Agi4

Crazy About Color
Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Crazy About Color
Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum
2018. március 21.

1 hónapos használat (na jó, talán 2-3 nap kimaradt véletlenül:)) után szőke szempilláim határozottan sötétebbek lettek, hosszabbak és dúsabbak. A jobb szempillasoromon volt egy kisebb hézag, ez már egyáltalán nem látszik. Érdekes viszont, hogy az egyik szememen kicsit hosszabbak lettek a pillák mint a másikon. Kíváncsi vagyok, hogy hosszabb távon még mit tesz velük ez a kis csoda. :) Spirálozva majdnem műszempilla hatás, sosem voltak ennyire hosszúak és szépek a szempilláim, imádom, tuti újraveszem! :)

Nivea Care Krém

Nivea Care Krém
2017. április 15.

Arcra, kézre, testre is kipróbáltam és nagyon szuper! :) Finom az illata, kellemes az állaga (kevés elég belőle), nagyon gyorsan beszívódik és egyáltalán nem ragad, hanem selymes érzetet hagy maga után. Meg vagyok vele elégedve, tuti újra vevős:)

Balea Inseltraum Folyékony Krémszappan

Balea Inseltraum Folyékony Krémszappan
2016. szeptember 29.

Nagyon jó illata van, kiadós mennyiség szuper áron, szép csomagolás, de sajnos az én kezemet szárítja :( Pedig szeretem a Balea folyékony szappanjait...

Balea Midnight Moon Deo Spray

Balea Midnight Moon Deo Spray
2016. szeptember 9.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nagyon jó kis dezodor, hatása és illata reggeltől estig tart. :) Finom illata van, alumínium mentes, csinos a csomagolása és nagyon baráti az ára! :) Imádom!

The Body Shop Vitamin E Moisture Cream

The Body Shop Vitamin E Moisture Cream
2016. június 28.

Kezdeném azzal, hogy az összetevőin változtattak, parabének már nem találhatóak benne! :) Mintát kaptam belőle, most nyárra kicsit sok mivel gazdagabb állagú, inkább a hidegebb hónapokra tudom elképzelni. Kicsit nehezebben szívódik be, így elegendő vékonyan kenni. Jól hidratál és finom, visszafogott illata van.

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30
2016. június 22.

Kedvencem! Nagyon gyorsan beszívódik, finom az illata és nem ragad felkenés után, illetve az a jellegzetes naptej szaga sincs. Engem pár óráig véd, utána persze újra kell kenni,de ez majdnem minden naptejnél így van. Mellette nagyon szépen tudok barnulni, hidratál is és az a szaténos fény amit hagy maga után nagyon szépen mutat :) Szerelem, szerelem :)

The Body Shop All In One Instablur Korrektor

The Body Shop All In One Instablur Korrektor
2016. június 22.

Számomra csodaszer! Még most a 40 fokban is teljesen matt marad az arcom tőle, pedig egyébként majdnem bármilyen alapozóval vagy bb krémmel pár óra után átfényesedik. Sajnos gyorsan fogy és ahhoz képest kicsit borsos az ára, így csak alkalmanként használom. De megérdemli az 5 csillagot, mert ennél jobb nincs:)))

The Body Shop Satsuma Body Sorbet

The Body Shop Satsuma Body Sorbet
2016. június 22.

Hamar beszívódik, nekem nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illata mennyei! Igazi mandarinos, szerencsére bőrön kevésbé intenzív mint a tégelyből, pont ideális. Imádom! Sokkal tovább érzem magamon, mint más testápolókat. Állaga miatt ideális nyári testápoló, olyan különös kásaszerű az állaga, tetszik. :) Nincsen különösebben száraz bőröm, így kellőképpen hidratál is. Hűtőbe téve még nem próbáltam, de ami késik...:)

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet
2016. június 21.

Nagyon szeretem! Tökéletes könnyű, hűsítő, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, csak pihe puha bőrt. Hidratáló hatása is bőven elegendő és még azt is észrevettem, hogy kicsit mattít. Igazi tavaszi-nyári krém:)

The Body Shop E Vitaminos Aqua Boost Eszencia

The Body Shop E Vitaminos Aqua Boost Eszencia
2016. június 21.

Kombinált bőröm van, kézzel szoktam pár cseppet az arcbőrömbe paskolni, nagyon hamar beszívódik és egyből érezni, hogy hidratál és valósággal kisimítja az arcom.:) Már önmagában is ragyogóvá és puhává teszi az bőrt, de az E-vitaminos Aqua Boost sorbet-val együtt egyszerűen isteni! Nincsen különösebben problémás bőröm, de látszik, hogy szebb lett mióta őket használom. Abszolút újra vevős termék! :)