agica173

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Karitévajjal

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Karitévajjal
2015. április 14.

És igen! Sikerült ezt a terméket jóóól elbazilikázni... A régi változat volt számomra a tökéletes ajakápoló állagra, illatra, hatásra. Volt is nagy megkönnyebbülés anno, amikor rátaláltam. De ez már nem olyan. A csomagolásán kívül semmi pozitívat nem tudok mondani róla. Az hagyján, hogy nem használ, cserébe viszont árt. Teljesen kiszárította a szám. Mondjuk nem tudom miért vagyok meglepve. Ha valamire rászokom, az vagy megszűnik, vagy változtatnak rajta. Most kezdhetek megint keresgélni...

Inecto Pure Coconut Sampon

Inecto Pure Coconut Sampon
2015. február 1.

Nagyon szeretem ezt a sampont, többször vettem újra. Finom, édes, tejkaramella illata van, semmi köze a kókuszhoz, de legalább nem mű. Nem zsírosít, nem szárít, balzsammal jól működik. Ugyan felváltva használom az egyik Aiko samponnal, de nekem így teljesen bevált. Ami viszont nagy pozitívum az eddig próbált samponokhoz képest, hogy elég vele egyszer hajat mosnom.

Avon Little Pink Dress

Avon Little Pink Dress
2014. október 31.

Update: még most is megállja a helyét, egyelőre nem nyúltam az őszi parfümömhöz:) Változatlanul nagy a szerelem, egyedül a tartósság ami lehetne jobb. De továbbra is egy nagyon kellemes, jól eltalált illatnak tartom:)

Szerintem ez egyáltalán nem hasonlít a Red Dressre. Az utóbbi számomra egy erős, émelyítő, fullasztó "illat", míg ez a kis rózsaszín valami nagyon finom, érzéki kis illat. Nyári hőségben tökéletes. Sajnos nem túl tartós, de elnézem neki, mert az illata amolyan "még illat". Amúgy engem leszáradás után leginkább a DG Light Bluera emlékeztet, ha abból kivonok egy kis citromot:) Ritkán vagyok elájulva avonos parfümtől, de ez telitalálat ismét.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2014. október 9.

Eddig csak ceruzákkal próbálkoztam, de nagyon régóta piszkálta a csőröm ez a kis zselés cucc, úgyhogy ma hazajött velem a barna színű. Azt hittem matt, de nagyon finom, diszkrét kis csillámok vannak benne. Nagyon régóta szerettem volna egy ilyen barna színt, végre megtaláltam. Első használat: meglepően gyorsan és könnyen sikerült nagyon szép vonalat húzni, egyelőre maximálisan elégedett vagyok. Hogy így marad-e, az majd idővel elválik, de perpill 5 csillag:)

Arra azért kíváncsi lennék, nálunk miért csak két szín kapható? A szürke nagyon szép lehet...

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2014. október 5.

Ez valami mennyei:) Bár az illatával barátkoznom kellett, de hamar megszoktam, talán azt is mondhatom, hogy megszerettem. Először picit megijedtem az állagától, de nagyon jól beszívódik, nem maradok ragacsos utána és pihe-puha bőröm lesz tőle. Alapvetően utálom magam kenegetni, de ez a krém elérte azt, amit eddig egyetlen testápoló sem tudott: rávett arra, hogy naponta használjam. Nem tudom télen hogy teljesít majd, de ha nem lesz az igazi, akkor legfeljebb télre marad az alverdés makadámdiós testvaj.

Update: időnként felfüggesztem a használatát az illata miatt, egy idő után nagyon émelyítő a számomra. Szóval, ilyenkor mindig kísérletezem, de ennél jobbat még nem találtam. Állagra, hatásra csillagos 6-os, negyedszer veszem újra:)

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Vaníliával

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Vaníliával
2014. szeptember 16.

A mézes változatot csodaszernek tartom, de megkockáztatom, hogy ez még annál is jobb:) Egyelőre legalábbis úgy tűnik. Ha az 5 csillag, akkor ez 6:)

dr. Organic Hajkondicionáló Marokkói Bio Argán Olajjal

dr. Organic Hajkondicionáló Marokkói Bio Argán Olajjal
2014. július 5.

Az eddigi legjobb amit használtam:) Picit borsos az ára, de megéri:)

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2014. július 5.

Nagyon szeretem, újravevős. Jól tisztít, és imádom, ahogy "lefagy" az arcom, amíg rajta van:) Lemosás után finom, puha a bőröm:)

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító
2014. július 5.

Elhasználtam egy tubussal, de semmi extra.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2014. június 24.

Megvettem, mert még mindig keresem a tökéletes kencét a szemem alatti sötét bőröndökre. A legvilágosabb 010-e színt választottam, egyelőre annyit tudok mondani róla, hogy ha kellően alákrémezek, akkor nagyon könnyű szépen eloszlatni, nem fénylik át, jól fed, a színe passzol a bőrömhöz. Ami nem tetszik, hogy viszonylag hamar igazítani kell rajta. Ebből a szempontból még mindig az alverde ecsetes korrektora a legjobb a próbáltak közül, de sajnos az inkább rózsaszínes. Összességében nem rossz, bár még nem töltöttünk el túl sok időt egymással. Egyelőre 4-es.

Update: emelem a csillagok számát, mert azt veszem észre, hogy bár az alverdésem még félig van, valahogy egyre többször nyúlok ezért. Rájöttem, hogy picit több krém kell alá, és így már bőven bírja igazítás nélkül addig, míg az alverdés. Szóval, 5*:)

Update2: még mindig tart a szerelem, olyannyira, hogy nyárra beszereztem a 02-es árnyalatot. Tökéletes:)