adrykachan

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty Clubbing Colours Körömlakk

Miss Sporty Clubbing Colours Körömlakk
2014. április 17.

A képen látható sötét rózsaszín van meg nekem. A tesómtól kaptam, mivel ő nem szereti az ilyen sötét árnyalatokat. Rögtön másnap fel is kentem (volt ez szombaton) és esküszöm nektek, eddig ez a legjobb körömlakkom, ami majdnem 1 hétig bírta. Pénteken mostam le a körmömről, de azt is csak azért, mert idegességemben el kezdtem kaparni a körömlakkot a körmömről. Szóval maximálisan kijár neki az 5 csillag.

Bomb Cosmetics Különös Gyümölcs Fürdősüti

Bomb Cosmetics Különös Gyümölcs Fürdősüti
2014. április 12.

Életemben először próbáltam ezt a "fürdősütit" ki és nekem nagyon bejött. Puha tőle a bőröm és az illatát egyszerűen imádom. :)

B.U. Rockmantic Tusfürdő

B.U. Rockmantic Tusfürdő
2013. december 26.

Már csak egy nagyon pici van a flakon alján, szóval ebből is kitűnik, hogy nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Nagyon kellemes az illata. Kíváncsi vagyok, hogy parfümben vajon milyen lehet? :/ :)

B.U. Heartbeat

B.U. Heartbeat
2013. december 26.

Már a második üveget használom és nem tudom megunni. Egyszerűen csodás illata van és a pozitívum, hogy nagyon tartós is! Nem illan el rögtön az illata, mint az eddig használt parfümjeimnek.
Örök kedvenc marad! :)

B.U. Free Spirit

B.U. Free Spirit
2013. december 26.

Tesómnak volt meg ez a parfüm... Kipróbáltam és már vittem is haza.
Egyszerűen imádom az illatát, habár nem olyan tartós, mint a Heartbeat, de én attól még nagyon szeretem! :)
(Tesóm azóta, majdnem minden héten elmondja, hogy kéri vissza. De én akkor se adom! :D)

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Mandulaolajjal

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Mandulaolajjal
2013. december 25.

Mivel egy kicsit spórolni akartam ezért egy olcsó sampon + balzsam terméket kerestem és végül, így akadtam rá erre a drágaságra. :D
Mivel nekem nagyon zsírosodott a hajam (2 napig is alig bírtam ki hajmosás nélkül), ezért adtam neki egy esélyt és nem csalódtam benne. Most már legalább 5 napig is simán ellennék hajmosás nélkül és plusz ehhez még hozzájön, hogy nagyon könnyen fésülhető utána a haj.Természetesen a kellemes illatáról, már ne is beszéljünk. :D Nekem nagyon bevált, én csak ajánlani tudom! :)