adrikovi

Regisztráció dátuma: 2015. március 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2020. február 1.

Elsőre nagyon tetszett az illata és kellemes volt a használata is, de pár óra múlva olyan büdös izzadságszagom volt... Nem bírtam... Nagyon rossz, pedig elhasználtam az egészet, hátha... Nem ajánlom senkinek... Nemhogy 48 órát szerint egy délelőtt nem bírja. Nagy csalódás volt számomra, hiszen nem egy olcsó márkáról beszélünk. Talán a rózsaszín verziója beválik

Vichy Minéral 89 Eyes Bőrerősítő Szemkörnyékápoló Booster

Vichy Minéral 89 Eyes Bőrerősítő Szemkörnyékápoló Booster
2019. október 14.

Nagyon szuper kis vizes, géles állagú krém. Gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Puha lesz tőle a bőröm. Én a Slow Age arckrémmel használ időnként éjjelre is. Reggelre csodát művel az arcommal. Nagyon megszerettem. Tesztelésre kaptam.

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2019. október 14.

Tesztelésre kaptam ezt a kis terméket a Hyaluron Boosterrel és nagyon elégedett vagyok vele. Egy kicsit a krém illata talán túl erős, de teszi a dolgát. Kisimultabb, szebb élettelteli a végeredmény. Szépen lehet sminkelni fölé. Könnyen beszívódik, nincs ragacsos érzet.

The Body Shop Banános Testvaj (régi)

The Body Shop Banános Testvaj (régi)
2019. június 4.

Isteni finom hideg banán smoothera emlékeztet az illata. Nagyon jó állaga van, könnyen kenhető, viszont nekem marad vmi zsíros ragacsos réteg a bőrömön. Nem szívódik fel hamar... (talán egy fél óra negyed óra kell), ha a karom a számhoz ér vagy az újjam akkor nagyon nagyon rossz íz marad utána a számban. Persze tudom nem megenni kell, de fontos szempont, hogy, ha a párom puszit ad a nyakamra vagy bárhova ne egy kesernyés rossz íz maradjon meg neki. Kézkrémnél szintén ezt tapasztaltam. Illetve eddig nincsenek jó tapasztalataim a tbs-al. Nem tudom próbálkozom e még a termékeikkel.

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2018. december 21.

Nagyszerű termék ugyanúgy mint ahogyan a bronzer is... Lágy majdnem krémes állaga van, de mégsem, gyönyörű színe van és könnyen építhető. Nagyon finom illata van. Biztosan újra veszem !

Balea Handschaum Cake Pop

Balea Handschaum Cake Pop
2018. december 21.

A csomagolása nagyon cuki, érdekes a hab állag. Az illata nagyon finom bár 5 perc után nem érződik annyira, vizes bázisú kézhab. Sajnos nem hidratá túl jól, főleg így télen és egy fura réteget hagy maga után.

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával
2018. december 20.

Kiváló termék. Persze az ember megijed, hogy, por állagú, de meglehet szokni. Nagyon szép eredményt lehet vele elérni. Igazán puha és bársonyos lesz az arcom utána. Egy kis arckrémet azért elbír a bőröm, de nagyszerű pakolás. Újravevős.

Manna Prémium Shea Vaj

Manna Prémium Shea Vaj
2018. december 20.

A ez egyik legjobb testápoló amit valaha használtam. Enyhén füstös illata van, de pár perc múlva már nem érezni. Nagyon puha és selymes lesz a bőr. A számra is tettem belőle este, reggelre puha ajkak vártak. Ekcémám van így bizton állítom, hogy a téli hideg hónapokra is nagyszerű választás. Újraveszem!

Dove Derma SPA Goodness³ Testápoló Olaj

Dove Derma SPA Goodness³ Testápoló Olaj
2018. augusztus 10.

Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Nálam nehezen szívódik fel és kicsit olajos érzetet hagy maga után. Viszont az illata nagyon jó és gyönyörű természetes fényt ad a bőrnek. Nagyon lassan fogy és az adajgolója is jó.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. március 29.

Imádom! A sötétebb árnyalatot vettem meg és gyönyörű szépen terül el az arcomon. Én ecsettel vittem fel és nem porolt. Könnyen építhető, nem narancssárgás. Az állagát is nagyon szeretem. Az illata nekem kókuszos, a nyárra emlékeztet. :) A csomagolás tényleg nem vmi biztonságos, de még így is megéri beszerezni. Az egyik legszebb bronzosító, gyönyörű természetes végeredménnyel.