agica0723

Niceties in my life
Regisztráció dátuma: 2013. március 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Niceties in my life
Regisztráció dátuma: 2013. március 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2015. július 5.

Nekem ez tavaly kimaradt, nem is értettem, hogy mi ez a nagy nyüzsi körülötte, még akkor sem, mikor kb. 2 hete a boltban megszagoltam, annyira nemvolt különös illat, de kellemes volt, így elhoztam. Tusolás közben szerencsére nem lesz kellemetlen illata, sőt, nekem ilyenkor jobban tetszik. Az ára jó, jól habzik, bár mintha gyorsan fogyna.

Catrice Feathered Fall Luxury Lacquer Körömlakk

Catrice Feathered Fall Luxury Lacquer Körömlakk
2014. november 16.

Skie’s Force-t vettem meg. Csodásan szikrázó, gyönyörű árnyalat. Nem szárad túl gyorsan, de megéri kivárni! :) Egy rétegben picit átsejlenek a körömvégek, de két rétegben csodásan mutat, viszont érdemes gyorsan lakkozni, mert hajlamos buborékokat képezni. A Golden Plum is kívánságlistás volt, de már sajnos nem találtam belőle. :(

eBay Ecset Szett

eBay Ecset Szett
2014. október 28.

Szuper ecsetek! Amióta megérkeztek, szinte csak ezeket használom. Nagyon puhák, jól felveszik és leadják a festéket és szuper használni őket. Tervezem beszerezni belőle még egy szettet, de valószínűleg az arcecsetekkel együtt rendelem meg.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2014. május 29.

1,5-2 hónapja, és az elején nagyon elégedett voltam. Gyönyörűen szétválasztott, szép, természetes pillákat varázsolt. Azonban az utóbbi 1 hétben azt vettem észre, hogy nagyon sűrű lett, alig lehet használni. Inkább mást veszek elő :( Ha valakinek van erre jó megoldása, szívesen fogadom :)
Mivel 2 hónap használhatatlanná vált így szerintem egyáltalán nem éri meg az árát!
Up.: Sikerült hozzászokni a megváltozott állaghoz, így még tovább tudtam használni. Később hígítottam szemcseppel, de ettől elég gyorsan lepereg, így megválok tőle.

ITS MINE Sminkecset Készlet

ITS MINE Sminkecset Készlet
2014. május 29.

Én közvetlenül eBay-ről rendeltem meg, így árban jobb vétel volt :) 12,5$-t fizettem érte. Én licitáltam rá, szállítással együtt volt ennyi, de láttam, hogy volt akinek olcsóbban sikerült megcsípnie. Licit nélkül 16$-tól láttam(free shippin-el).
Na de a lényeg :) Csodálatosak az ecsetek! Nagyon minőségi, puha, nem hull a szőre. Jól el lehet velük dolgozni a termékeket, csíkok,maszkhatás nélkül! :) Minden darab meg van benne, ami egy kezdő(de akár haladó) készletbe kell! A tok ami jár hozzá nagyon szép darab, nagyon praktikus, szállításhoz tökéletes, biztonságban van minden egyes darab. Én beraktam melléjük az eddigi ecseteimet is.

Egyetlen hátrányt tudok említeni, hogy mikor megérkezik, elég büdösek szegénykék :D Szerintem festék szaga van :D De ez az első mosás után eltűnik.

Én féltem rendelés előtt, hogy nem lesz jó, és akkor kidobott pénz, de felesleges volt. Nagyon elégedett vagyok! :)

The Body Shop Teafás BB Krém

The Body Shop Teafás BB Krém
2014. május 25.

Nagyon felkeltette az érdeklődésem, de mivel van itthon több hasonló funkciójú termékem, így gondoltam, bemegyek az egyik boltba, megnézem és csak akkor veszem meg, ha nagyon tetszik. Az eladóhölgy fel is rakta nekem az 1-es árnyalatot. A színe nagyon jól passzol, nem hagy nehéz, ragacsos érzetet a bőrön. A fényesedéssel sem volt probléma, mert bár elég meleg napon próbáltam, nem volt zsíros a bőröm, még 6-7 óra viselés után sem. Azonban a fedése nem túl erős, még közepesnek sem mondanám, inkább csak kicsit egységesíti a bőrképet. Én a szeplőim miatt erősebb fedést szeretnék, így nem vettem meg, de ha sikerül eléggé elhalványítani a szeplőimet, akkor lehet, hogy beruházok rá.

Yves Rocher Hajsimító Sampon

Yves Rocher Hajsimító Sampon
2014. április 29.

Nem hiszem, hogy volt ennél rosszabb samponom. Már minden nap mosni kellene a hajamat, annyira zsírosítja, ráadásul egy idő után viszket tőle a fejbőröm és korpásodik. Alig bírom kifésülni a hajam, ha ezt használom, nem győzöm pakolással, balzsammal, hajvégápolóval kenni mióta ezzel mosom a hajam. :(

The Body Shop Epres Ajakvaj

The Body Shop Epres Ajakvaj
2014. április 20.

Kb. egy hónapja használom, nagyon megszerettem.

Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj

Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj
2014. április 20.

Nagyon megszerettem, szép tőle a hajam.

Sleek Oh So Special i-Divine Palette

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
2014. április 20.

Gyönyörű, nagyon jól pigmentált színeket tartalmaz. Részletesen is írtam róla a blogomon, természetesen képekkel együtt.
A MUP pedig hibátlanul intézi az eladást. Kétszer rendeltem tőlük, mindkétszer maximálisan elégedett voltam.