimnál.

Balea Professional Coffein Sampon (régi)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)
2015. május 21.

Mivel szeretek kísérletezni a hajápoló termékekkel és igazából mert még mindig keresem az igazit, a fölényben lévő jó véleményeket olvasgatva úgy döntöttem ezt is kipróbálom a balzsamjával együtt. :)
Egyenlőre meg vagyok elégedve vele, nem szárít és nem is zsírosít, bár a göndör hajam amúgy sem szokott hamar bezsírosodni. Ami tetszik benne hogy "életet lehel" a loboncomba, ami annyit tesz, hogy hihetetlenül fényes és nem csak a mosást követő pár órában, hanem merem állítani, hogy 4 napig hibátlan állapotot kölcsönöz a hajnak. :)

Elséve Töredezés Elleni Kifésülő Balzsam

Elséve Töredezés Elleni Kifésülő Balzsam
2015. május 17.

Lakótársam meggyőző szavai segítettek hozzá, hogy megvegyem ezt a terméket, ugyanis az ő hajára teljesen bevált. Így hát, gondoltam teszek egy próbát. Ma ki is próbáltam. Hajmosás után fújkáltam belőle a vizes hajamra. Eleinte kicsit kemény és ragadós lett tőle, de miután teljesen megszéradt, már csak a fényes és puha hajam maradt. :) Göndör hajam van, ezért nagyon oda kell figyelnem mit is használok, mert hajlamos a töredezésre. Eddig viszont tökéletes, a későbbiekben pedig majd kiderül. :)

máj.17.- Szegény sajos a kukában landolt ugyanis egyre kezelhetetlenebbé tette a hajam...ragadós lett és egyre szárazabbak lettek a hajvégeim. Pedig az elején úgy örültem neki. :/
A csúszós padló viszont tényleg garantált! :D

Syoss Keratin Style Perfection Hajrögzítőhab

Syoss Keratin Style Perfection Hajrögzítőhab
2015. május 17.

Múlt héten szereztem be és már alig vártam, hogy kipróbáljam. Még csak egyszer használtam, de eddig tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Négy napon át tartotta rendezetten a göndör fürtjeimet és ez nagy szó ám! :) Egyértelműen újravevős, bár a nagy kiszerelésnek köszönhetően jó sokáig elég lesz. :)

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2015. március 23.

Körülbelül három hete használom és eddig tökéletesen megfelelt az igényeimnek. Mivel göndör a hajam, jóval több ápolásra szorul, így mindig kísérletezek, hogy mi a leg megfelelőbb. Három napon át fényes és puha tőle a hajam. Nos, azt hiszem újraveszem. :)

Avon Cherish EDP

Avon Cherish EDP
2015. március 3.

Ez a parfüm valami csodás! Hatalmas lendületet ad a naphoz és szinte már alig várom a reggelt, hogy ismét magamra fújhassam. :) Imádom! :)

Avon Naturals Réti Lóhere és Feketeribizli Sampon és Balzsam

Avon Naturals Réti Lóhere és Feketeribizli Sampon és Balzsam
2013. június 10.

Nemrég rendeltem meg és számomra ez egy igazi csoda! Göndör hajam van és ebből kifolyólag nagyon száraz is. Már szinte minden létező sampont kipróbáltam azzal a reménnyel, hogy hátha majd valamelyik segít rendbe tenni... mindben csalódtam. Kivéve ebben! :) Problémamentesen ki tudom fésülni a fürtjeimet, akármilyen más balzsam vagy pakolás használata nélkül. :) És ez nálam nagy szó! :) Ráadásul fényessé is teszi a hajam. Egyszerűen imádom! :)