agi.greendaygirl

Regisztráció dátuma: 2011. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Oh K! Lip Balm Duo

Oh K! Lip Balm Duo
2017. május 10.

nekem a cicás van meg, vttacukor illatú, baromi cuki, ezést nem tudtam otthagyni :d amúgy hatását tekintve nem valami nagy szám, nem orssz, de nem is életem ajakápolója

Avon Kőpúder

Avon Kőpúder
2016. augusztus 16.

nagy örömömre és büszkeségemre sikerült annyit barnulnom idén nyáron, hogy két árnyalattal is sötétebb púder kell jelenleg. Ebből a legsötétebb árnyalatot rendeltem, gondolkoztam, hogy ez legyen, vagy az ideal flawless CC, de godoltam egy próbát megér ez ennyi pénzért. Szerintem teljesen jó, jól fed és mattít, a színe nem mű, tartós, ebben a melegben jól fixálja a sminket. Nekem bevált.

Avon Shine Burst Ajakrúzs

Avon Shine Burst Ajakrúzs
2016. július 28.

nekem nagy csalódás volt, pedig avon rúzsban még nem nagyon csalódtam.. szépek a színek, a fénye is meg minden, tényleg, csak sajnos kb. egy óra múlva elfolyik a kontúroknál, és elég csúnya, "málnaszörpös száj" hatása van... visszaküldtem őket...

Avon Krómhatású Folyékony Szemhéjtus

Avon Krómhatású Folyékony Szemhéjtus
2016. július 28.

amber színben van meg, csodaszép fénye van, tartós, könnyen használható, mi kell még?!

Avon Color Trend Lush Lips Ajakbalzsam

Avon Color Trend Lush Lips Ajakbalzsam
2016. július 28.

dinnyésben van meg kellemes csalódás, szép diszkrét színe és fénye van, finom illata jó állaga, és jól hidratál!

Avon Senses Rio Cocktail Hűsítő Tusfürdő

Avon Senses Rio Cocktail Hűsítő Tusfürdő
2016. július 8.

első szimatra nagyon fura illat van, használat közben jön ki a mojitos-kókuszos illata, ami nagyon kellemes. A legjobb része, hogy hűsít, imádom ebben a melegben!

Avon Naturals Joghurt Krémtusfürdő

Avon Naturals Joghurt Krémtusfürdő
2016. június 9.

ez a legszívesebben megenném típusú illat, nagyon valódi, nagyon joghurtos, nyami. hidratál is, minden stimmel!

Avon Nutra Effects Frissítő Arctisztító Gél

Avon Nutra Effects Frissítő Arctisztító Gél
2016. június 9.

nem jött be különösebben... elhasználom, de smink lemosásához nem jó, inkább reggeli arctisztításra fogom használni. Nem tisztít eléggé intenzíven, elég híg szerintem, sokat kell használni belőle.. tuti nem veszem újra...

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk
2016. június 9.

nagyon szeretem, szépek a színei, jól fed és tartós

Avon Joyful Tropics Krémtusfürdő

Avon Joyful Tropics Krémtusfürdő
2016. június 9.

valami isteni finom trópusi gyümölcsös illat, hozza megszokott senses minőséget, nem szárít, tartósan érezni az illatát, olcsó is, imádom