agee89

Regisztráció dátuma: 2018. november 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. november 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2019. január 25.

Mivel perpillanat nem találtam az általam használt alapozóból, így "kénytelen" voltam ezt megvenni. Az állaga miatt kicsit nehezen tudtam eldolgozni úgy, hogy közben ne legyen maszk hatású. Nem mondom, hogy képtelenség vele dolgozni, de tény és való, némi gyakorlást igényel. Egyelőre kissé nehéz a bőrömnek - majd legközelebb megpróbálom korrigálni ezt kevesebb mennyiséggel-, de első nekifutásra nem a legrosszabb azok közül, amiket eddig próbáltam.

U.I: Ha egy, valamivel folyékonyabb alapozóval felvitel előtt kikeverem, egész szépen mutat. :)

Nature Box Kókusz Testápoló

Nature Box Kókusz Testápoló
2019. január 25.

Kissé nehezen szívódik fel, viszont az illata istenien finom és tartós. Egyelőre csak a kezemen próbáltam, egész testre még nem használtam.

Syoss Ceramide Komplex Hajtöredezés Elleni Sampon

Syoss Ceramide Komplex Hajtöredezés Elleni Sampon
2018. december 17.

Észrevehetően selymesebb lett tőle a hajam. A hajmosás közötti időt valóban nem tolja ki - így is 2-3 naponta hajat kell mosnom-, de nem is rövidíti le azt.

Revuele Black Mask 3D Facial Peel Off

Revuele Black Mask 3D Facial Peel Off
2018. december 17.

Eddig egyszer használtam ezt az arcmaszkot és meg voltam vele elégedve. Azért a 4 csillag, mert a mitesszereket nem, viszont az elhalt bőrt szépen eltávolítja. Nekem nem szárított, nem hagyott filmréteget az arcomon.

Rimmel Scandaleyes Wow Wings Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Wow Wings Szempillaspirál
2018. december 17.

Hogy őszinte legyek, beletelt néhány alkalomba, míg megtanultam használni. A szárnyakra hajazó kefe miértjét pl. a mai napig nem értem. Csatlakozom az előttem szólókhoz: sok festék, pókláb,...stb. De!! Ha sikerül leszednem a keféről a festék nagyjából felét, nem rossz a végeredmény.

Naomi Campbell Exult

Naomi Campbell Exult
2018. december 17.

Régesrég, egy messzi-messzi galaxisban, fiatal kiscsikó koromban kaptam nővéremtől és nagyon imádtam. Érezni lehetett benne a lágy mandarinos beütést, ez fogott meg benne leginkább. Aztán kivonták a forgalomból és külföldi viszonylatban is aranyáron kezdték el mérni.. :(

Lovely 3D Gel Shine Top Coat

Lovely 3D Gel Shine Top Coat
2018. december 17.

Ha tehetném, többet is adnék a termékre, mint 5 csillag. :) Nagyon szeretem, nekem nagyon bevált. Számomra valóban hozza a papírformát, fényt és 7 napos tartósságot ad az alá felvitt lakknak. Az illata, textúrája is tetszik, könnyű vele dolgozni.

dr. Organic Kókuszolaj Ajakbalzsam SPF15

dr. Organic Kókuszolaj Ajakbalzsam SPF15
2018. december 11.

Nekem alapvetően tetszik ez az ajakápoló. Tetszik a textúrája, az illata és kellően hidratál. Azért a 4csillag, mert aláhidratálás nélkül valóban kissé zsíros érzést kölcsönöz.

Prokudent Med Fogselyem Viaszos

Prokudent Med Fogselyem Viaszos
2018. december 11.

Ár-érték arányban megfelelő. Pozitívum: a használat utáni kellemes, mentholos utóíz. Negatívum: használat közben gyakran szálazódik.

Isana Hair Style2create Hővédő Spray

Isana Hair Style2create Hővédő Spray
2018. december 11.

Nem rossz termék, ár-érték arányban szerintem ne várjunk tőle csodákat. Nekem vékony szálú, könnyen zsírosodó hajam van, erre a "szerkezetre" megfelelő. :) Azért csak 4 csillag, mert annak ellenére, hogy "fényes frizura"-t ígér, ezt a változást nem vettem észre.