adry1992

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen
2019. augusztus 16.

Olyan makacs korpám volt évek óta, amit semmivel nem tudtam kezelni. Bőrgyógyász segítségével sem. Kipróbáltam mindent, tényleg mindent! Ez volt az egyetlen szer, ami most már 3-4 hónapja folyamatosan segít és teljesen eltűntette a korpát. Csodaszer! Kicsit talán szárítja a hajam, de a hajszínem sem bántja, mint más korpa elleni samponok.

Regenerate Enamel Science Advanced Fogkrém

Regenerate Enamel Science Advanced Fogkrém
2018. november 25.

Nagyon jó fogkrém, akár érzékeny fogakra, akár kezdődő szuvasodásra. Meg nem javítja a szuvas fogat, de nem fáj (minimálism kezdődő szuvasodáshoz sok fogorvos még nem akar hozzányúlni, főleg ha rossz helyen van).

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2018. június 21.

Semmire való az egész termékcsalád. Hatalmas, fehér korpám lett tőle már 2-3 használat után, amin most törthetem a fejem, mivel fogok eltüntetni. Hatalmas csalódás ennyi pénzért.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Kezelés Érzékeny Fejbőrre

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Kezelés Érzékeny Fejbőrre
2018. június 21.

Art Naturals Retinol Serum

Art Naturals Retinol Serum
2017. március 16.

Magamnak a márka retinolos arckrémjét, illetve a korpásodás elleni samponját rendeltem, egyszerűen lenyűgözött mindkettő. A retinol szérumot ajándékba adtam egy rokonnak. Sajnos itthon nem igazán lehet ilyen minőségi cuccokat kapni, pedig sok termékcsaládot kipróbáltam már.

Dettol Érintés Nélküli Antibakteriális Kézmosó Készülék

Dettol Érintés Nélküli Antibakteriális Kézmosó Készülék
2016. november 10.

Egész eddig tökéletes volt, az egyetlen szappan, ami nem szárította ki annyira a bőröm, hogy sokszor sebes legyen, mint a többitől. Pár hónapja viszont elkezdtek behozni valami új kiadást, a "soft on skin" felirattal, ami túlzottan habzik és pár használat után borzasztóan hámlik a kezemről a bőr tőle. Még beszereztem a régi kiadásból pár flakonnal, de szomorúnak tartom, hogy így elrontották ezt a jó kis szappant. Szóval a régi kiadás 5 csillag, de az új -5.

Acne.org Cleanser

Acne.org Cleanser
2016. április 13.

Én imádom az egész termékcsaládot. Lassan 2 éve használom őket, a The regimen mentette meg az amúgy vállalhatatlan bőrömet. Csodaszer mitesszeres, pattanásos bőrre!
Az egyetlen hátránya az arctisztítónak az, hogy hajvonalra, illetve szem-száj környékére nem nagyon szabad kenni, mert vörös, hámló foltokat okoz a érzékeny területeken.

Opilca Strep Crystal Szőrtelenítő Csík

Opilca Strep Crystal Szőrtelenítő Csík
2016. április 13.

Messze a legjobb hideggyanta csík. Hónalja, illetve bikinivonalra használom sok éve már, még nem volt vele gond, tökéletesen leszedi a szőrt. A többi márkájú termék egyik sem szedi le úgy a szőrt, mint ez.

K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj

K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj
2016. január 3.

Hónapok óta megvan, heti több alkalommal használom. Sajnos nem igazán vált be, a száraz, töredezett hajvégeimen semmit sem segített, de azért lassacskán elhasználom. Alig várom, hogy elfogyjon, utána áttérek másik hajvégápolóra. Amikor bekenem a hajam (ráadásul elég sok is kell belőle), eleinte puhább lesz tőle a hajam, de pár óra múlva olyan, mintha semmit sem kentem volna rá. Színvédő hatását sem vettem észre. Az illata tetszik, az állaga is jó, de a hatása miatt csak 2-es.

Alfaparf Semi di Lino Reconstruction Reparative Maszk

Alfaparf Semi di Lino Reconstruction Reparative Maszk
2016. január 2.

Egy tubussal rendeltem belőle, plusz egy tégellyel az ugyanilyen pakolásból. Az illatuk valami isteni, de a hatásuk messze elmarad a várttól. Alig hidratál, az én száraz, töredező hajamnak olyan, mint halottnak a csók.