Afrocska

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Vichy Dermablend Fixáló Púder

Vichy Dermablend Fixáló Púder
2019. december 9.

Imádtam.. amikor megvettem sokat használtam, szépen mattít. De mostanában úgy érzem, ha többször használom kipattogok tőle :( Pedig úgy imádtam... még nagyon sok van a tégelyben, már csak a T vonalra használom alkalmanként, arra el fog fogyni nagyjából 3 év alatt.. :D

Vichy Teint Ideal Ragyogást Adó Kompakt Alapozó SPF25

Vichy Teint Ideal Ragyogást Adó Kompakt Alapozó SPF25
2019. december 9.

Nem sok púdert használok, ezért ez már eléggé régóta megvan, de alkalmanként szeretem elővenni. Alapvetően szeretem, de mivel nem vagyok nagy púderes ezért nekem semmi extrát nem ad. (bár szépen fed és mattít)

Vichy Dermablend Corrector Stick SPF30

Vichy Dermablend Corrector Stick SPF30
2019. december 9.

Megvettem, elhasználtam (én inkább a szemem alá kenegettem), elfogyott... nem vettem újra. Valahogy nem győzött meg. Finom krémes, kellemes viselni, de semmi extra. Ritkán használtam, mégis hamar elfogyott, bár nem bánkódtam érte.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2019. december 9.

Évek óta használom, kifejezetten a jó fedése miatt szeretem, illetve a krémes állaga ami nagyon megfogott. Kiadós mennyiség, 1 tubus valamivel több mint 1 évig elég én nagyon imádom. Sajna mostanában úgy érzem már kissé megszokta a bőröm ezért vettem mellé most egy La Roche-Posay toleriane teint mattifying mousse foundation alapozót (próbaképp, jókat olvastam róla). Remélem hamar újra használatba kerül, csak annyira bezsongtam, hogy új dolgot próbálok ki, de ettől még szerelem van vele.

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H
2019. május 23.

Kozmetikus tanácsára kezdtem használni jó pár évvel ezelőtt. Sokadik vásárlás után mintha megváltozott volna a termék, és nagyon olajos lett, :( (teljesen kizsírosodott az arcom tőle) Úgyhogy a 3D-s korrekciós testvérére váltottam (kevésbé tűnt olajosnak, és az inkább krémesebb állagú) De amíg jó volt, addig nagy szerelem lángolt köztünk :) - a változás miatt -2* mert az nagyon meghatott -

Bioderma Cicabio Pommade

Bioderma Cicabio Pommade
2019. május 23.

Kozmetikai microtűs kezelés után használtam, vagyis konkrétan e célból vettem meg, hogy a kezelések után a tűnyomokat valami segítsen gyógyítani. Úgy érzem valamelyest segített, bár nem vagyok benne biztos, hogy csak ez, de a gyógyulási folyamatot segítő "csapat" tagja volt ő is. Én szeretem az állagát, a semleges illatát, simán hidratálás céljából is feldobom éjjelre, vagy nappal smink alá. Szeretem, de nem olyan durván csodaszer és sajna marha drága is :( .

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. május 23.

Már sokat olvastam róla, és persze "vééééletlenüüül" be is mentem egy patikába, hogy meglessem a kis csodát. Természetesen egyetlen egy darab volt a polcokon, így persze meg is mérgezett az "utolsó darab, legyen már a tiéd" érzés, ráadásul valami nem tudom milyen nap alkalmából egy kis kedvezményt is kaptam, úgyhogy "véééletlenüüül" meg is vettem.. :D Eddig sajnos csak 1x sikerült használnom, mert nem igazán van mostanában olyan tűző nap, de aznap amikor viseltem fura érzés volt. Lehet én vagyok a béna, de nem éreztem igazán jól magam a viselésétől, van ahol megült a krém, van ahol száraz volt, volt ahol meg felzsírosodott. Nekem nem adta be azt a "húha" érzést, de azért 1 nap viselésétől nem fogom leírni, így eddig csak 3 csillagot kapott. Remélem később elkápráztat, mert égen-földön keresek olyat amit nyáron hordhatok, nincs tele az összetevőlistája szeméttel, és még jó is. :)

dr. Organic Manuka Honey Kéz- és Körömápoló

dr. Organic Manuka Honey Kéz- és Körömápoló
2019. január 12.

Én szerettem. Az illatával sem volt gondom, bár alapból méz fanatikus vagyok. :) Jól hidratál kellemes krém, nekem bevált.

Dr. Organic Testápoló Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal

Dr. Organic Testápoló Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal
2019. január 12.

Ahogy az előttem szólók is írták, az illata kellemes és egy nagyon könnyed krém. Ezt is megszerettem :) (tavaly karácsonyra kaptam 3 fajtát is :D)

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2019. január 10.

Csakúgy mint a BALEA MED PH5,5 HAUTNEUTRAL SHAMPOO ez is viszketést okoz. Borzalmas!